فیزیکدانان توضیح دهد که چرا تغییرات میدان مغناطیسی زمین در حال ضعیف تر بیش از اقیانوس آرام

یک مطالعه جدید که توسط دانشگاه آلبرتا فیزیکدانان را فراهم می کند به همین دلیل برای توضیح تغییرات میدان مغناطیسی زمین در طول زمان ضعیف تر هستند بیش از منطقه اقیانوس آرام — رمز و راز دانشمندان در تلاش بوده اند به حل برای نزدیک به یک قرن است. “این چیزی است که شده است یک پازل از سال 1930 زمانی که آن را برای اولین بار متوجه” گفت: متخصص ژئو فیزیك متیو Dumberry نویسنده سرب از مطالعه.

U of A geophysicist Mathieu Dumberry led a new study that may explain why changes to Earth’s protective magnetic field are weaker over the Pacific—a puzzling phenomenon scientists have been trying to figure out since first observing it in the 1930s. (Image: John Ulan)

تو از یک متخصص ژئوفیزیک متیو Dumberry رهبری یک مطالعه جدید است که ممکن است توضیح دهد که چرا تغییرات به زمین محافظ میدان مغناطیسی زمین در حال ضعیف تر بیش از اقیانوس آرام — گیج کننده پدیده دانشمندان در تلاش برای کشف کردن از اول رعایت آن در دهه 1930 ، (تصویر: جان Ulan)

مانند بادها در جو و یا جریان در اقیانوس وجود دارد, مایع, حرکت در هسته مایع زمین Dumberry توضیح داد. های اصلی این جریان تولید و حفظ میدان مغناطیسی زمین که به ما می دهد شمال چراغ و سپر ما از ذرات از فضا. دانشمندان مدل میدان مغناطیسی برای انواع برنامه های کاربردی از جمله تعیین جهت گیری خود را هنگامی که شما را در یک نقشه بر روی گوشی های هوشمند خود را. Dumberry گفت:

به دنبال در این زمینه نیز می تواند به بینش جدید به هسته اصلی جریان که آن را ایجاد کنید. Dumberry گفت:

Dumberry اشاره کرد این مدل به شمار سوال جدید در مورد آرایش هسته-گوشته مرز منطقه و آنچه در آن می توانید به ما بگویید که در مورد دیگر مناطق روی زمین و اضافه کرد:

مطالعه میدان مغناطیسی ضعیف تغییرات بیش از اقیانوس آرام به دلیل بالا رسانش در Lowermost گوشته, شد, منتشر شده در طبیعت علوم.

ارائه شده توسط: اندرو لایل دانشگاه آلبرتا [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

تائو داستان: یک کاسه برنج

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>