ملخ Swarms: امنیت غذایی جهانی در خطر

جهان در حال حاضر در حال تجربه یکی از بدترین بروز ملخ شیوع در دهه. مناطق وسیعی از شرق آفریقا و خاور میانه و پاکستان و هند در حال حمله این آفات است که مصرف محصولات زراعی در نتیجه ایجاد امکان جدی کمبود مواد غذایی در سراسر جهان است.

آسیب رساندن به محصولات کشاورزی

با توجه به کمیته بین المللی نجات (IRC), کشورهای آفریقایی مانند جیبوتی و کنیا و سودان جنوبی و اوگاندا اریتره سومالی و اتیوپی در میان بدترین آسیب دیده ملل. یک کیلومتر مربع ملخ ازدحام می توانید مصرف مواد غذایی معادل آن به که خورده شده توسط 35,000 نفر در یک روز. برخی از بزرگترین ملخ swarms می تواند پوشش حدود 250 بار است که منطقه با داشتن حدود 40 میلیون تا 80 میلیون ملخ. یکی ازدحام گزارش شده در شمال کنیا شد 25 مایل 37 مایل در اندازه, به اندازه کافی به پتو شهر پاریس حدود 24 بار بیش از. آسیب چنین عظیم ملخ swarms می توانید برای امنیت غذایی غیر قابل تصور است.

سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی (FOA) پیش بینی کرد تا 50-70 درصد برداشت غلات از دست دادن اگر ملخ هستند و نه تحت کنترل در آورد. حتی در بهترین سناریو وجود دارد می تواند تا 30 درصد کاهش برداشت. قبلی مقیاس بزرگ ملخ حمله صورت گرفت بین سال های 2003 و 2005 و در نتیجه US$2.5 میلیارد دلار محصول آسیب می رساند. امرار معاش کشاورزان به پایان رسید تا بیشتر تحت تاثیر ملخ حمله. کودکان است که در طول این دوره بودند در معرض خطر سوء تغذيه و تا به حال کمتر فرصت رفتن به مدرسه. شرق آفریقا وضعیت بسیار خطر ناک از منطقه شده است دچار خشکسالی برای چندین سال. مانند تولید مواد غذایی در حال حاضر کم است. ملخ ازدحام باعث خواهد شد عظیم افزایش قیمت مواد غذایی ترک میلیون ها نفر از مردم فقیر تغذیه.

(Image: Laika ac via flickr CC BY-SA 2.0)

ملخ swarms باعث خواهد شد عظیم افزایش قیمت مواد غذایی. (تصویر: لایکا ac از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

در خاورمیانه ملخ swarms خال خال شده است در سراسر عربستان سعودی و یمن و ایران است. در پاکستان, دولت, اعلام شرایط اضطراری در ماه فوریه است. گزارش های رسانه ها نشان می دهد که این کشور در حال حاضر از دست داده و حدود 40 درصد از آن در محصولات غذایی با شروع سال. از پاکستان ملخ swarms تاخت و تاز هند است. خوشبختانه محصولات از ماه اکتبر تا مارس با رشد نجومی شده اند برداشت شده است. اما ملخ می تواند تهدیدی جدی برای ژوئیه-اکتبر فصل رشد. حتی کشورهای به عنوان دور به عنوان آمریکای جنوبی در حال حاضر با خطر ویرانگر تهاجم ملخ. آرژانتین و برزیل در حال حاضر هشدارهای صادر شده پس از ملخ swarms مشاهده شد در حال حرکت به مناطق خود.

آمریکای شمالی حمله

اگر چه در آمریکای شمالی در حال حاضر در معرض خطر از ملخ ها در این منطقه مخربی تجربه با این موجودات است. معروف ترین ملخ حمله از شمال امریکا اتفاق افتاده در سال 1875 که 12.5 تریلیون از این موجودات بیش از 198,000 کیلومتر مربع (بیش از اندازه از کالیفرنیا) ویران محصولات کشاورزی در منطقه است. آسمان در ایالات نبراسکا و کلرادو شد و بیهوش شدم.

“آنها همه چیز را می خوردند سبز و تر از جمله پشم کردن گوسفند پشت مهار کردن اسب’ پشت و حتی لباس مردم پوشیده بودند. این ازدحام شد بزرگترین گردهمایی از هر حیوانی تا کنون ثبت شده است. برای جلوگیری از آسیب از جان گذشته در دولت آغاز شده معرفی نعمت برای کشته ملخ و کشاورزان حفر چاله و سوخته آنها را با flamethrowers” با توجه به چاپ.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

آمریکای شمالی مخربی تجربه با ملخ در سال 1875. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

با کمال تعجب, این ملخ رفت و منقرض سه دهه بعد. پس از سال 1902 شده است وجود دارد هرگز یک عمده رویت از این آفات به نام کوه راکی ملخ. در حال حاضر آمریکای شمالی تنها قاره در جهان به جز قطب جنوب است که در اصلی ملخ گونه است. این به این معنا نیست که آمریکای شمالی امن است از یک ملخ حمله. پس از جنوبی آمریکا سازمان ملل را خال خال swarms از ملخ ها این امکان وجود دارد که آنها نیز ممکن است پیدا کردن راه خود را به ایالات متحده است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین: شرکت های هواپیمایی شروع Livestreaming در موج جدیدی از ارتقاء

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>