پست مستند: بازگشت به کار

به عنوان کشورهای آرامش خود را COVID-19 مستند محدودیت های کسب و کار شروع به از سرگیری عملیات و کارکنان در حال رفتن به کار. اما چگونه است که کارگران احساس می کنم در این مورد ؟ آنها خوشحال به کار دوباره طبق معمول و یا آنها ناراضی در مورد چگونه همه چیز در حال شکل گیری است ؟

رفتن به کار

چگونه کارکنان احساس می کنید در مورد رفتن بستگی دارد که آیا آنها در حال کار در کارخانه ها و یا دفاتر. کارگران کارخانه شده اند نشستن idly در خانه برای چند هفته گذشته نه گرفتن یک منبع درآمد و تلاش برای پایان می رسد دیدار. مانند بسیاری از آنها خوشحال هستند که آنها هم اکنون می توانید درآمد خود را به طور معمول دستمزد و سهولت وضعیت مالی خود را. در مقابل دفتر کارگرانی که مشغول به کار شده اند از خانه های خود ممکن است احساس ناراضی نیاز به بازگشت به برنامه های معمول از رفت و آمد به دفتر کار از 9 تا 5 و سفر بازگشت به خانه. کسانی که ارزو داشتن مردم در اطراف خواهد بود خوشحال با اینکه احاطه شده توسط همسالان یک بار دیگر.

هر دو کارخانه و کارگران دفتر سهم نگرانی در مورد ویروس. پس از همه گیر است و در عین حال به ریشه کن احتمال ابتلا به ویروس باقی می ماند بالا است. “من خوشحال به بازگشت به عنوان من احساس می کنم این راه بیش از حد به زودی… اما من احساس می کنم باید از شرکت رفتن. من نمی خواهم به بیکار در آنچه من گمان خواهد بود فوق العاده رکود اقتصادی جهانی” کارگر کارخانه گفت: به همسرم. تقریبا تمام کسب و کار اجباری کارکنان به لباس محافظ مانند دستکش و ماسک و…. و به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اما اجرای این سیاست ها یک نگرانی بزرگ.

(Image: Screenshot / YouTube)

برخی از مردم در حال رها به درآمد خود را به طور منظم دستمزد دوباره به طوری که آنها می توانید گرفتن صورتحساب خود را. (تصویر: Screenshot / YouTube)

حتی اگر برخی از کارگران به شدت پایبند به این قوانین وجود خواهد داشت و کسانی که رعایت آنها در همه. برای مثال یک مدیر ممکن است احساس کنید که او نیاز به پوشیدن ماسک. حتی اگر یک underling ناراضی است در این مورد او را در هیچ موقعیتی به شکایت به دلیل تفاوت در موقعیت. به این ترتیب, underling فقط می توانیم امیدوار باشیم که او می کند این ویروس از مدیر. بسیاری از کارخانه ها و دفاتر این مشکل روبرو هستند.

در انگلستان, بهداشت و محیط زیست (HSE) موظف است دستورالعمل که کسب و کار باید رعایت در محل خود. بیش از 5000 کارگران تماس HSE در فقط 2 ماه شکایت در مورد عدم COVID-19 پروتکل های ایمنی در محل اشتغال. HSE گرفته سختگیرانه علیه این شرکت ها آنها را وادار به پیروی از دستورالعمل های ایمنی. کشورهای دیگر نیز ممکن است نیاز به چنین دولت اجرای به اطمینان حاصل شود که کسب و کار خود را نیز به دنبال COVID-19 اقدامات ایمنی.

کارکنان با بچه ها یک مشکل اضافی برای مقابله با — که مراقبت از کودکان خود را زمانی که آنها در محل کار ؟ اکثر مراکز مراقبت کودک تعطیل شده اند. نگهداری از کودکان نیز خطرناک گزینه — اگر کودک شما عبور می کند و این ویروس به بچه های خود را ؟ این نگرانی ها نیز باید خطاب قبل از مردم با کودکان ذهنی آماده به کار.

(Image: Screenshot / YouTube)

اکثر مراکز مراقبت کودک تعطیل شده اند بنابراین پدر و مادر که نیاز به بازگشت به کار به صورت یک مانع اضافی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

شرکت کار رونق ؟

حتی اگر از راه دور کار شایع تر می شود در آینده نزدیک به این معنا که بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای کار از خانه های خود را ؟ احتمالا نه. برخی از کارشناسان احساس می کنم که همکاری کار در فضاهای ممکن است دیدن یک بوم. دلیل این است که مردم موجودات اجتماعی توسط طبیعت است. کار به تنهایی ممکن است مناسب برای برخی از مردم است. اما برای دیگران بودن به تنهایی در خانه با هیچ کس به صحبت کردن ممکن است کمی بیش از حد استرس زا باشد. پس از همه, یک دفتر است و نه فقط یک محل که در آن مردم کار می کنند. همچنین یک محل که در آن آنها ایجاد دوستی.

شرکت کار در فضاهای اجازه می دهد مردم را به اجاره فضا در یک ساختمان که در اکثر موارد خواهد بود یک صندلی و یک میز و یک کامپیوتر. وجود دارد فرصت خوبی است که بسیاری از کارگران از راه دور ممکن است را انتخاب کنید یک شرکت مشغول به کار فضایی در نزدیکی خانه های خود را فقط به نزدیکی فیزیکی با دیگران است. دوستان نزدیک که کار برای شرکت های مختلف حتی ممکن است تصمیم به اجاره یک اتاق را برای خود به عنوان نزدیک به یکدیگر است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

تایوان و چین قفل شاخ بیش از دلار هنگ کنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>