“انواع ادویه از زندگی است.” شما باید شنیده ام این بیان بسیاری از بار. معلوم است آن است که واقعا بیش از فقط یک عبارت. همچنین می توان به غذاهای ما غذا خوردن. تحقیقات نشان می دهد که افرادی که از ترکیب انواع مواد غذایی در رژیم غذایی خود هستند سالمتر و همچنین دیگر زندگی می کنند. مردم ژاپن ایجاد یک ادویه خاص است که آنها عشق به نام Shichimi. هفت در زبان ژاپنی است “shichi” و “mi” ترجمه به طعم و مزه. ادویه ساخته شده است با هفت مواد تشکیل دهنده و یا “هفت” است.”

Yawataya Isogoro

این Yawataya Isogoro تاسیس یک ادویه تاجر به نام Kan’emon. این همه آغاز شده در سال 1736 زمانی که او شروع به فروش Shichimi Togarashi در منطقه اطراف Zenkoji معبد واقع شده است که نزدیک به Nishiyama شمال غربی شهرستان ناگانو. آن را به خوبی شناخته شده برای تولید با کیفیت بالا و کنف.

آن زمان بسیار فعال برای بازرگانان استفاده می شود که برای حمل کالا به ادو (توکیو) و دیگر نقاط کشور است. زیر دامن خاک مناسب برای رشد فلفل قرمز, فلفل سیاه و کنجد و زنجبیل و perilla. اما ادویه گم شده بود و طعم ویژه و بنابراین پوست پرتقال اضافه شد. پرتقال خشک شده بودند و انجام از Kamigata.

Yawataya Isogoro شد و سپس قادر به تولید یک ترکیب منحصر به فرد از 7 ادویه جات ترشی جات و آن را به نام Shichimi Togarashi. سفر بازرگانان استفاده می شود به مجموعه ای کوچک می ایستد در مقابل زیارتگاه یا معابد جایی که آنها به فروش می رسد ادویه مخلوط. در اصل مخلوط شد و برای اولین بار در داروخانه ها به فروش می رسد برای خواص دارویی آن. تولید کنندگان دیگر پس از آن شروع به تولید و آن را به عنوان به خوبی.

Yagenbori shichimi togarashi shin-nakamise head store. (Image: Kentin via Wikimedia CC BY-SA 4.0)

این Yagenbori Shichimi Togarashi Shin-nakamise سر فروشگاه. (تصویر: Kentin از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

طعم shichimi

سنتی shichimi سیاه و سفید, کنجد دانه شاهدانه, ژاپنی, فلفل و مرکبات و پوست خشخاش دانه جلبک دریایی و شیسو های معطر گیاه ژاپنی. ادویه گرم است چون فلفل به عنوان پایه آن از مواد تشکیل دهنده. اما وجود دارد نیز داغتر می آمیزد که با استفاده از takanotsume است که شناخته شده به عنوان شاهین پنجه فلفل فلفل قرمز. نام آن از فلفل را با اشاره به شکل.

این Shichimiya Honpo فروشگاه, یکی از قدیمی ترین ادویه کنندگان در ژاپن آغاز شده تجاری در سال 1655 در مقابل کیوتو را Kiyomizu معبد. Shichimiya فروشگاه هنوز هم در عمل وجود دارد فروش خود را shichimi هفت ادویه مخلوط, سوپ داشی سهام و sansho فلفل ادویه جات ترشی جات.

Traditional غذاهای ژاپنی نه معمولا شامل ادویه جات ترشی جات گرم اما shichimi است با این وجود متعادل ادویه. آن را مانند نمونه Asian “را در چهره” سرد چاشنی مانند sriracha یا sambal oelek. Shichimi به طور کلی در رشته فرنگی یا برنج صدر با گوشت خورشتی.

 Shichimi Togarashi on a beef dish. (Image: Jules via Flickr CC BY 2.0 )

Shichimi Togarashi در یک بشقاب گوشت گاو. (تصویر: ژول از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

یک ادویه همه کاره

این ترکیب به اندازه کافی همه کاره برای استفاده در غذاهای غربی نیز هست. شما ممکن است اضافه کردن آن را به تن ظروف و یا سالاد مرغ منحصر به فرد صدا. کمی نمک و فلفل می رود راه طولانی به عنوان حرارت آهسته طعم سوختگی. در سراسر جهان در دسترس شما همچنین می توانید سعی کنید با این ادویه لذیذ. چگونه در مورد اضافه کردن کمی به خامه مایو? شیرین از آن است که طعم دیوانه از جلبک دریایی و کنجد.

شما می توانید آن را یک گام بیشتر, اگر دوست دارید با اضافه کردن روغن کنجد, روغن فلفل قرمز و آهک. Shichimi می رود به خوبی با ماهی قزل آلا بنابراین نمی شود خجالتی به بیش از اندازه آن را در همبرگر خود را. بدیهی است که شما می توانید خرج کردن در سالاد ماکارونی یا رشته فرنگی. در بوداده کلم بروکلی و کلم بروکسل یک دانش سطحی است که همه شما نیاز به خارج کردن طعم. شما همچنین می توانید آن را مخلوط با آووکادو با فشار آب آهک توست برای صبح و درمان است. آهک با سیتریک پوست پرتقال را به tastebuds خود را فقط پاپ و تخم مرغ سرخ شده ، آن را امتحان کنید!

آنها راه می رفت! ماقبل تاریخ تمساح شد دوپا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر