بابا تیم ملی چرخ دنده تا برای سال 2020 فصل کریسمس


 Anthony Marranca, left, creator of the Greater Pittston Santa Squad, stands with Tony Ranieli, Pittston Township Firefighters Association and president of the Jenkins Little League, will be planning the second annual Greater Pittston Santa Squad tournament. Tony Callaio | File photo

آنتونی Marranca سمت چپ خالق بیشتر پیتستون سانتا تیم ملی می ایستد با تونی Ranieli, پیتستون Township آتش نشانان انجمن و رئیس جمهور از جنکینز لیگ کوچک خواهد بود و برنامه ریزی دومین سالانه بیشتر پیتستون بابا تیم مسابقات است.

تونی Callaio | فایل عکس

<p>For the second year in a row, the Pittston Area Girls basketball team donated to the Greater Pittston Santa Squad in 2019.</p> <p>Tony Callaio | File photo</p>

برای سال دوم در یک ردیف پیتستون منطقه دختران تیم بسکتبال اهدا به بیشتر پیتستون سانتا تیم ملی در سال 2019.

تونی Callaio | فایل عکس

<p>Anthony Marranca, left, Greater Pittston Santa Squad, chats with West Pittston Salvation Army’s Lt. Gavin Yeatts in front of more than 150 toys collected to help his Corps branch’s Christmas toy drive.</p> <p>Tony Callaio | File photo</p>

آنتونی Marranca سمت چپ بیشتر پیتستون سانتا تیم ملی چت با غرب پیتستون نجات ارتش سرهنگ گاوین event magazine در مقابل بیش از 150 اسباب بازی های جمع آوری شده خود را برای کمک به سپاه شعبه کریسمس اسباب بازی رانندگی.

تونی Callaio | فایل عکس

<p>Volunteers of the Greater Pittston Santa Squad stand alongside hundreds of toys donated to the West Pittston Salvation Army for the 2019 Christmas campaign.</p> <p>Tony Callaio | File photo</p>

داوطلبان بیشتر پیتستون سانتا تیم ملی در کنار صدها اسباب بازی اهدا به غرب پیتستون Salvation Army برای 2019 کریسمس مبارزات انتخاباتی.

تونی Callaio | فایل عکس

پیتستون – کریسمس در ماه ژوئیه یک رویداد محبوب برای فصل تابستان احزاب و یا بسیاری از تجار از فروش آیتم های کریسمس در نیمه راه به تعطیلات. برای بیشتر پیتستون سانتا تیم ملی, کریسمس است که هر ماه از سال است.

در سال 2018 آنتونی Marranca ایجاد سانتا تیم ملی از ضرورت زمانی که او شنیده غرب پیتستون Salvation Army اسباب بازی رانندگی وجود نداشت ، او نمی خواهید برای دیدن یک کودک در پشت سمت چپ بدون یک هدیه کریسمس او آمد تا با جمع آوری کمک که موفق شد تا او تصمیم به ایجاد یک 501(ج)3 غیر انتفاعی.

در طول اولین سال کامل به عنوان سانتا تیم ملی Marranca و تیم خود ایجاد چند جمع آوری اعانه از جمله سافتبال مسابقات و مسابقات حزب همراه با اصل جمع آوری کمک در طول سالانه ترکیه کاسه بازی که در آن مردم با هم به بازی فوتبال لمسی در روز شکرگزاری.

سال گذشته مسابقات سافتبال بسیار موفق بود به رهبری تونی Ranieli. این مسابقات شامل چندین منطقه و سافتبال تیم ها و قرعه کشی سبد. به عنوان یک نتیجه از که تلاش های این رویداد به همراه داشت $3,000.

سال, سانتا تیم ملی است که هنوز هم در دوره, به برگزاری دومین سالانه مسابقات سافتبال در ماه اوت است. مقامات ماندن مثبت این رویداد را می توان در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما پیش بینی است که ما اعداد پایین ماندن و ما به امید بهترین ها” Marranca گفت. “این فقط یکی از کسانی که به امید بهترین و زندگی خواهد رفت. ما در حال رفتن به جلسه ما و رفتن full steam ahead. ما باید به برنامه ریزی مانند ما می تواند آن را انجام دهد, و آن را آسان تر برای لغو همه چیز از آمپر آن را در یک یا دو هفته.”

Marranca گفت: در سال گذشته مسابقات برگزار شد و در ماه آگوست این سال ممکن است آن را در ماه آگوست یا سپتامبر.

ترکیه کاسه نیز در برنامه برای سال 2020 است. در 2019 در سانتا تیم ملی برگزار می شود یک اتاق ایستاده تنها جمع آوری کمک حزب شب قبل از بازی.

“ما عاشق فرمول ما در حال حاضر با بازی فوتبال با حزب شب قبل” Marranca گفت. “شاید ما می توانیم یک ترکیه بوفه پس از بازی در این سال است.”

با توجه به Marranca بدترین سناریو برای سال 2020 کل shutout از هر یا همه حوادث با توجه به COVID-19.

“بدترین سناریو این است که ما را و اسباب بازی جعبه های کمک مالی و گسترش آنها را همه از طریق پیتستون,” Marranca اضافه شده است. “ما هنوز هم می شود در نظر گرفتن کمک های مالی پی پال و مردم همیشه می توانید کمک های نقدی و یا اسباب بازی. ما هنوز هم در کسب و کار ما در حال رفتن برای پنهان کردن از این و ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم بدیهی است.”

Marranca معتقد است با 2020 بودن پایین برای بسیاری از افراد گفت: “پیش بینی من این است که مردم کمتر ممکن است اهدا نمی شود و بیشتر مردم نیاز خواهد بود بنابراین ما نمی توانیم ترک هر سنگ unturned. آن را قطعا خواهد بود یک آزمون بزرگ برای ما است.”

سانتا تیم ملی اهدا اسباب بازی در درجه اول برای کسانی که بیشتر در پیتستون و به دنبال آن در خارج از سازمان نیاز به اسباب بازی.

“ما تا به حال حدود 2000 اسباب بازی در سال گذشته” Marranca گفت. “این مهم است که ما برای نشان دادن شفافیت چون مردم می خواهید برای دیدن جایی که پول خود را می رود. غرب پیتستون Salvation Army دریافت 900 اسباب بازی.”

دیگر از اهدا به بیشتر پیتستون سازمان Marranca گفت: آنها اهدا به زنان سرپناه پیتستون کودکان و جوانان کاتولیک خدمات اجتماعی زنان استفاده داخلی مرکز اسکرانتون کودکان و جوانان است.

“مهم ترین چیزی که من می خواهم برای دریافت در سراسر است که ما به کمک مالی بیشتری پیتستون اول; که ما مهم ترین هدف” Marranca گفت. “پس از همه ما به دور کریسمس گذشته ما هنوز حدود 75 اسباب بازی بیش از سمت چپ و حدود 3000 $در بانک به طوری که یک شروع خوب برای سال 2020 است.”

آمدن به سوم کریسمس برای سانتا تیم ملی Marranca برآورد گروه اهدا 2,400 به 2500 اسباب بازی.

بازی رایانه آنتراسیت, بدنسازی, پیتستون خواهد شد برگزاری کریسمس در ماه جولای اسباب بازی رانندگی رهبری کتی هیلی زمان و روز را هنوز اعلام نشده است.

سانتا تیم ملی خواهد بود برگزاری اواسط سال جلسه ای برای نهایی کردن تمام برنامه های برای بقیه سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>