بریتانیا مستند-آمار هنرهای سالن به دریافت $2B بسته نجات

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — دولت بریتانیا اعلام کرده است بیش از 1.5 میلیارد پوند (تقریبا 2 میلیارد دلار) برای کمک به این کشور مشهور هنر و نهادهای فرهنگی از بهبود از بیماری همه گیر کوروناویروس پس از برخی از سالن های تئاتر و موسیقی در سالن هشدار داد که بدون حمایت آنها ممکن است هرگز دوباره باز کردن.

این 1.57 میلیارد پوند ($1.96 میلیارد دلار) بسته برای موزه, گالری, سالن نمایش, سینما, تئاتر, میراث فرهنگی و سالن های موسیقی شامل تقریبا 900 میلیون پوند کمک های مالی و بیش از 200 میلیون پوند در وام.

جزئیات چگونه پول توزیع خواهد شد آن را منتشر نکرده اند اما رهبران سازمان های هنری تنفس آه امداد در اعلام.

“هنگامی که ما شنیده دیشب ما خواب برای اولین بار از ماه مارس” Kwame Kwei-Armah کارگردان هنری لندن جوان ویک تئاتر روز دوشنبه گفت:. “این واقعی است vindication که ما شده اند به گوش که دولت درک کنند که ما در حال مرگ بودند ما زانو و همچنین که ما بخش مهمی از کشور ما را بهبود است.”

تامارا Roja, هنری, مدیر, English National Ballet گفت: “این بسته به بخش ما یک شانس مبارزه برای بقا.”

بریتانیا به هنر به خصوص تئاتر — تولید میلیاردها دلار درآمد پشتیبانی از صدها نفر از هزاران نفر از شغل و نقش مهمی در بالا بردن کشور را با مشخصات بین المللی.

برخی از انگلیس هنرهای موسسات شروع به باز کردن درهای خود را پس از بیش از سه ماه از مستند, شروع با گالری ملی در لندن که بازگشایی پنج شنبه. اما اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و تقریبا فقدان کل گردشگران به این معنی که در صورت بزرگ مالی رسید.

تئاتر و سالن های کنسرت شده اند گفت: زمانی که آنها می توانند اعتراف مخاطبان و چند تن اعلام کرد در حال حاضر آنها را به طور دائم.

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: تئاتر خواهد بود قادر به بازگشت به حالت عادی تا زمانی که نیاز به اجتماعی فاصله دارد — و آن را بیش از حد به زودی به می گویند که خواهد شد.

“من می خواهم به اطمینان حاصل شود آن اتفاق می افتد,” او گفت ، “من فقط می خواهم به کمی واقع بینانه در مورد چالش گرفتن ما را به آن نقطه در هر زمان به زودی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>