WVW سرپرست: 3 برنامه ای برای بازگشت به مدرسه بسته به ویروس


 The Wyoming Valley West Middle School is seen on Chester Street in Kingston in this file photo. In a video message posted on the district website, Wyoming Valley West Superintendent David Tosh announced three options for the reopening of school Sept. 8, depending on the status of the COVID-19 pandemic in the county. Times Leader file photo

وایومینگ دره غرب میانه مدرسه دیده می شود در چستر خیابان در کینگستون در این فایل عکس. در یک پیام ویدیویی ارسال شده در منطقه, وب سایت وایومینگ غرب دره سرپرست دیوید Tosh اعلام کرد سه گزینه برای بازگشایی مدرسه سپتامبر. 8 بسته به وضعیت COVID-19 همه گیر در شهرستان است.

بار رهبر فایل عکس

کینگستون در یک پیام ویدیویی ارسال شده در منطقه, وب سایت وایومینگ غرب دره سرپرست دیوید Tosh اعلام کرد سه گزینه برای بازگشایی مدرسه سپتامبر. 8 بسته به وضعیت COVID-19 همه گیر در شهرستان است.

وی تاکید کرد چند بار که همه چیز در معرض تغییر است.

تنها چیزی که برخی حرف مفت گفت این است که مدرسه را شروع سپتامبر. 8.

گزینه بستگی دارد که آیا COVID-19 همه گیر عفونت نرخ پایین باقی می ماند و شهرستان باقی می ماند در سبز فاز از رژیم صهیونیستی است. تام ولف را دوباره باز کردن سیستم. در حالی که همه 67 شهرستان نقل مکان کرد به سبز فاز یک تجدید حیات عفونت به خصوص در برخی از غربی شهرستان, نگرانی از محدودیت می تواند دوباره در میان.

“اگر همه چیز به خوبی بیش از لانه دو ماه و ما همچنان سبز با یک روند نزولی” Tosh گفت: منطقه امید را به همه دانش آموزان به مدرسه به صورت عادی با “عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی را به عنوان ممکن است.”

اگر عفونت افزایش نرخ و شهرستان خطرات رفتن به زرد مرحله منطقه ممکن است انتخاب کردن برای یک سیستم است که در آن دانش آموزان به طور متناوب هر روز نیمی از آنها را از رفتن به مدرسه در فرد و نیمی گرفتن درس خود را در خانه آنلاین. این حرکت را ترک فضای کافی برای برگزاری کلاس های حضوری کافی اجتماعی-فاصله, او گفت:.

که سیستم را به تمام دانش آموزان همان فرصت حرف مفت گفت. در طی دو هفته آنها را به مدت پنج روز در فرد و پنج یادگیری بر خط.

بدترین سناریو خواهد بود یک افزایش چشمگیر در عفونت که ارسال به شهرستان به قرمز دسته وادار مدارس به دوباره. منطقه آماده ارائه به آموزش در خانه انجام شد و دو ماه گذشته از این بهار اما حضور و غیاب نمره گذاری و مشارکت “به کار گرفته خواهد شد متفاوت” از در اضطراری بسته آغاز شد که به طور غیر منتظره مارس 16. دانش آموزان در کلاس های مهد کودک از طریق دوم را در خانه آموزش بسته.

برای پدر و مادر و یا دانش آموزان هنوز هم مردد به حضور در مدرسه در فرد Tosh اشاره کرد که “وایومینگ دره غرب را فراهم می کند کامل سایبر برنامه برای K-12. ما از شما تماس با دفتر مرکزی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” در صورتی که انتخاب شما می خواهید برای ایجاد.

این برنامه هنوز هم در آثار و موضوع را به تغییر Tosh گفت: بستگی به این بیماری همه گیر گستراند راهنمایی ارائه شده توسط دولت فدرال و مقامات و شرایط محلی.

“لطفا می دانم که ایمنی است که ما نگرانی اصلی” او گفت:.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>