تایلند پیشنهاد addio به تئاتر که در آن آنها سقوط در عشق با فیلم

توسط جری HARMER

بانکوک (AP) — اگر هالیوود است که در آن رویاهای ساخته می شوند بانکوک اسکالا تئاتر به گذشته 51 سال بود که در آن Thais غوطه ور خود را در, از مد افتاده, فیلم های پرفروش از جنگ های قلب و احساس عاشقانه و دمدمی کمدی.

در حال حاضر تنها خاطرات باقی خواهد ماند. تصویر کاخ در مرکز پایتخت تایلند, شهر آخرین مستقل و صفحه نمایش بزرگ سینما در روز یکشنبه به نمایش نهایی خود را ارائه.

آن را تند و با مزه انتخاب سال 1988 “سینما پارادیزو,” دلتنگ برنده جایزه اسکار فیلم در مورد گذشته فیلم خانه ای در یک Sicilian ایجاد کرد. این Scala را خیمه در روز افتتاحیه در سال 1969 افتخار جان وین در “شکست نخورده.”

Scala صاحب Nanta Tansacha مشتاقانه به یاد می آورد که شیفته حتی زمانی که محل بود و هنوز هم فقط یک مجموعه ای از نقشه های پدرش را به او نشان دادم.

“من فکر می کنم آن را به یک مکان زیبا یکی از زیبا ترین من تا کنون فکر می کنم که ما همیشه می توانید ساخت. و من فکر می کنم هیچ کس خواهد ساخت سینما مثل این در آینده گفت:” آسوشیتد پرس در مصاحبه.

دو دیگر تئاتر یک بار در همان نزدیکی بود اما یکی سوزانده در طی بحران سیاسی در سال 2010 و از سوی دیگر بسته درهای خود را دو سال پیش پس از بازسازی به عنوان یک روش multiplex در آن غروب ماه.

Nanta گفت: coronavirus شد نقطه اوج برای Scala که اجاره شد تا در پایان سال به هر حال. بیش از دو ماه از دولت-دستور shutdown از اماکن تفریحی خفه کردن آن در حال حاضر متوسط جریان نقدی.

اقتصاد 900-صندلی تک روی صفحه نمایش سینما محدود به پنج یا شش نمایش در روز شد و عملا غیر قابل تحمل که مراکز در سراسر جاده ها تا به حال کوچکتر تئاتر های متعدد صفحه نمایش و ده ها تن از نمایش روزانه.

اما به طرفداران آن اسکالا تجربه بود نه تنها در مورد آنچه که پیش بینی شده بود بر روی صفحه نمایش.

“من هرگز دیده می شود یکی دیگر از فیلم و تئاتر و مانند آن را در هر نقطه در جهان” گفت: فیلیپ Jablon آمریکا محقق که مستند به جنوب شرق آسیا مستقل سینما در یک وبلاگ و یک کتاب. “برخی از افراد آن را هنر دکو. من شنیده ام آن را به عنوان عصبی عجیب و غریب. این یک ترکیب منحصر به فرد از مدرنیسم, مدرن, معماری, همراه با زرق و برق دار, glitzy, تقریبا, قدیمی, سبک معماری است.”

و تئاتر را بزرگ, صفحه نمایش منحنی ساخته شده آن را یک محل عالی برای تماشای یک فیلم Jablon گفت: AP در یک مصاحبه آنلاین. “این رو مناسب دید خطوط تقریبا در هر نقطه که شما نشستن. این فقط یک ساختمان منحصر به فرد به خوبی طراحی شده است.”

فیلم را برانگیخت می تواند دیدار با دوستان خود را در داخل فضای باز طبقه همکف رفت و برگشت تا منحنی پله و دست بیش از بلیط خود را به منظمی لباس ushers قبل از استقرار در صندلی خود را.

Pattarapon Jitbanchong نگه می دارد مجموعه ای از Scala بلیط قاب بر روی دیوار در خانه و با افتخار نمایش داده می شود برخی از آنها در روز یکشنبه ،

“هر بلیط یک داستان خود را گفت:” 42 ساله سابق آرایش هنرمند تبدیل fortuneteller. “آنچه که من انجام شده بود و روز که من رفتم با آنچه که من پوشیده بود که من دوست پسر و که دوستان من بودند. وقتی که من نگاه بلیط خاطرات سیل بازگشت.”

کنگ Rithdee معاون مدیر تایلندی فیلم بایگانی توصیف اسکالا به عنوان هر دو عاطفی و تاریخی.

“بسیاری از مردم که در بانکوک آمد برای دیدن فیلم اینجا, بنابراین این یک محل که در آن وجود دارد مقدار زیادی از حافظه جمعی مردم که در بانکوک” کنگ گفت. “و به عنوان یک نماد از آن جایی ظرافت آن را به یک محل که در آن سینما جشن گرفته است در حالی که در دوران مدرن از multiplexes سینما هستند فایده است.”

برای Scala صاحب Nanta بسته شدن بسیار شخصی است.

“من احساس بسیار غمگین این زندگی من است. این خانه من است. این خانه من. و این است که همه مردم من,” او گفت: بررسی جمعیت از طرفداران فیلم که به نوعی خانه باز او مرتب جمعه گذشته است.

هنگامی که آنها باز تئاتر آنها انداخت روی چراغ و با افتخار نشان داد آن, او گفت:.

“و هنگامی که آن زمان برای بستن پرده, من می خواهم به آن را در سبک. به همین دلیل من به نوبه خود تمام چراغ. من از مردم می آیند و گرفتن عکس به خاطرات خوب” گفت: Nanta. پیام دیوار انجام شده پس از آن یادداشت با خاطرات و آرزوهای خوب.

به لوله کشی موسیقی متن از موسیقی احساساتی جمعیت از طرفداران فیلم های جامعی سوغات عکس از آن عجیب داخلی و به یاد زمانی که آن اوج و ایشان هم تنیده شده است.

نما در کادر خالی و محکم بلیط او تا به حال خریداری شده برای آخرین نشان می دهد 56 ساله Wanpen Lerdrungroj به یاد می آورد که نقش کلیدی در Scala در جوانان خود را.

“زمانی که من یک نوجوان بود, من برای دیدن فیلم اینجا و من تا به حال یک تاریخ با دوست پسر من که در حال حاضر پدر فرزندان من” او گفت:. او سفر کرد از Thonburi در طرف دیگر از بانکوک چائو رودخانه Phraya. او تا به حال یک کمی کوتاه تر سفر از این شهر Din Daeng محله.

“ما خواهد پاسخگویی اینجا برای دیدن یک فیلم,” او گفت:.

این Scala را مالک مجاور دانشگاه Chulalongkorn هنوز اعلام کرد که آیا آن را به پاره کردن این فیلم را برانگیخت’ حرم.

“ایده این است که که این امر می تواند میله میله برای تخریب نوع ذهن ترا درهم میشکنند” گفت: تئاتر محقق Jablon.

“شما می دانید این نوع ساختمان فقط دیگر وجود ندارد,” او گفت:. “بنابراین مهم است به چسبیدن به حداقل یک مثال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>