کلانتر: حداقل 2 کشته در هواپیما برخورد در آیداهو دریاچه

آیداهو ایالت آیداهو (AP) — دو بدن کشیده شده است از آیداهو دریاچه کار د لین و به عنوان بسیاری از شش نفر دیگر در حال از دست رفته پس از دو هواپیماهای کوچک برخورد بالا, آب, مقامات گفت.

شاهدان توصیف هواپیما برخورد و توفنده به دریاچه در نزدیکی Powderhorn خلیج در حدود 2:20 بعد از ظهر روز یکشنبه یک, Kootenai, شهرستان کلانتر بیانیه ای گفت:.

سازمان های متعدد محلی در پاسخ از جمله کلانتر دریایی تیم های محلی بخش آتش و گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا است ،

کلانتر ستوان Ryan هیگینز گفت: دو بهبود بدن تا به حال مشخص نشده است. محققان در حال بررسی گزارش اولیه وجود دارد که هشت نفر در این دو هواپیما. آنها باور نمی کنم هر کسی جان سالم به در برد.

جان Cowles به این روزنامه گفت: او در دریاچه با خانواده اش وقتی دیدم که آنچه به نظر می رسد یک “موتور انفجار” در یک هواپیمای دریایی پرواز بیش از 200 فوت (61 متر) سربار. یکی از هواپیما ها را بال و سپس از هم جدا شده و هواپیما سقوط به آب است.

پاتریک پیرس گفته سخنگوی-نقد و بررسی که او را دیدم دو تک موتور هواپیماهای آینده نسبت به یکدیگر در 800 به 900 فوت (244 به 274 متر) بالاتر از سطح آب است. پیرس یک خلبان خود گفت: او به رسمیت شناخته شده توسط موتور برای تلفن های موبایل است که هر دو در حال سفر بودند در نسبتا بالا و سرعت زمانی که آنها برخورد و سقوط به دریاچه.

ملی ایمنی حمل و نقل خواهد شد به احتمال زیاد به بیش از تحقیقات و هیگگینس گفته سخنگوی-نقد و بررسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>