اسرائیل اعلام کرد پرتاب موفقیت آمیز جدید ماهواره های جاسوسی

توسط JOSEF FEDERMAN

اورشلیم (AP) — اسرائیل در وزارت دفاع اعلام کرد که این پرتاب موفقیت آمیز یک ماهواره جاسوسی در اوایل روز دوشنبه به این کشور آنچه گفته شد یک ابزار اضافی در نگه داشتن زبانه ها در آن بسیاری از تهدیدات در سراسر منطقه است.

این “Ofek 16” می پیوندد یک ناوگان از اسرائیل جاسوسی ماهواره است که راه اندازی شده است بیش از دو دهه گذشته. در حالی که مقامات نمی شناخت خاص تهدیدات دشمن ایران که اسرائیل را متهم به تلاش برای توسعه سلاح های هسته ای است که برای اولین بار در میان آنها است.

“همه این گروه از ماهواره ها استفاده می شود برای نظارت بر هر گونه تهدید در دولت اسرائیل که همانطور که می دانید گاهی اوقات دور و فوری به طوری که آنها نیاز به نظارت مستمر” گفت: Amnon هرری سر از وزارت فضا و ماهواره ای دولت.

اسرائیل را تایید نمی چگونه بسیاری از ماهواره های عملیاتی هستند اما هرری ذکر شده حداقل دو دیگران Ofek 5 راه اندازی شد در سال 2002 و Ofek 11 راه اندازی شد در سال 2016.

“شما می توانید فرض کنیم که هنگامی که شما بیش از یک ماهواره به صورت موازی در آسمان شما را در رسیدن بهتر بازدید بار بیش از اهداف مورد علاقه,” او گفت:.

این ماهواره توسط وزارت توسعه داده شد همراه با دولت متعلق به صنایع هوا و فضا اسرائیل. وزارت گفت: Ofek 16 راه اندازی شد در 4 صبح از پایگاه هوایی Palmachim در مرکز اسرائیل به فضا است. آن را توصیف Ofek به عنوان یک “الکترو-نوری شناسایی ماهواره ای با قابلیت های پیشرفته.”

Shlomi Sudri مدیر کل IAI فضایی بخش گفت: Ofek شد و در مدار زمین و ارسال “سالم سیگنال” به یک ایستگاه زمینی. او گفت که او انتظار می رود آن را به شروع به انتقال عکس ها را در حدود یک هفته است.

اسرائیل می داند ایران به بزرگترین تهدید خود را با استناد به آن توسعه موشکهای دوربرد آن حضور نظامی در کشور همسایه سوریه و مشکوک برنامه هسته ای و آن را نگه می دارد یک چشم و نزدیک در ایران است. هفته گذشته یک آتش سوزی آسیب دیده یک سانتریفیوژ مونتاژ مرکز در ایران در نطنز سایت های هسته ای ایران را تایید کرد, بالا بردن حدس و گمان است که اسرائیل ممکن است درگیر شده اند.

وزیر دفاع Benny Gantz به نام روز دوشنبه راه اندازی یک “دستاورد فوقالعاده است.”

“فن آوری برتری هوش و قابلیت های ضروری برای امنیت دولت اسرائیل” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>