آیووا Grassley به جست و خیز جمهوریخواه به دلیل ویروس نگرانی

دیوید پیت

سناتور. چاک Grassley نمی خواهد در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برای اولین بار در 40 سال در مجلس سنا حرفه ای با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس.

“من قصد ندارم برای رفتن و من قصد ندارم برای رفتن به دلیل ویروس وضعیت” آیووا سناتور گفت: در یک کنفرانس تلفنی (سه شنبه) در آیووا خبرنگاران.

او گفت در حال حرکت کنوانسیون احتمالا درست انجام پس از کارولینای شمالی مقامات احساس نمی آن را امن به یک گردهمایی بزرگ.

“اگر شما می خواهید به کنوانسیون و من فکر می کنم ما باید یک کنوانسیون من فکر می کنم شما باید انجام دهید هر آنچه که شما می توانید آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است به طوری که با ماسک صورت و اجتماعی فاصله,” Grassley گفت.

این کنوانسیون در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع Aug. 24 در جکسون ویل فلوریدا که در آن مقامات شروع نیاز به در یک هفته پیش. فلوریدا دیده است آن تست مثبت رای به تازگی رسیدن به بیش از 18٪. دولت همراه با دیگر Sunbelt متحده مانند آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس.

Grassley, 86 گفت: او قصد دارد برای ادامه تور خود را از همه آیووا شهرستانهای بازدید از 29 استان ها در طول زمان استراحت دو هفته. او و کارکنان خود را ماسک می پوشند اما او قصد ندارد در نیاز به آن را برای مردم آیووا نمایندگان شان که برای آمدن به او را ببیند.

“وجود دارد هیچ راهی ایالات متحده سناتور می تواند نیروی هر کسی در آیووا به پوشیدن ماسک,” او گفت:. “این خواهد بود تا به افراد و به من می گویند که وجود دارد به طور کلی یک قانون است که اگر شما 6 فوت از هم جدا شما نمی مجبور به پوشیدن ماسک, اما من فکر می کنم هر دو کار باعث می شود حس مشترک و من قصد دارم برای تشویق مردم به انجام هر دو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>