امریکا مختل: مشکلات شکافتن یک ملت و یک شهر

توسط جاش BOAK و کت استافورد

سگینا مایکل. (AP) — آن را دشوار است به جشن امریکا در سگینو این سال است. مرگبار coronavirus پاره کرده بود از طریق شهرستان است. بیکاری به حال رسید پنج برابر شده است. هفته از اعتراض به نابرابری نژادی در سمت چپ بسیاری از بحث چه باید مقدس و آنچه که باید تغییر کند.

اما تام روی داده بود و آن را بهترین خود را. به عنوان رئیس جولای چهارم آتش بازی, تخته, او تلاش برای صرفه جویی در صفحه نمایش قرمز-پرورشی عود و ترکیدن peonies fruitlessly به دنبال یک محل که احساس امن از بیماری.

او نمی تواند آن را انجام دهد. بنابراین سگینا لغو آن جشن ناراحت کننده بسیاری از روی همسایگان که از دست یک فرصت برای متحد کردن یک تلخی تقسیم جامعه برای یک شب.

تاریکی آسمان بیش از این در اواسط میشیگان, شهرستان بودند محزون نشانگر یک کشور کاملا مختل در یک ماده از ماه.

___

یادداشت سردبیر — آمریکایی ها در حال آماده سازی برای انتخاب یک رهبر و یک مسیر را از طریق یک زمان فوق العاده ای را بدست آورد و آشفتگی. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در داستان های خود را در سری “آمریکا مختل شود.”

___

این دوره از بحران ملی است و نه الهام بخش وحدت. آمریکایی ها با هدف خشم خود را در هر یک از دیگر صحبت کردن در گذشته هر یک از دیگر با استناد به نژاد و فرهنگ است. آنها برای محافظت در برابر ویروس است که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است.

این نیروهای همگرا به عنوان کشور hurtles به سمت تشنج انتخابات ریاست جمهوری. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک disrupter با wrecking-ball دستور کار است که ریشه در ناسیونالیسم و roils نژادی بخش — برای هشدار دادن “جدید چپ فاشیسم” است که پاره کردن “ما میراث ملی.” خود را دموکرات رقیب جو بایدن در ضمن به چیزی شبیه عادی برای یک “درد و رنج” ملت.

“این هرگز به این تقسیم” می گوید: Roy معاون صندلی سگینا را خواهان.

آن است که در مکان هایی مانند سگینا County, Michigan که دقت بدبختانه از رای گیری برای رئیس جمهور باراک اوباما به رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن که در آن وضوح در مورد امریکا در آینده به احتمال زیاد به می آیند.

سنتی میدان نبرد متحده Michigan, پنسیلوانیا, ویسکانسین و فلوریدا و در حال ظهور آنهایی که مانند کارولینای شمالی و آریزونا تمام شده است ضربه با سه شوک از یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و قیام در برابر پلیس ، سیاسی خرید اینترنتی در حال وقوع است ترک قابل توجه درجه ای از عدم قطعیت فقط چهار ماه از روز انتخابات.

خواهد شد که نسل اول پس از جنگ جهانی دوم به مراتب بدتر از پدر و مادر خود را به نوبه خود? خواهد شد کسانی که بیشتر در معرض coronavirus به دنبال تغییر ؟ را آشکار خود را در راه است که چرخش کلید متحده ؟ بار دیگر با ارائه نقاط محوری در کشور حزبی تقسیم ؟

انتخابات ارائه خواهد شد پاسخ به تمام این سوالات اما نه لزوما به موضوع محوری از زندگی آمریکایی در سال 2020: آیا ایالات متحده خود بکشد ؟

این کشور احاطه شده توسط “احزاب که دیدن هر یک از دیگر به عنوان ‘دیگر’ به جای همکاران در یک دموکراسی می گوید:” مورخ Doris Kearns Goodwin.

“بحران اجازه می دهد تا شما رو رهبری برای متحد کردن ملت است. آنچه مورد نیاز است — و ما دیده ایم این در حالی که برای — ملی جهت,” او گفت:.

___

در سال 2010 از عشق برای خود بیمار زادگاه یک سگینا هنرمند اسپری رنگ برخی از شعر آشنا در پوسته ساختمان و کنده از مراحل بتن: “من خالی و درد و من نمی دانم چرا.”

اما در سال 1968 زمانی که Simon & Garfunkel منتشر شد “امریکا” — شروع خود مسافرت مفتی راوی متقابل کشور اودیسه در سگینو — شهرستان ،

جمعیت پس از آن بود که تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان 48,115 افرادی که در حال حاضر تماس با آن خانه است. جنرال موتورز به تنهایی عمل حداقل هشت گیاهان در این شهر و اطراف آن شهرستان ارائه مشاغل طبقه متوسط به خود جلب کرد که آمریکایی های آفریقایی تبار از جنوب عمیق. مهاجرت بزرگ به سگینا آن معروف ترین پسر بومی: Stevland Hardaway Judkins بهتر به عنوان شناخته شده Stevie Wonder.

در سگینو رودخانه اسلش یک خط مورب را از طریق شهرستان و تبدیل به یک خط تقسیم بین ساکنان در سمت شرق و ساکنان سفید در غرب است.

GM تصادفا وجود دارد و اخراج و تعطیلی — مشاغل تولیدی کاهش یافته و 50 درصد در 30 سال گذشته. مردم سفید فرار به حومه شهر جمعیت کاهش یافته است و این سوال به وجود آمد: چگونه به صرفه جویی در سگینو?

پاسخ بوده اند بی ربط و هیچ کدام پاک نابرابری اقتصادی و یا تبعیض نژادی. شهرستان سگینو, 45%, سیاه دارای درآمد متوسط از $29,800 در حالی که اکثریت سفید شهرستان دارای درآمد متوسط از $47,000.

در سال 2016 منطقه به پایان رسید یک رای گیری دموکراتیک خط. فقط 1,073 آرا رای دهندگان در این شهرستان واگذار مغلوب ساختن پیشی جستن به احیای آن محو صنعتی hub.

در عین حال مردم سگینا در حال حاضر مقابله با 20.7% نرخ بیکاری بیش از چهار برابر رای در روز انتخابات 2016. شده اند وجود دارد 123 تایید مرگ تا کنون از COVID-19 در میان بالا 10 از شهرستانهای سرانه در سراسر کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده یک رنسانس در تولید برآورده نشده باقی می ماند.

و با وجود همه مشکلات و یا اینکه از آن دیو آدامز معتقد است که سگینا ممکن است کمک به صرفه جویی در امریکا — از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تا فوریه آدامز مدیر ورزشی در Swan Valley دبیرستان یک مدرسه در حومه شهر با حدود 580 دانش آموزان است. او تفننی در سیاست های محلی با بهره گیری از این رقابت ها که پس از یادآوری او را از ورزش است اما مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات تغییر او.

سابق مطالعات اجتماعی معلم استفاده می شود به یک نقطه از آموزش دانش آموزان در مورد احترام برای ریاست جمهوری. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او فکر کرد که نشان داد هیچ احترامی برای دفتر او برگزار شد.

در 47 در یک نوع از میانسالی, بحران سیاسی, Adams ترک کرد. او کمک خواهد کرد که به نوبه خود از رای دهندگان به دموکرات ها. او می خواست به زندگی بدون حسرت او می گوید.

“شما نمی خواهید به نگاه به عقب و می گویند woulda, زن و شوهر, نباید” آدامز می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در طبیعت به حال او را مجبور به موضع. “من همیشه فکر می کردم که رئیس جمهور باید در نقش یک مدل” آدامز می گوید. “رئیس جمهور فعلی است که تا کنون از آن برای من است که آن ضربات ذهن من است. این همه چیز من در برابر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت رسید به عنوان یک بولدوزر رویکردی است که تا به حال گسترده تر از حد انتظار تجدید نظر در یک کشور بود که بانک مرکزی با واشنگتن مزمن مبارزه و اینرسی است. رئیس جمهور است و یقین به قول خود نگه داشته به upend سیاست آمریکا اما در روند پاره پاره در نژادی زخم antagonized متحدان و استقبال دشمنان شده است استیضاح و تبرئه و مسخره هنجارهای ریاست جمهوری رهبری است.

نسبتا و یا در مورد مراقبت از مردم آنها را دوست دارم اما نه نقطه است یک معامله شکن برای هواداران خود. اکثر آمریکایی ها معتقدند که کشور از مسیر خارج و توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و حدود دو سوم گفت: آنها بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت امریکا بیشتر تقسیم شده است.

حتی جمهوری خواهان هستند احتمال بیشتری برای توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تفرقه از وحدت 37 درصد به 20 درصد. اما آنها هنوز هم به شدت تایید این کار او را انجام می دهند.

آنها می خواهم این ایده از یک تاجر سخت است که صحبت می کند از نظر او کاهش مالیات منصوب محافظه کار قضات و وعده برای سرکوب مهاجرت غیر قانونی. و حتی اگر آنها سوء ظن خود را در مورد سبک, بسیاری از جمهوری خواهان بر این باورند حزب دموکرات بدتر هم خواهد شد.

اما تهمت و سبک است که به خوبی کار می کرد در زمان آرامش نسبی — بی توجهی به جزئیات بی تفاوتی به جلسات بروید-با-خود-روده تصمیم گیری — در حال حاضر رو به آزمون نهایی در چهره واقعی بحران نه کسانی که از اختراع خود را.

یک ویروس نمی تواند با اعزام یک صدای جیر جیر. چهار ماه به مبارزه با این بیماری در ایالات متحده بیش از 2.9 میلیون عفونت.

برای Adams, این بدان معناست که کار جدید خود را — canvassing محله به دنبال رای دهندگان — تبدیل به یک خطر برای سلامتی و خیلی از کار منتقل شده به تماس ها و جلسات آنلاین.

همه گیر نیز در معرض مالی خود را از آسیب پذیری های. او در حال برنامه ریزی برای بازگشت به یک مدرسه در منطقه پس از انتخابات ماه نوامبر. او نیاز به تنها دو سال بیشتر از خدمات را به واجد شرایط برای بازنشستگی. اما هنوز مشخص نیست که چگونه مدارس را بازگشایی در پاییز — و این که آیا هر کسی که نیاز به یک جایگزین معلم اگر کلاس حرکت آنلاین.

از احتیاط Adams شروع یک کار جدید در این ماه به عنوان یک مدرسه نگهبان.

“من به آنچه که من می توانید دریافت کنید,” او گفت:.

___

Hattie Norwood به یاد داشته باشید زمانی که سگینا بود و رشد طبقه متوسط در هاون. فقط در 31 او در حال حاضر شاهد دوم عمده رکود از زندگی بزرگسالان است. او می بیند سگینا مشکلات — جرم و جنایت و فقر و مبارزه مدارس مواد غذایی بیابان — به عنوان تثبیت شده. Déjà vu او می گوید:.

Norwood در تلاش است تا آن را در گشاد گشاد راه رفتن. به عنوان یک زن در امریکا “من نمی توانم اجازه دهید آنها را ببینید من عرق می گوید:” مشاور ارتباطات و مادر چهار دختر.

او خوب به یاد تظاهرات که فوران هشت سال پیش زمانی که سگینا افسران پلیس به ضرب گلوله در میلتون هال یک مرد بی خانمان بود که با تکان دادن چاقو جیبی, 47 بار. افسران هرگز مواجه اتهامات عنوان شده علیه. او راهپیمایی پس از آن.

اما در این لحظه او تغییر کرده است.

Norwood تماشا با نا امیدی به عنوان coronavirus به نظر می رسید هدفمند در جامعه پاره شدن از طریق سیاه و سفید محله در یک نامتناسب هستند. فروپاشی اقتصادی است که به دنبال تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده. و با مدارس بسته کودکان و نوجوانان محروم از وعده های غذایی که بر اساس آن آنها وابسته.

بنابراین Norwood و هشت غریبه او در ارتباط با آنلاین در ملاقات Tim Hortons, کافی شاپ, در ماه مارس به تدبیر و برنامه ریزی برای توزیع مواد غذایی به خانواده ها است.

زمانی که جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت پس از او یک گام به پیش رفت. او و دیگران سازمان یافته این شهرستان را برای اولین بار در پاسخ به اعتراض و بعد از راه اندازی سگینا خود را سیاه و سفید زندگی می کند توجه به فصل.

“من به دست آورده و سیاسی من پایه” نوروود گفت.

آن احساس حق عضویت در این آتش سوزی از فعالیت است که در سراسر کشور پس از تظاهرات و شورش های خروشان از طریق مینیاپولیس. راهپیمایی پر خیابانهای آمریکا حتی در سنگر محافظه کار. آنها خواستار توجه به خشونت پلیس و مرگ و میر از مردان و زنان در دست پلیس — به مرگ و میر خواهم که از میلتون هال — اما همچنین شواهدی از نژادپرستی در مسکن و بهداشت و آموزش و پرورش. آنها

مرحله بعدی جنبش اعتراضی است که هنوز هم در حال تحول است. بسیاری از فعالان می گویند که آنها در حال تمرکز بر روی مسائل محلی — تا حد زیادی overhauling ادارات پلیس — و نه ریاست جمهوری. هنوز هم دموکرات امیدوارم که این بخشی از یک گرم تا نوامبر است. جوان رای دهندگان لیبرال شده اند سرد به بایدن 77 ساله متوسط و مبارزه برای عدالت نژادی ممکن است چیزی که بسیج این اغلب گریزان رای دهندگان.

آنها باید اضافی مانع این سال است. ویروس متزلزل کرده تا رای گیری و فشار دادن بسیاری از آمریکایی ها به رای دادن از طریق پست برای اولین بار. Norwood در نظر دارد تا اطمینان حاصل شود که مردم آماده هستند.

“ما در حال صحبت کردن بیشتر در مورد رای دهندگان آموزش و پرورش در جامعه ما و من برای انجام آنچه در آن طول می کشد برای دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.” Norwood گفت. “زمانی که من در ترک این محل when i’m gone وجود خواهد داشت قهوه ای دختران پس از من و من فقط نمی تواند درک جهان است که همچنان در این راه است.”

__

تام روی یک مرد سفید می بیند بسیار متفاوت امریکا است. در تجربه هر کسی که فداکاری می توانید خرید به بازار سهام و جلو.

در 57, Roy فکر می کند خود را به عنوان یک ریگان جمهوری خواه و خود ساخته ، روی شروع بازی بازار سهام در سال 1980 اما سود واقعا انباشت اشیاء بدست آمده تا سال بعد در حالی که کار به عنوان یک مدیر در یک غلتک میدان یخ بازی. او به خوبی به اندازه کافی برای خرید یک ناوچه سبک (و شش نفر دیگر از).

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای ایجاد Roy کیف بغلی سیاست قلب این کمپین. جمهوری خواه متمایل رای دهندگان اغلب اکسپرس رزرو در مورد تهمت خوراک توییتر, اما آنها مانند کاهش مالیات و دست زدن به اقتصاد است.

تقریبا یک شبه رکود اقتصادی مختل است که طرح.

که درد آمار جمهوری خواه و دموکرات مناطق به طور یکسان و حتی به عنوان COVID-19 در ابتدا متمرکز در مراکز شهری و شهرهای ساحلی. که قطع تاثیر کمک نژاد شک و تردید در مورد ویروس در معرض خطر و سوخت مورد خشم دولت دستور تعطیلی کسب و کار است که به نظر می رسید غیر ضروری.

به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی در ماه ژوئن به طوری که دفاتر شهرستان سگینو خواهان — در زمان riled تا رای دهندگان به درخواست به امضای طومار به یاد فرماندار دموکرات گرچن Whitmer.

بسیاری از جمهوری خواهان سرزنش او stay-at-home سفارشات برای میشیگان اقتصادی باتلاق. معترضان و پر خانه ملت خواستار پایان دادن به محدودیت های برخی از برچسب “استبداد.” دادستان حتی متهم یکی از منتقدان با تروریسم برای ساخت معتبر تهدید به مرگ در برابر او.

اما یک مانع وجود دارد در این فراخوان تلاش: وجود دارد هیچ چیز به ثبت نام.

“مردم در Facebook و رسانه های اجتماعی صحبت کرده بود در مورد یادآوری فرماندار گفت:” روی یک جمهوریخواه نامزد برای شهر متولی که شگفتی در آنچه که وی به عنوان شواهد pro-مغلوب ساختن پیشی جستن انرژی است. “ما هرگز تا به حال یک سند است.”

این ویروس در حال حاضر منتقل البته در جنوب و جنوب غربی. برخی از عربستان فرمانداران مجبور شده اند به دنبال در Whitmer مسیر را به میله صحبت کردن با پوشیدن ماسک و ترغیب مردم به ماندن در خانه.

افزایش در امریکا به نظر می رسد در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیام است که این کشور — اقتصاد — در حال حاضر آمدن.

اما در یک قطبی امریکا مشترک حقایق سخت برای پیدا کردن. حدود دو سوم از جمهوری خواهان بازدید از این شرایط اقتصادی را به عنوان “خوب” در ماه ژوئن حتی اگر بیکاری در نزدیکی بالاترین در 70 سال است. اکثریت قریب به اتفاق از دموکرات ها برگزار مخالف نظر با توجه به .

در واقع روی در اقتصاد فیلتر شده است از طریق تجربه خود را. کسب و کار شده است ثابت در شرکت محوطه سازی — چمن نگه می دارد در حال رشد در طول یک بیماری همه گیر. او به تازگی mowed چمن در اطراف به طور موقت بسته, مد, مربع, مرکز, پس از آن کاکل 2 پا.

روی می گوید او فکر می کند که اکثر شرکت ها یاد بگیرند برای انطباق با طول بحران. او اشاره می کند بازار سهام تقریبا بهبود پیدا کرد و به جایی که آن را قبل از همه گیر.

“هر کس یک شانس را به پول — این چیزی است که در مورد آمریکا,” او می گوید.

___

“میشیگان به نظر می رسد مانند یک رویا به من در حال حاضر می گوید:” راوی ترانه “آمریکا” عمیقا خسته او به عنوان تخته یک اتوبوس در پیتسبورگ.

نگاه برای آمریکا در سال 2020 و شما پیدا کردن خستگی. بسیاری از رنج بسیار نزاع. اما هستند کسانی که در سگینو که می گویند شاید ایالات متحده نیست کشیده از هم جدا. شاید این رشد حتی اگر خونتان تا.

برگرد. Hurley کلمن سر جهان توسعه پردیس کلیسای جماعت تاسیس شده توسط پدر و مادر خود را در سال 1957 در اتاق نشیمن خود را در سگینو سمت شرق. او می داند که این یک زمان سخت به بحث در مورد امید.

در ماه گذشته او را از دست اهل به خشونت اسلحه. بسیاری از جماعت خود را در حال مبارزه برای زنده ماندن در کم درآمد و یا به عنوان خط مقدم سلامت کارگران است. او نمی هستيم و در فرد در هفته اما او در آنها شرکت داشته و در سه راهپیمایی پس از ماه گذشته.

کسانی که در تظاهرات اخیر بود که برای اولین بار او را دیده می شود سیاه و سفید افراد مارس در سگینا برای برابری نژادی, او گفت:. آنها راه می رفت با هم — عبور از پل در سگینو رودخانه به تماس برای تغییر. آن را به او فکر می کنم این ممکن است یک لحظه چنین تحول است که حتی دیرینه موانع شکسته تقسیم مختل شود.

“این یکی از آن وحشتناک رشد لحظات که در آن مردم از حسن نیت و فکر خوب می تواند ما را به سطح دیگری” کلمن گفت. “زمانی که شما ساخت و در حقیقت هر چیزی ممکن است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده نیکلاس Riccardi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>