دیدگاه ما: حفظ حیات باید دست در دست


 Demolition is seen underway at the rear of the Frank Clark jeweler building on South Main Street in downtown Wilkes-Barre last month. Times Leader file photo

تخریب دیده می شود جریان در عقب فرانک کلارک طلا و جواهر ساخت در جنوب خیابان اصلی در مرکز شهر Wilkes-Barre ماه گذشته.

بار رهبر فایل عکس

لری نیومن قرار داده و آن را موجز. “ما تا به فریاد شده است در این مورد از سال 2013 و در عین حال در اینجا ما هستند.”

مدیر اجرایی الماس شهر مشارکت — و یک مرد که پیاده روی Wilkes-Barre را در مرکز شهر با ثروت از دانش در مورد هوشمند (و نه چندان هوشمند) توسعه شهری — به صحبت کردن در مورد مرگ فرانک کلارک طلا و جواهر ساخت در خیابان اصلی جنوبی یکی دیگر از از دست دادن در یک رشد مناجات تاریخی متمایز از ساختمان های این شهر استفاده کرده اند اما موفق به حفظ.

فروشگاه مرگ بازگو توسط: سردبیر راجر DuPuis در روز دوشنبه کاغذ است و عملا تبدیل به الماس شهر طرز عمل می آید به صرفه جویی در ساختمان. سال از غفلت سال بحث و گفتگو در مورد چگونه به صرفه جویی و سپس یک سطل بیل هل دادن آخرین دیوار پایین.

کلارک طلا و جواهر, بسته برخی از سه دهه پیش است. در ماه مه 2013 جدید طلا و جواهر, فروشگاه, اقیانوس, طلا باز وجود دارد تنها به همسایه متعلق به شهرستان ساختمان اعلام نا امن به اندازه کافی به نیاز به تخریب. جدید جواهرات و همسایه محل یکی در هالیوود فروشگاه پوشاک تا به حال برای تخلیه به طوری تخریب می تواند آغاز خواهد شد.

اقیانوس طلا صاحب Ilona Bruns دوباره باز 45 روز بعد اما آن را خیلی دیر شده برای صرفه جویی در فروشگاه و این بسته به خوبی در ژوئن 2014.

آن نیومن ستایش متمایز ساختمان باقی مانده است که به عنوان “دو تا از بهترین تاریخی و تجاری نمای چپ در مرکز شهر” مشاوره است که به معنای “این مهم است که توسعه گوشه ادغام با آنها را به عنوان به خوبی.”

وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که به درستی حفظ سازه های تاریخی به ویژه متمایز آنهایی که مانند کلارک ساختمان می رود راه طولانی به سوی یک شهر قدیمی را تجدید حیات. اما در Wilkes-Barre به طور خاص و در بسیاری از Luzerne County, حفظ, به نظر می رسد مانند یک رول تاس.

ما موفق به نجات F. M. Kirby Center, هر چند آن را در زمان بسیار نیرومند پشتیبانی از Boscov خانواده به آن را انجام دهد. یک تکه بزرگ از Stegmaier آبجوسازی شد اما از آن زمان به مداخله دولت فدرال به آن را دوباره به استفاده از. اخیرا بهار بروک تامین آب ساختمان و یادبود کلیسای پروتستان ذخیره شد با تشکر از دقیق نوسازی و دوباره purposing توسط کالج کینگ شد. بسیاری از ساختمان های دیگر در مرکز شهر Wilkes-Barre شده اند با موفقیت ذخیره شده توسط سرمایه گذاران که دیدم ارزش در آنها, در حالی که refitting آنها را برای استفاده به عنوان هر دو کسب و کار و مسکن.

اما بد نابجا و اعتقاد به “نوسازی شهری” پس از سال 1972 اگنس سیل منجر به از دست دادن بزرگ در ساختمان های زیبا. به عنوان نیومن آن “وجود دارد استفاده می شود مجموعه ای از تاریخی ویکتوریا ساختار تجاری در تجاری هسته مرکز شهر قبل از سال 1972 است که هر بیت به عنوان خوب و هر بیت به عنوان با ارزش و در حال حاضر همه از بین رفته است.”

اخیرا سال تلاش برای صرفه جویی در هتل استرلینگ منجر به گوشه ای خالی و یاد Irem معبد نشسته هنوز هم در معرض خطر است.

که همه این است که استدلال قوی برای توسعه رسمی مکانیزم برای صرفه جویی در خواص تاریخی. نیومن و دیگران در حال کار به سمت این هدف در Wilkes-Barre. این یک ایده است که ما باید همه پشت, قبل از اینکه ما خودمان را پیدا کنید گفت: هنوز دوباره “به یاد داشته باشید شسته و رفته در ساختمان که استفاده می شود وجود دارد؟”

— بار رهبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>