در این تاریخ: جدید دبیرستان همه ستاره بازی بود و سر انجام در سال 1960


 West Side Catholic’s George Bednar, left, and Wyoming’s Stanley Savitsky were the East captains in the 1960 Pittston Elks East-West Mid-Valley All-Star High School Football Game at Bone Stadium in Pittston. The game was played just once. Times Leader file photo

سمت غرب کاتولیک را جورج Bednar چپ و وایومینگ استنلی Savitsky شد شرق کاپیتان در سال 1960 پیتستون الک شرق و غرب اواسط دره همه ستاره فوتبال دبیرستان بازی در استخوان ورزشگاه در پیتستون. این بازی فقط یک بار.

بار رهبر فایل عکس

<p>The starting lineups for the Pittston Elks East-West Mid-Valley All-Star High School Football Game which was played in 1960.</p> <p>Times Leader file photo</p>

شروع ترکیب تیم برای پیتستون الک شرق و غرب اواسط دره All-Star دبیرستان فوتبال بازی بود که بازی در سال 1960.

بار رهبر فایل عکس

وجود دارد یکی دیگر از دبیرستان all-star football بازی در سال 1960 دیگر از UNICO بازی. آن را به سرعت ناپدید شد.

در پیتستون الک باشگاه برگزار شد افتتاحیه شرق و غرب اواسط دره همه ستاره فوتبال دبیرستان بازی در استخوان ورزشگاه در پیتستون. بازی برنامه ریزی شده بود برای 1 جولای به تعویق افتاد اما به دلیل آب و هوای نامساعد. زمانی که بازی در آن مرحله برنامه ریزی آن برنامه ریزی شده بود به بازی در اکستر دبیرستان ورزشگاه.

شرق شامل بازیکنان از پیتستون, St. john’s, جنکینز Township, Avoca, Moosic و Duryea مدارس بالا است. این تیم مربی, Moosic را جیم کانر جونیور و Duryea را Clem Russavage. شیوه برگزار شد در چهارمین بخش پارک در پیتستون.

غرب به خود جلب کرد بازیکنان از Wyoming, West پیتستون, Exeter, غرب, وایومینگ, چهل و قلعه و در سمت غرب کاتولیک. وایومینگ پیت Podwika و غرب پیتستون را Ollie Thomas شد و مربیان. این تیم با استفاده غرب وایومینگ دبیرستان به شیوه های.

بازی مرتب کردن بر اساس از احیای یک بازی برگزار شد پیتستون باشگاه لاینز در 1940s. این بازی آخرین بازی در ماه دسامبر سال 1949 و حضور کم و بد آب و هوا شد عوامل در پایان آن است.

بازی به خوبی دریافت شد که جمعیت گزارش شده در 5,200. شرق برنده 19-0 با Duryea جو Gillis, St. john’s فیل Cocco و پیتستون آل Potorski به ثمر رساند touchdowns در نیمه اول. پیتستون را ارل Bechtold لگد نقطه اضافی پس از زمین نشستن کامل هواپیما. دو نفر دیگر تلاش مسدود شد.

Gillis گل در 2-حیاط اجرا شود. Cocco گرفتار 35-حیاط TD عبور از Moosic را دیو نی. Potorski پوش به ثمر رساند با یک 7-حیاط اجرا شود.

با وجود موفقیت این بازی ظاهرا هرگز دوباره. یک سال 1962 سرمقاله به نام برای از سرگیری بازی نشان می دهد این بازی نبود در سال 1961.

حتی اگر این بازی را دوباره زنده شد مرگ آن شده اند که قریب الوقوع است. پیتستون منطقه و Wyoming منطقه تشکیل شد برای سال 1966-67 مدرسه سال و هشت نفر از 12 مدرسه که در سال 1960 جذب شدند به کسانی که jointures. Moosic پیوست با همسایه تیلور به شکل Taylor-Moosic دبیرستان در سال 1962 و در نهایت رودخانه در سال 1966. Moosic بازیکنان شرکت کننده در اسکرانتون رویای بازی در سال 1961.

1992

تایلر سبز فیلادلفیا فیلیز’ در دور اول انتخاب کنید از یک سال قبل تا به حال لرزان صفحه اصلی اولین با اسکرانتون/Wilkes-Barre قرمز بارون در 5-0 دست دادن به سیراکیوز.

سبز تن به تن 6.1 نوبت زده بیرون نه بلکه راه می رفت شش و تسلیم دو خانه اجرا می شود.

سبز زندگی می کردند هرگز تا 10 خود را به طور کلی انتخاب. او چهار سال در این رشته در پایان با یک 18-25 ضبط و 5.16 عصر. آینده لیگ مشت زن رامیرز مانی برداشت شد سه انتخاب بعد توسط سرخپوستان کلیولند.

1993

جمعیت از 3200 بسته بندی شده ویلکس دانشگاه برای دیدن کشتی کج WWF کارت است که شامل دو قهرمانی مسابقات است.

Shawn Michaels حفظ کمربند بین قاره ای رفت و او رد صلاحیت شد در مسابقه با رندی “مرد ماچو” وحشی. Yokozuna باقی مانده قهرمان جهان پس از رد صلاحیت او در طول مسابقه با برت هارت.

سایر کشتی گیران در این کارت گنجانده شده آندرتیکر Doink دلقک آقای کامل و اره اهن بری جیم دوگان.

1994

هانوفر را تد Tryba برنده افتخارات فردی در Busch کلاسیک Pro-Am در Kingsmill باشگاه گلف در ویلیامزبرگ, Va.

Tryba شات 63 که شامل پنج دوره متوالی به birdies و عقاب.

2013

New York Yankees ستاره Derek Jeter شروع آسیب و بازتوانی انتساب با اسکرانتون/Wilkes-Barre RailRiders. Jeter رفت 0-for-2 با پیاده روی قبل از sellout جمعیت 10000.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>