منحصر به فرد مسطح پارک جنگلی در تایوان

واقع در شرق دره ریفت (花東縱谷) بین محدوده مرکزی و ساحلی در محدوده شرق تایوان Danongdafu پارک جنگلی (大農大富森林園區) اولین مسطح جنگل ایجاد شده توسط تایوانی دولت با توجه به آن من-تایوان 12 پروژه های توسعه طرح های آغاز شده در سال 2008.

The Danongdafu Forest Park is established under the governmdnt's i-Taiwan 12 Development Projects . (Image: Billy Shyu / Vision Times)

این Danongdafu پارک جنگلی تاسیس شد و تحت حکومت من-تایوان 12 توسعه پروژه های برنامه است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

سه قسمت مسطح پارک جنگلی در تایوان

در علاوه بر این به Danongdafu پارک جنگلی در شرق تایوان را Hualien شهرستان دو نفر دیگر هستند Aogu تالاب پارک جنگلی (鰲鼓濕地森林園區) و Linhousilin مسطح پارک جنگلی (林後四林森林園區) که تاسیس شد در جنوب تایوان Chiayi County و پینگتونگ شهرستان در سال های اخیر بود.

لطفا تماشای ویدئو زیر از Danongdafu پارک جنگلی در تایوان است.

این Danongdafu پارک جنگلی

این Danongdafu پارک جنگلی تاسیس شد در سال 2011 بر اساس مفاهیم “برای مردم” و “برای همه” آن را به یک LOHAS (سبک زندگی از سلامت و پایداری) منطقه شامل تفریح و سرگرمی, ارگانیک, تولید, حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار در شرق دره ریفت.

The park features recreation, organic production, environmental healing and sustainable development. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

پارک و امکانات تفریحی ارگانیک, محیط زیست, شفا, و توسعه پایدار. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

به عنوان Danongdafu پارک جنگلی واقع در محل سابق دو بسیار زیاد مزارع نيشکر قبلا متعلق به تایوان قند شرکت Danong (大農) و Dafu (大富) مزارع به ترتيب پس از آن نام برد.

Visitors can take in the spectacular viiew of a vast, endless forest in the park. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

بازدید کنندگان می توانید در این نمایش تماشایی از یک وسیع و بی پایان جنگل در پارک. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

بیش از 1 میلیون درخت کاشته شده در پارک

از زمان آغاز آن بیش از یک میلیون درخت در 20-عجیب و غریب گونه های بومی کاشته شده اند در این مزرعه نیشکر-تبدیل پارک جنگلی با مساحت 1,250 هکتار (3,089 هکتار). همه این درختان متعلق به گونه دیده می شود معمولا در پایین ارتفاعات مانند Formosan خاکستر (光臘樹), Liquidambar formosana (楓香樹), Flamegold باران درخت (台灣欒樹), Melia azedarach (苦楝樹) پاییز, درخت افرا (茄苳) و سبز افرا (青楓). این پارک جنگلی است در نتیجه طبیعی بزرگ دی اکسید کربن را جذب و اکسیژن ژنراتور.

The Danongdafu Forest Park has become a popular attraction in the East Rift Valley in eastern Taiwan. (Image: Julia Fu / Vision Times)

این Danongdafu پارک جنگلی تبدیل شده است و از جاذبه های محبوب در شرق دره ریفت در شرق تایوان. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

در طول سال این درختان رشد کرده و تبدیل به انبوه غرفه های مختلف ایجاد مناظر چهار فصل. به ویژه هنگامی که برگ زرد در پاییز و زمستان, مناظر است و حتی بیشتر زیبا.

The park features recreation, organic production, environmental healing and sustainable development. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

در میان آثار هنری است مورچه لانه شکل bookcrossing کلبه های ساخته شده از چمن مبل رس سیمان و فولاد است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

از ویژگی های این پارک جنگلی

جنگل پارک همچنین دارای انواع امکانات تفریحی مانند دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی مسیرهای پیاده روی یک برکه و دیگر خانواده پسند امکانات. آن است که واقعا آرامش بخش برای دوچرخه سواری در امتداد گسترده وودلند bikeways یا وآمد با درختان سرسبز در هر دو طرف و لاجوردی آسمان بالا.

One of the installation artworks at the forest park. (Image: Billy Shyu/ Vision Times)

یکی از نصب آثار هنری در پارک جنگلی. (تصویر: بیلی Shyu/ چشم انداز نیوز)

وجود دارد بسیاری از آثار خلاق از هنر پراکنده در سراسر جنگل پارک که کاملا متناسب با محیط اطراف مانند سنجاقک piggies مورچه و یک Formosan خرس سیاه نخود گلدان یک مورچه لانه ، در میان آنها مورچه لانه شکل bookcrossing کلبه های ساخته شده از چمن مبل رس سیمان و فولاد است.

The installation artwork of "Rejoycing at the Harvest Festival" at the parl. (Image: Julia Fu / Vision Times)

نصب آثار هنری ‘شادی در جشن برداشت محصول’ در پارک. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

ارتباط بین چین باستان و سومالی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>