تایوان و چین قفل شاخ بیش از هنگ کنگ

پس از چین اجرا سختگیرانه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ با آن مواجه شده است به نقد قوی از جهان های مختلف دولت است. قانون اساسا به پایان می رسد ماهیت دموکراتیک هنگ کنگ اجازه می دهد مقامات چینی برای پیگیری و مجازات افراد بدون در نظر گرفتن حاکمیت قانون است. تایوان آمده است در حمایت از Hongkongers. اعلام کمک های انسان دوستانه برنامه برای کسانی که مایل به فرار از شهر. این لرزاند پکن هشدار داد که تایوان در برابر پناه به اصطلاح “شورش.”

هنگ کنگ رو کردن

تایوان جدید است که کمک Hongkongers از آمدن به این کشور جزیره آغاز عملیات خود را در تاریخ 1 ژوئیه همان روز هنگ کنگ تحت چینی حکومت در سال 1997. با وجود چین را تهدید تایوانی دولت متعهد به کمک به Hongkongers پس از آنها آن را به عنوان ضروری برای ایستادن به پکن. حمایت نمی Hongkongers در این لحظه بحرانی خواهد مشروعیت حزب کمونیست چین جنایات در شهرستان و تشویق آنها به تلاش خود تاکتیک های تهاجمی در تایوان خود را. پس از همه, هنگامی که دلار هنگ کنگ آورده است تحت کنترل خود رژیم کمونیستی ممکن است به دنبال به ضمیمه تایوان از طریق تهاجم نظامی.

تعدادی از هنگ کنگ مهاجران به تایوان افزایش حدود 150 درصد بیش از 2,300 مردم در چهار ماه اول این سال است. این افزایش در مهاجرت صورت گرفته است با وجود این واقعیت است که تایوان قرار داده سخت محدودیت های مسافرتی در پی COVID-19 شیوع. هنگامی که این محدودیت ها آرام هستند تعداد بیشتری از Hongkongers انتظار می رود که سیل به تایوان به عنوان آنها به دنبال فرار از حکومت کمونیستی زندگی می کنند و در یک محل است که تضمین آزادی خود.

Kwok Yu او یک Hongkonger ساخته شده است که تایوان در خانه خود است و معتقد است که او می تواند بهتر در اعتراض پکن در حالی که خارج از دست دولت چین. رادیو و روزنامه نگار شغل او با این نسخهها کار به لینک فعالان در تایوان و هنگ کنگ است. به عنوان او گفت: گاردین: “در کار من من همیشه مصاحبه افرادی که نمی توانند از بازگشت به چین,” او گفت:. “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آنها را به پیوستن به من نمی بازگشت به هنگ کنگ در حال حاضر. به اعتقاد من به عنوان یکی از هنگ Kongese که هنوز هم به یاد زمانی که دلار هنگ کنگ یک شهر بین المللی به تصویب در آن خاطرات یکی از وظایف اصلی در حال حاضر است.”

Hongkongers may have to sneak out as fishermen on trawlers (Image: Pixabay / CC0 1.0)

Hongkongers ممکن است به دزدکی حرکت کردن را به عنوان ماهیگیران در trawlers. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

چین در حال ساخت چیز دشوار است برای Hongkongers که در حال فرار به تایوان است. با توجه به گزارش های رسانه های مقامات چینی در حال برنامه ریزی برای مصادره گذرنامه و شناسه محبوب رهبران تظاهرات برای جلوگیری از آنها را از نظر قانونی خروج از هنگ کنگ. تنها گزینه خواهد بود به دزدکی حرکت کردن بیرون از شهر غیر قانونی است. وجود دارد سه پایه در هنگ کنگ که از طریق آن مردم معمولا ترک به تایوان توسط پانسمان تا به عنوان ماهیگیران و شبانه روزی یک کرجی. این هزینه برای یک سفر معمولا هزینه ها در حدود 1,000,000 NT (US$33,950); با این حال, این است که پس از افزایش به حدود $3,800,000 NT (US$129,000) با توجه به افزایش تقاضا است.

ما ممنوعیت

دولت ایالات متحده اعلام کرده است محدودیت های ویزا در چین حزب کمونیست مقامات که شناخته شده به عنوان مسئول محدود کردن آزادیهای Hongkongers. وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که تحریم ها اعمال خواهد شد به هر دو زمان و اعضای حزب سابق. به سفارت چین در واشنگتن ابراز نارضایتی در ویزا تحریم و اعلام کرد که آن را “به شدت مخالف” این تصمیم است.

Trump has announced that Hong Kong's special status will be revoked (Image: Pixabay / CC0 1.0)

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که دلار هنگ کنگ ویژه وضعیت لغو خواهد شد (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که از بین بردن ویژه وضعیت اقتصادی اعطا شده به هنگ کنگ. این وضعیت خاص مجاز هنگ کنگ را معاف از چند تعرفه بودند که اعمال شده به سرزمین اصلی صادرات و تا به حال نیز در این شهر یک مقصد جذاب برای کسب و کار به دنبال ایجاد یک رد پا در شرق آسیا است. حرکت رو به جلو, هنگ کنگ, درمان خواهد شد و مانند هر شهر چینی ساخت آن را کمتر جذاب برای کسب و کار.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

کایزن: فرهنگ بهبود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>