حدود 100K در پنسیلوانیا کردم فدرال ویروس وام تا کنون

HARRISBURG, Pa. (AP) — وزارت خزانه داری در روز دوشنبه منتشر شده اسامی بیش از 26,000 کسب و کار و یا سازمان های مستقر در پنسیلوانیا که دریافت بودجه از یک برنامه فدرال در نظر گرفته شده برای حمایت از اقتصاد به عنوان متحده تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

خزانه فقط شناسایی وام گیرندگان که بیش از 150.000 دلار. تا کنون که حدود یک چهارم از بیش از 97,000 اشخاص از پنسیلوانیا که پول قرض گرفته شده از برنامه فدرال.

متوسط مبلغ وام برای کل برنامه بود $107,000 های وزارت خزانه داری گفت: در گسترده ای خلاصه ای از برنامه.

دولت دست از $521 میلیارد دلار از طریق چک Protection Program یک قطعه بسیار مهم از دولت 2 تریلیون دلار نجات بسته است. این وام می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار بیشتر استفاده از پول برای ادامه پرداخت کارگران خود را. این برنامه در ابتدا مجموعه منقضی ژوئن 30, اما تمدید شد هفته گذشته به اوت. 8.

عمومی هرگز ممکن است بدانند هویت بیش از 80 درصد از نزدیک به 5 میلیون ذینفع به تاریخ به دلیل تهمت و دولت حاضر به انتشار جزئیات وام تحت $150,000. که پنهان کاری موجب طرح دعوی در دادگاه توسط سازمان های خبری از جمله آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>