فسیلی تخم مرغ در قطب جنوب می تواند غول Mosasaur

یک تخم مرغ غول پیکر به اندازه یک توپ فوتبال می تواند متعلق به یک دایناسور ماقبل تاریخ, و آن را تنها تخم مرغ از نوع خود است. کشف شده در سال 2011 در سیمور جزیره ای در قطب جنوب 68 میلیون سال تخم مرغ دارای عنوان بزرگترین نرم-پوسته تخم مرغ و دومین تخم مرغ در جهان, اندازه گیری 11.4 توسط 7.9 اینچ است.

شیلی دانشمندان تخم مرغ فقط حدود 200 فوت دور از بقایای باستانی حیوانات. اما با وجود نزدیکی آن به دیگر دایناسور-سن موجودات هویت حیوانی که گذاشته تخم مرغ ناشناخته بود با توجه به شناس و با همکاری محقق از مطالعه دیوید Rubilar-راجرز از موزه ملی تاریخ طبیعی (MNHN).

نه سال از آن زمان گذشت و در حال حاضر تحولات جدید نقطه به احتمال این که تخم مرغ می تواند متعلق به یک mosasaur شناخته شده در جامعه علمی به عنوان Kaikaifilu hervei.

کشف

شیلی دانشمندان تا به حال هیچ ایده ای در مورد موجودی که گذاشته تخم مرغ و یا حتی اگر آن را واقعی تخم مرغ. برای تقریبا یک دهه از آن باقی مانده در unlabelled مجموعه ای از شیلی موزه ملی تاریخ طبیعی و شد به نام “چیزی” به نام پس از سال 1982 sci-fi movie.

دیوید Rubilar-راجرز یکی از دانشمندان که کشف “چیزی” نشان داد آن را به تقریبا هر زمین شناس که اتفاق افتاده بود در موزه امید کسی آن را تشخیص دهد. سپس در سال 2018 جولیا کلارک محقق ارشد این مطالعه و استاد از مهره داران فسیل شناسی در دانشگاه تگزاس در آستین در بازدید از این موزه است.

(Image: Screenshot / YouTube)

تخم مرغ کشف شد, شیلی توسط دانشمندان در سال 2011 و تنها به عنوان شناخته شده ‘چیزی.’ (تصویر: Screenshot / YouTube)

هنگامی که کلارک برای اولین بار آن را دیدم او گیج شد. “من تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی که قبل از در زندگی من,” او گفت: (NewScientist). چند دقیقه پس از نشان داده شده است فسیل اسکلت استاد از تگزاس شناسایی آن به عنوان یک اثر تورم تخم مرغ.

کلارک پست دکترا همکار در دانشگاه تگزاس لوکاس لژاندر استفاده از یک مجموعه از میکروسکوپ برای تایید کلارک نظر. در این مطالعه نمونه او در بر داشت چند لایه غشایی که تایید آن یک تخم مرغ. و آن را شبیه به ساختار تخم گذاشته شده توسط سوسمار و مار یعنی شفاف و طراحی شده برای سریع جوجه ریزی. او گفت: AFP news agency آن نادر است برای پیدا کردن به خوبی حفظ شده و فسیل نرم-پوسته تخم مرغ است.

Mosasaur

کلارک گفت که هیچ فسیل تخم مرغ کشف شده در قطب جنوب است. او همچنین به ذکر است که هیچ دایناسورها در حال حاضر در منطقه بودند به اندازه کافی بزرگ برای ذخیره کردن مانند یک تخم مرغ. آن را از یک حیوان که در رقابت با یک دایناسور بزرگ در اندازه با توجه به لژاندر. باید آن را به یک غول نسبی از مارمولک ها و مارها به دلیل شباهت در تخم مرغ ساختار.

این تیم در حال حاضر معتقد است که آن را باید متعلق به یک mosasaur. این mosasaur است از دوره کرتاسه است و نه یک دایناسور اما عظیم عضو خزنده زیرگروه Lepidosauria.

این آبزی مارمولک بود بسیار سازگار در محیط های دریایی در طول دوره کرتاسه. داشتن یک مار مانند بدن با یک جمجمه بزرگ و پوزه این mosasaur می تواند بیش از 29 فوت طول. زمانی که آن را آمد به شکار برای مواد غذایی, این مارمولک به رقابت با دیگر leviathans مانند plesiosaurs و ichthyosaurs.

علاوه بر تجزیه و تحلیل در اطراف نرم-پوسته تخم مرغ, حضور باقی مانده از دیگر mosasaurs در نزدیکی محل کشف نیز به شدت نشان می دهد که زمان نتیجه گیری در مورد “چیز” هویت.

(Image: Marc via wikimedia CC BY-SA 2.0)

حضور باقی مانده از دیگر mosasaurs در نزدیکی محل کشف به شدت نشان می دهد که “چیزی” است که یک فسیل mosasaur تخم مرغ. (تصویر: Marc از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 2.0)

این امکان وجود دارد که این منطقه یک مهد کودک در اواخر Cretacean دوران به عنوان شیلی دانشمندان کشف دیگر فسیل کودک و بزرگسال mosasaurs. بودن تغییر نام از “چیزی” به Antarcticoolithus bradyi یا “تاخیر در قطب جنوب سنگ تخم مرغ” محققان هنوز در تلاش برای قطعه با هم شواهد در مورد مرموز آن ریشه است.

تایید اگر A. bradyi است که در واقع یک mosasaur تخم مرغ خواهد شد و دستیابی به موفقیت. Darla Zelenitskyاستادیار دایناسور paleobiology در دانشگاه کلگری در کانادا گفت: برای زندگی علم از طریق ایمیل است که این امر نشان دهنده یکی از اولین ثبت موارد تولد زنده در عصر دایناسور از منقرض مارمولک و مار ،

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

وو چی اظهار داشت که رفاه یک کشور نهفته در آن اخلاق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>