علمی ‘Red Flag’ نشان می دهد سرنخ های جدید در مورد کهکشان ما

بدانند چقدر انرژی نفوذ مرکز کهکشان راه شیری — کشف گزارش شده در جولای 3 نسخه از مجله علم پیشرفت — عملکرد می تواند سرنخ های جدید به اساسی منبع کهکشان ما قدرت گفت: Matthew L. Ray از Embry-Riddle هوانوردی دانشگاه. راه شیری هسته thrums با هیدروژن است که یونیزه و یا محروم از آن الکترون به طوری که آن را بسیار انرژی گفت: Ray استادیار فیزیک و نجوم در Embry-Riddle و همکاری نویسنده این علم پیشرفت مقاله توضیح:

دانشگاه Wisconsin-Madison فارغ التحصیل و دانشجو Dhanesh Krishnarao (“DK”) نویسنده سرب از علم, پیشرفت , مقاله, همکاری با Haffner و UW-Whitewater استاد باب بنیامین — یک متخصص برجسته در ساختار ستاره ها و گاز در کهکشان راه شیری است. قبل از پیوستن به Embry-Riddle در 2018, Ray کار می کرد به عنوان یک دانشمند محقق برای 20 سال در UW و او همچنان به عنوان محقق اصلی برای ویسکانسین H-Alpha Mapper یا ضرب یک تلسکوپ مستقر در شیلی است که مورد استفاده قرار گرفت برای این تیم آخرین مطالعه است.

Optical Milky Way image with Hα emission line ratio associated with the Tilted Disk. (Image: Axel Mellinger)

نوری کهکشان راه شیری تصویر با Ha انتشار خط نسبت در ارتباط با کج روی دیسک. (تصویر: Axel Mellinger)

مشابه تحت یک پاره پوشش گرد و غبار

برای تعیین مقدار انرژی و یا تابش در مرکز کهکشان راه شیری محققان تا به حال به همکار از طریق یک نوع از پاره گرد و غبار را پوشش میدهد. بسته بندی شده با بیش از 200 میلیارد ستاره کهکشان راه شیری نیز بنادر تکه های تیره بین ستاره ای گرد و غبار و گاز است. بنیامین در نظر گرفتن یک نگاه در دو دهه’ ارزش ضرب داده زمانی که او کشف علمی پرچم قرمز — یک شکل عجیب و غریب مجبور به خارج از راه شیری, تاریک, گرد و خاکی ، چیز عجیب و غریب بود یونیزه شدن گاز هیدروژن که به نظر می رسد رنگ قرمز که اسیر طریق حساس ضرب تلسکوپ و آن را در جهت حرکت زمین است.

موقعیت از ویژگی های شناخته شده برای دانشمندان به عنوان “کج دیسک” به دلیل آن به نظر می رسد کج در مقایسه با بقیه کهکشان راه شیری — نمی تواند توضیح پدیده های فیزیکی شناخته شده مانند کهکشانی چرخش است. این تیم تا به حال یک فرصت نادر برای مطالعه بیرون زده کج دیسک آزاد از معمول خود را تکه تکه پوشش گرد و غبار با استفاده از نوری در نور است. معمولا کج دیسک باید مورد مطالعه با مادون قرمز و یا رادیو نور تکنیک های که اجازه می دهد تا محققان به مشاهدات را از طریق گرد و غبار اما محدود کردن توانایی خود را برای یادگیری بیشتر در مورد گاز یونیزه. Haffner گفت:

Krishnarao اهرمی موجود در مدل را امتحان کنید و پیش بینی مقدار گاز یونیزه باید در ساطع منطقه که گرفتار بود بنیامین چشم. داده های خام از ضرب تلسکوپ به او اجازه تصحیح پیش بینی های او تا این تیم تا به حال دقیق 3D تصویر از ساختار. در مقایسه با دیگر رنگ های نور مرئی از هیدروژن و نیتروژن و اکسیژن در درون ساختار به محققان سرنخ بیشتر به ترکیب آن و خواص.

Optical Milky Way image. (Image: Axel Mellinger)

نوری کهکشان راه شیری تصویر. (تصویر: Axel Mellinger)

راه شیری قدرت مرموز

حداقل 48 درصد از گاز هیدروژن در کج دیسک در مرکز کهکشان راه شیری شده است یونیزه توسط یک منبع ناشناخته این تیم شده است. “کهکشان راه شیری در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درک بهتر ماهیت آن” Krishnarao گفت. این گازی یونیزه تغییرات ساختار آن را به عنوان حرکت به دور از کهکشان راه شیری مرکز محققان گزارش شده است. پیش از این دانشمندان تنها می دانستم که در مورد خنثی (غیر یونیزه) گاز واقع در آن منطقه است. Krishnarao توضیح داد:

این ساختار به نظر می رسد در حال حرکت به سمت زمین به دلیل آن را در یک مدار بیضوی داخلی به راه شیری مارپیچی, اسلحه, محققان دریافتند. بوش-نوع کهکشان ها از جمله کهکشان راه شیری را تشکیل می دهند تقریبا یک سوم از تمام کهکشان ها. آنها با مراکز بیشتر تابش از کهکشان ها هستند که تنها تشکیل ستاره های جدید و در عین حال کمتر تابش نسبت به کسانی که سیاه چاله پرجرم درون آن باشد به طور جدی به مصرف مقدار زیادی از مواد. Haffner گفت:

Optical Milky Way image with Hα emission line ratio associated with the Tilted Disk. (Image: Axel Mellinger)

نوری کهکشان راه شیری تصویر با Ha انتشار خط نسبت در ارتباط با کج روی دیسک. (تصویر: Axel Mellinger)

بعد تا محققان نیاز به کشف کردن منبع انرژی در مرکز کهکشان راه شیری است. که قادر به دسته بندی کهکشان بر اساس آن سطح تابش شد اولین گام مهم به سوی این هدف است. در حال حاضر که Haffner اتحاد پیوست, Embry-Riddle رشد نجوم و اخترفیزیک برنامه او و همکارش ادوین Mierkiewicz دانشیار فیزیک, برنامه های بزرگ. Haffner گفت:

در جدا تحقیقات Ray و همکاران او در اوایل این ماه گزارش اولین-همیشه قابل مشاهده-نور گیری از “فرمی حباب” — مرموز plumes از نور است که برآمدگی از مرکز کهکشان راه شیری است. که کار ارائه شد در آمریکا فصل های جامعه است.

ارائه شده توسط: Embry-Riddle هوانوردی دانشگاه [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

فسیلی تخم مرغ در قطب جنوب می تواند غول Mosasaur

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>