ریچموند از بین بردن مجسمه مؤتلفه ژنرال J. E. B. استوارت

توسط استیو HELBER و دنیس LAVOIE

RICHMOND, Va. (AP) — خدمه کار را آغاز کرده اند که در نظر گرفتن یک بنای تاریخی را به مؤتلفه ژنرال J. E. B. استوارت سوم عمده مؤتلفه مجسمه پاک می شود دور در ریچموند در کمتر از یک هفته به عنوان کنفدراسیون سابق سرمایه سراسیمه به حذف نماد ظلم و ستم در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

خدمه مسدود کردن منطقه آورده و در یک گیلاس هفتگی و یک جرثقیل در روز سه شنبه برنامه ای برای استفاده از ابزار قدرت برای جدا کردن 22-پا-بالا برنز سوارکاری مجسمه از پایگاه خود را. سپس آنها را از بند آن را در مهار و استفاده از جرثقیل برای بلند کردن آن را بر روی یک کامیون به دور رانده شده.

این استوارت مجسمه نصب شده در ریچموند بنای خیابان در سال 1907 زمانی که سفید و رهبران در سراسر جنوب به دنبال جلال از دست رفته علت جنگ داخلی و سرکوب تلاش های مردم سیاه و سفید خود را به دفاع از برابری.

آن را به تصویر می کشد جیمز Ewell قهوه ای (جب) استوارت فرمانده سواره نظام سپاه Robert E. Lee ارتش ویرجینیای شمالی در لباس کامل با شمشیر در کنار او تبدیل شرق به عنوان اسب خود را چهره های شمال, در بالای یک گرانیت پایه.

کتیبه بر روی پایه مجسمه پر شده با تمجید به استوارت بود که سختی زخمی توسط یک اتحادیه سرباز و مرگ او در سن 31 در 12 مه 1864.

“او زندگی خود را برای کشور خود و نجات شهر خود از تصرف” می خواند یک کتیبه.

این استوارت بنای تاریخی یکی از چند هدف معترضان در ریچموند از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در 25 مه باعث سراسر کشور تظاهرات. پلیس اعلام غیر قانونی مجمع در 21 ژوئن پس از معترضان سعی در پایین کشیدن مجسمه با طناب.

شهردار Levar سنگی با استناد به خود اورژانس قدرت دستور حذف همه متعلق به شهرستان مؤتلفه تندیس در 1 جولای. یک مجسمه از استون وال جکسون برداشته شد که در روز پس از روز بعد توسط یک مجسمه افسر نیروی دریایی متی Fontaine Maury. این استوارت مجسمه بوده است گذشته عمده مجسمه سمت چپ از یک مجسمه ژنرال رابرت E. Lee واقع در زمین دولت.

لی بنای تاریخی نیز این است که میله میله برای حذف اما که مسدود شده است حداقل به طور موقت با دستور صادر شده در یکی از چندین پرونده های حقوقی ثبت شده پس از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دستور حذف آن در ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>