بی باک هنگ کنگ مردم سرپیچی CCP و نگاهی به خیابان ها در تاریخ 1 ژوئیه

پس از سال 1997 تحویل 1 جولای بوده است قانونی تعطیلات در هنگ کنگ است. سالانه تظاهرات آغاز شده توسط Civil جبهه حقوق بشر (CHRF) برگزار شده است در سالگرد هنگ کنگ بازگشت به چین است. در این سال برای اولین بار پلیس هنگ کنگ ممنوع سالانه راهپیمایی اعتراض.

در همان زمان در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 چین حزب کمونیست (CCP) امنیت ملی قانون را به اثر. در صورت سفید “ترور” تعداد زیادی از مردم تبدیل شده است هنوز هم در مشغول Wan Chai منطقه و محبوب کازوی خلیج هجوم پلیس بان. آنها را جمع آوری برای بیان خشم خود را بر امنیت ملی قانون و مقاومت در برابر ظلم و ستم از CCP. آنها شعار می دادند شعارها و ابراز خواسته های خود را. این یک تظاهرات مسالمت آمیز. اما پلیس ضد شورش مستقر بود خود را در پیشبرد برای متفرق کردن تظاهر کنندگان.

چن Haohuan معاون convenor جبهه دموکراتیک آغاز شده در جولای 1 مارس در ظرفیت خود به عنوان یک شهروند خصوصی. موضوع مارس بود “مخالفت امنیت ملی قانون” و “پنج خواسته نه یکی کمتر.”

Li Zhuoren یک عضو سابق شورای قانونگذاری هنگ کنگ گفت که هنگ کنگ در حال حاضر در آن تاریک ترین ساعت و CCP می خواهد به اعتصاب ترس به مردم هنگ کنگ که جایی برای عقب نشینی. مردم هنگ کنگ باید اصرار بر “پایان دادن به یک حزب دیکتاتوری است.”

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

یک عضو سابق شورای قانونگذاری هنگ کنگ گفت که هنگ کنگ در حال حاضر در آن تاریک ترین ساعت و CCP می خواهد به اعتصاب ترس به مردم هنگ کنگ است. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

قبلا چن Haohuan در مصاحبه با خبرنگاران گفت که مردم هنگ کنگ بسیار پایدار هستند. این ممکن است نگاه به عنوان اگر آنها می توانند جمع آوری اما از هر خیابان در كولون مرکزی آنها در حال انتظار برای این فرصت را به صحبت می کنند و این بسیار لمس کردن. او همچنین گفت که پس از اجرای امنیت ملی, قانون, مردم هنگ کنگ خواهد شد که جایی برای عقب نشینی و او امیدوار است که مردم نمی دهد و همچنان به صحبت کردن.

خشونت پلیس علیه روزنامه نگاران

پلیس هنگ کنگ گفت که از 10 ساعت در شب 370 نفر دستگیر شدند که 10 از آنها به اتهام نقض هنگ کنگ امنیت ملی قانون و استراحت گرفته شد در صورت “غیر قانونی مجمع و سوء رفتار در مکان های عمومی.”

علاوه بر این در حدود 5 ساعت در شب یک خبرنگار بود ضربه توسط یک پلیس از ماشین های آب پاش کامیون و به زمین افتاد. پاسخ اضطراری بلافاصله پا به جلو برای نجات این خبرنگار و با عجله او را به بیمارستان است. در آن زمان پلیس از ماشین های آب پاش کامیون شد و به سمت محل اتصال فلمینگ جاده در Wan Chai. این باعث وحشت در مردم در این نزدیکی هست و آنها با عجله درهم به فروشگاه ها برای پنهان کردن.

هنگ کنگ روزنامه نگاران انجمن بلافاصله با صدور بیانیه ای که همان شب: “پلیس با استفاده از ماشین های آب پاش و اسپری فلفل به روزنامه نگاران در Wan Chai. پلیس متوقف نمی شود, حمله به روزنامه نگاران تا زمانی که آنها را دیدم یک لباس شخصی پلیس با یک دست-held camcorder در کنار روزنامه نگاران. برخی از زخمی روزنامه نگاران گزارش داد که آنها احساس درد در سراسر بدن خود را.” این انجمن همچنین به شدت محکوم کرد استفاده از آب توپ اسپری فلفل و دیگر حمله مسلحانه توسط پلیس هنگ کنگ در خط مقدم روزنامه نگاران. آن را بارها چنین حملات و خواسته پلیس را بلافاصله متوقف و مانع تداخل با روزنامه نگاران کار و برای جلوگیری از اعمال خشونت علیه روزنامه نگاران.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

هنگ کنگ انجمن روزنامه نگاران به شدت محکوم کرد استفاده از آب توپ اسپری فلفل و دیگر حمله مسلحانه توسط پلیس هنگ کنگ در خط مقدم روزنامه نگاران. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

روزنامه نگار ارشد مردم نمی شود غرق ترس

Cai Yongmei یک روزنامه نگار ارشد و سابق سردبیر اجرایی باز مجله, شرکت در تظاهرات. در مصاحبه ای با The Epoch Times, او گفت که او احساس بسیار غمگین در مورد اجرای امنیت ملی بنابراین او تصمیم گرفت که آن را ضروری است برای او برای بیرون آمدن از امروز به تاریخ مارس. Cai همچنین گفت: “ما در اینجا برای هنگ کنگ آزادی است. هنگامی که دیگران می خواهند به ما محروم از آزادی ما, ما نمی دهد. ما باید ادعا عزم ما.”

Cai همچنین اشاره کرد: “امنیت ملی قانون است تنها در چین در دسترس است و هیچ نسخه انگلیسی. چرا ؟ جامعه بین المللی حیرت زده است. این یک قانون قرون وسطایی نه مدرن قرن 21 قانون!”

Cai گفت که بسیاری از واکنش های ارسال شده on Facebook بودند از ترس. بنابراین او فکر می کردم که چند نفر از آن بیرون می آمد امروز. با این حال: “زمانی که من بر روی قطار, من متوجه شدم که همه مردم در قطار شدند و به سمت خیابان برای ماه مارس و در یک نگاه, من می توانید ببینید که همه آنها در افراد جوان است.” او با بیان بیشتر: “من بسیار هیجان زده برای دیدن این وضعیت و هنگ کنگ است که هنوز هم یک پورت آزاد.”

Cai حتی گفت: “یکی از استراتژی حزب کمونیست است که با استفاده از ترس ما را بترسانند. مهم ترین چیز این است که ما نمی تواند غرق ترس است.”

Cai Yongmei افزود: “ما تنها ترس است ترس در درون خودمان است. زمانی که CCP قدرت را به آنها متعهد جرم قتل به قرار دادن ترس به ما به طوری که ما خواهد بود خود بنده. هنگامی که ما بی باک ما مقاومت در برابر. آنچه آنها می ترسم از این است که ما ایستادگی و مقاومت است.”

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

هنگ کنگ مردم افزایش یابد تا در طول روز اول امنیت ملی قانون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>