چوب بزرگ: Lindor متمرکز در فصل آینده در کلیولند

توسط تام جدوگاه

کلیولند (AP) — سرخپوستان shortstop فرانسیسکو Lindor است که شرعا پیروی از بیس COVID-19 پروتکل های اجتماعی فاصله, ماسک, متوسط چک شما نام آن را. او مطمئن شوید که دیگران انجام همان.

بنابراین در روز دوشنبه پس از مصرف پنبه حلاجی تمرین در پیشرو, زمینه, Lindor خواست مدیر تری Francona برای تمیز کردن دست های خود را — با کاج تار.

Lindor pranked مدیر با تعویض یک بطری اسپری ضد عفونی کننده دست با یکی پر از چسب hitters استفاده کنید برای گرفتن بهتر از خود بت.

نیازی به گفتن نیست Francona نبود کاملا خوشحال.

“ما تقریبا می خواستم برای آزادی او” Francona ترک خورده. “من ممکن است قادر به دریافت کردن این جدول است. من استفاده از الکل مالش, من استفاده می شود نوار remover. آن را در همه جا.”

جوک, کنار, Lindor خود را به وضعیت مهم در کلیولند.

این همه ستاره آینده با سرخپوستان باقی می ماند یک موضوع حساس که آیا این تیم بازی می کند 60 بازی این فصل یا نه دوباره تا 2021. Lindor تحت این باشگاه قراردادی کنترل از طریق فصل آینده اما سرخپوستان نمی خواهید به قادر به پرداخت هزینه آنچه 26 ساله می توانید کسب درآمد به عنوان یک عامل آزاد پس از کلیولند به نظر تجاری به دور حق رای دادن به بهترین بازیکن برای چشم انداز قبل از او دور پیاده روی

که می تواند اتفاق می افتد قبل از اوت. 31 تجارت مهلت و یا پس از این فصل با فرض وجود دارد.

Lindor تبدیل شده پایین قبلی ارائه می دهد توسط سرخپوستان و او شکست مذاکرات با باشگاه قبل از اردوگاه های آموزشی در آریزونا بود تعطیل در ماه مارس با این بیماری همه گیر. در حال حاضر او رو به چشم انداز بازی خود را در فصل نهایی در کلیولند بدون طرفداران تشویق او را در.

“من واقعا فکر می کردم که راه آن است.” “من فقط هیجان زده و خوشحال می شود قادر به بازی این بازی. انشالله ما یک فرصت از شروع فصل در برخی از نقطه و ما به عنوان مردم نیاز به انجام یک کار بهتر در حفاظت از هر یک از دیگر احترام به هر یک از دیگران’ فضا و در ادامه به آلوده یا گسترش این ویروس به طوری که طرفداران می تواند اجازه داده می شود در ورزشگاه در برخی از نقطه در این سال است.”

در حالی که بیس بال بود shut down, Lindor ماند در شکل در حالی که کار کردن در خانه خود در فلوریدا. وجود زمان کافی برای او را به تأمل در آینده خود را, اما Lindor گفت: اولویت های منتقل شده توسط ویروس شیوع و عزم خود را برای بازی در سال 2020 است.

“من واقعا فکر در مورد آنچه اتفاق می افتد بعد از این سال یا وسط سال و یا فصل آینده به صداقت” او گفت:. “من فکر کردم که به دلیل وجود مقدار زیادی از چیزهای دیگر که من رو به فکر می کنم و یکی از این بیماری همه گیر.”

Lindor شد مشکل سنبله در مثبت موارد آزمون که پس از آمد کشور آغاز شد, کاهش محدودیت ها و دوباره باز کردن برای پرش شروع به اقتصاد است.

Lindor معتقد است تنها راه برای کند کردن ویروس و در نهایت شکست آن است که خوب هم تیمی.

“ما لازم نیست که در ترس زندگی می کنند,” او گفت:. “آیا در ترس زندگی می کنند. اما احترام به همسایه خود است. احترام به محیط اطراف خود را به دلیل شما ممکن است یک نفر که فوق العاده سالم و هیچ چیز اتفاق می افتد به شما. اما کسی دیگری نیست عنوان خوش شانس شما هستند بنابراین درک است که مراقبت از خودتان و یا مراقبت از زندگی شخص دیگری بزرگ است.

“من شده فکر کردن بیشتر در مورد آن و تمام تغییرات ما را برای این تیم به جلو حرکت کند از اینکه من قصد دارم در کلیولند یا نه. که رو به راه کردن لیست.”

Lindor خوشبین است که کوتاه فصل برگزار خواهد شد به عنوان طولانی به عنوان بازیکن پیروی از قوانین.

“اگر ما مراقبت از هر یک از دیگر, من فکر می کنم ما باید یک فرصت خوب,” او گفت:.

سرخپوستان شروع هفته دوم از اردوگاه های آموزشی 2.0 تمرینات خود را در مرکز شهر ballpark را در دیگر گرم و مرطوب در شمال شرقی اوهایو. هیچ یک شکایت در مورد گرما به عنوان کرک خفاش تکرار از طریق خالی ورزشگاه.

آن را به دور از کسب و کار به عنوان معمول اما پارچ آدم Plutko گفت: برخی وجود دارد آشنا مناظر ساخته شده است که او لبخند.

“من به تماشای فرانسیسکو Lindor زمینه groundballs امروز و آن را فقط مسحور دوباره آن را ببینید,” او گفت:.

یادداشت: Francona دریافت مثبت و بازخورد منفی برای او در نظر است که آن را “زمان به جلو حرکت کند” برای سرخپوستان که با توجه به تغییر نام مستعار خود را. “من اعتراف خواهد کرد که در مردم وجود دارد که من ایمیل که من نمی دانستم توانایی به ایمیل من,” او گفت:. “پس برای آن بخش از جمعیت تشکر برای به اشتراک گذاری نظرات شما. من در واقع تا به حال برخی از واقعا واقعا واقعا متفکر متون و ایمیل بیش از حد.” Lindor نیز در حمایت از تغییر نام. “من باز برای تغییر در نام اگر آن را به عشق و شادی و آرامش بیشتری برای جهان است,” او گفت:.

__

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>