پادشاه فلیکس مردد از MLB فصل Doolittle در حصار

توسط ادوارد ویلسون

سابق Cy جوان برنده جایزه فلیکس هرناندز اتحاد پیوست لیست عمده leaguers امید بستن به خارج از 2020 فصل به علت بیماری همه گیر کوروناویروس حداقل به طور موقت پایان دادن به 34 ساله پیشنهاد برای احیای زندگی حرفه ای او.

ستاره مسیحی Yelich از Milwaukee Brewers و خوزه Altuve از Houston Astros گفت: برنامه ریزی برای بازی در 60 بازی فصل برنامه ریزی شده برای شروع در اواخر این ماه. مسکن شان Doolittle کرد واشنگتن برنده سری جهانی در سال گذشته قصد دارد به بازی اما می گوید که اگر او احساس ناراحت کننده او را انتخاب کردن. او همچنین فکر کرده اید که اگر ایالات متحده انجام داده است به اندازه کافی برای مبارزه با این بیماری همه گیر را به شایستگی بازگشت به ورزش است.

به عنوان بیس بال آماده برای شروع فصل آن در کمتر از سه هفته در حالی که coronavirus همچنان به تاخت و تاز آمریکا وجود دارد در حال رشد است خبري در بسیاری از clubhouses. حتی مایک ماهی قزل آلا, مادر وزن در توییتر اصرار آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک به عنوان حاکم آل MVP نظر گزینه های خود را برای این فصل است.

در اوکلند دو بینی از اعضای دو و میدانی’ شروع چرخش آس مایک Fiers و عیسی Luzardo, نمی شد در زمین برای دوم راست, بعد از راه اندازی مجدد از بهار آموزش به دلیل آنچه مدیر باب ملوین به نام “انتظار” و موضوع بدون توضیح گذشته از گفتن آن نیست و آسیب های مرتبط با.

Fiers بود whistleblower از Houston Astros’ ثبت نام-سرقت رسوایی که تن به تن خود شغل دوم بدون hitter وظیفه در فصل گذشته. او و Luzardo شد تمرین همکاران در فلوریدا در offseason و دوره قرنطینه.

این یک را که از دست داده اند AL وحشی-کارت بازی تاریخ و زمان آخرین دو فصل نیست تایید مثبت coronavirus آزمون.

اوکلند مجبور شد به عقب راندن آن اول کامل-تیم ملی تمرین به دلیل مصرف تست نتایج جستجو برای موقعیت بازیکنان بودند هنوز در دسترس نیست پس از ژوئیه 4 تعطیلات. این تیم انتظار دارد به عمل به عنوان یک واحد دوشنبه.

Atlanta Braves مدیر برایان Snitker گفت: هرناندز تصمیم به انتخاب کردن او پس از شرکت در تمرینات روز جمعه و شنبه در Truist پارک. این تصمیم یک روز پس از Snitker اعلام کرد که چهار بار All-Star اولین baseman فردی Freeman, نخست وزیر مسکن ویل اسمیت و دو نفر دیگر از بازیکنان آتلانتا آزمایش مثبت برای ویروس.

هرناندز شش-زمان All-Star در 15 فصل با سیاتل که برنده 2010 AL Cy جوان جایزه نیاز به یک شروع تازه پس از بدترین فصل است. پادشاه فلیکس امضا یک سال minor league مقابله با دفاع NL East قهرمان بریوز و قوی اوایل تصور در بهار آموزش قبل از همه گیر تاخیر در این فصل است.

دقیقه پس از اتباع مدیر دیو مارتینز گفت: دو بازیکن از 60 تست مثبت بودند این ویروس Doolittle تاسف نداشتن خود, نتایج آزمون از روز شنبه و التماس بیس بال برای “پاک کردن این است.”

33 ساله گفت: اتباع هنوز دریافت نکرده ماسک ماسک به آنها گفته شد آینده شد.

“این کمی آشفته” Doolittle گفت. “ما در حال گرفتن تست به عقب در زمان. آنها هنوز هم فرستاده ما PPE. ما قرار است به N95 ماسک چیزهای مانند آن روپوش و دستکش. ما قرار است به چیزهای که ما لازم نیست که مسائل است. اینها چیزهایی هستند که آن را برای مردم برای در امان ماندن به اندازه کافی برای ما به ادامه این فصل است.”

Doolittle گفت: او هنوز بحث که آیا به بازی.

“بسیاری از بازیکنان در حال حاضر در تلاش برای تصمیم گیری است که ممکن است شرکت در اردوگاه که نیست 100 درصد راحت با آن چیزهایی هستند که در حال حاضر” Doolittle گفت. “من برنامه ریزی در بازی اما اگر در هر نقطه ای که من شروع به احساس ناامنی اگر شروع به تلفات در سلامت روانی با تمام این چیزهایی که ما باید به نگرانی در مورد و فقط نوع این ابر عدم قطعیت حلق آویز بیش از همه چیز پس از آن من انتخاب کردن.”

Doolittle همچنین التماس طرفداران به مراقبت از خود و تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 مطمئن شوید بیس بال و دیگر ورزش ها می تواند از سر گرفت.

“ورزش هستند مانند اجر و کاربردی جامعه ما درست مثل تلاش برای آن را به عقب و حتی اگر ما گرفته ام هیچ یک از این مراحل را برای پهن کردن منحنی یا هر آنچه شما می خواهید می گویند,” او گفت:. “ما صاف منحنی به صورت کمی, اما ما نمی با استفاده از است که زمان برای انجام هر کاری مولد است. ما فقط باز برگشت تا برای روز یادبود. ما تصمیم داریم با آن انجام می شود.

“اگر وجود ندارد, ورزش, آن را به خاطر مردم با پوشیدن ماسک به دلیل پاسخ به این شده است تا سیاسی. ما نیاز به کمک از عموم مردم. اگر آنها می خواهند برای تماشای بازی بیس بال, لطفا با پوشیدن ماسک های اجتماعی دور نگه داشتن شستن دست های خود را.”

Yelich, NL MVP در سال 2018 گفت: “هرگز فکر نمی کردم از امید بستن به خارج اما پشتیبانی خواهد کرد هر بازیکنی که می کند.

“برای خودم این بود که یک تماس آسان,” او گفت:. “بچه ها همه در قایق های مختلف. اگر شما انتخاب می کنید به انتخاب کردن و یا اگر ما تا به حال هر کسی که تصمیم به انتخاب کردن من به طور کامل پشتیبانی که تصمیم گیری و درک از جایی که آنها آمدند.”

Altuve این 2017 AL MVP شده دو دختر در خانه, از جمله یکی که متولد تابستان امسال است.

اگر چه او تا به حال نگرانی در مورد بازگشت به بازی او گفت: “من از ما پزشکان و تقریبا همه چگونه در معرض خطر کودک من و همسرم می تواند به دلیل (کودک) است. پاسخ من بود که آنها را واجد شرایط نیست برای پر خطر در صد از مردم است. به همین دلیل من تصمیم به پیوستن به تیم من است.”

سرخپوستان مدیر تری Francona شده است اقامت مطلع در بازیکنان مانند لس آنجلس داجرز پارچ دیوید قیمت که تصمیم گرفته اند در مقابل بازی.

“من یک احساس است که وجود دارد احتمالا بیشتر بچه ها از فهرست شده اند که احتمالا در امتداد آن دسته که به فکر چیزهایی مانند این که” او گفت:.

رنجرز همه ستاره مشت جوی گالو و اولین baseman رونالد Guzman گرفته نشده در سه روز اول از تمرینات است. مدیر جان دانیلز گفت: آنها هنوز هم در مصرف تست شده است. مسکن برت مارتین آزمایش مثبت در مصرف و مجاز رنجرز به افشای آن جمعه است.

دانیلز گفت: او برنامه ریزی برای اعلام کند اگر تیم هر مثبت تر شد.

پیتسبورگ مدیر Derek شلتون گفت: outfielder سقراط بریتو و پارچ بلیک Cederlind آزمایش مثبت برای coronavirus و اجازه اسامی آنها منتشر خواهد شد. شلتون نشان داد وجود دارد دیگر بازیکنان در این باشگاه که آزمایش مثبت اما نه اعطا تیم اجازه اعلام تشخیص است.

فیلادلفیا آس هارون نلا است که در میان هفت فیلیز بازیکنان که نشده گزارش شده است. تیم نیست و آشکار است که در COVID-19 لیست. هفت بازیکن باید آزمایش مثبت از جمله بازیکنانی که مجبور به خاموش کردن این تیم بهار مجتمع آموزشی چند هفته پیش.

شیکاگو وایت ساکس گفت: دو بازیکن تست مثبت و بدون علامت هستند. آنها جدا شده در شیکاگو است.

در ضمن ماهی قزل آلا در, دبی, با عنوان: “اگر مایک ماهی قزل آلا می توانید یک ماسک در حال اجرا در این پایگاه شما می توانید یک ماسک بیرون رفتن در مکان های عمومی” با هشتگ “WearAMask.”

ماهی قزل آلا, سکس جسیکا, است انتظار, زن و شوهر اولین فرزند در ماه اوت و فرشتگان در لس آنجلس مشت زن گفت نه راحت با آب و هوای فعلی و ممکن است بازی نمی کند.

___

AP نویسندگان ورزشی چارلز Odum, Steve Megargee, Kristie Rieken استفان stefanie marie, تام جدوگاه اندرو سلیگمن جینی McCauley, استفن هاوکینز راب Maaddi و گورهای کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>