خروج نظرسنجی: کرواسی حاکم محافظه کاران پیروزی بزرگ در رای

زاگرب, کرواسی (AP) — کرواسی حاکم محافظه کاران قوی سرب بیش اصلی خود را مرکز-چپ رقبا در انتخابات پارلمانی یکشنبه برگزار شد در میان سنبله در coronavirus موارد بر اساس یک نظرسنجی خروج.

حاکم کرواتی اتحادیه دموکرات پیش بینی شده است برای برنده شدن 61 کرسی در کرواسی 151-صندلی مجلس با توجه به نظرسنجی ایپسوس سازمان غیر رسمی شمارش آرا انجام شده توسط کرواسی ملی پخش HRT.

یک اتحاد به رهبری لیبرال حزب سوسیال دموکرات برنده 44 کرسی در جایگاه سوم است جناح راست میهن جنبش به رهبری قوم خواننده میروسلاو Skoro با 16 کرسی است.

اگر تایید رسمی شمارش انتظار می رود بعد از یکشنبه, خروج نظرسنجی پیش بینی به آن معنا است که حاکم محافظه کاران به احتمال زیاد برای تشکیل یک دولت جدید با کمک از چند رای از برخی از احزاب کوچکتر احتمالا فشار اتحادیه اروپا عضو دولت بیشتر به سمت راست.

میهن جنبش به تازگی شکل گرفته و به سرعت محبوبیت به دست اورد با وجود خشم عمومی بیش از برخی از آن به شدت سخت-خط و نمایش ملی. حزب اعتقاد بر این است به لباس پوشیدن و به دور از آرا HDZ که تحت سلطه صحنه سیاسی در کرواسی پس از استقلال در سال 1991.

کرواسی مواجه شده است و افزایش coronavirus موارد که به دنبال بازگشایی مرزهای این کشور و کاستن از مستند, قوانین, تلاش برای نجات آن منبع اصلی درآمد گردشگری در امتداد ساحل دریای آدریاتیک.

نخست وزیر Andrej Plenkovic که HDZ رهبر گفت: پس از رای گیری در روز یکشنبه که ضد ویروس توصیه هایی هستند که مورد احترام و خواست مردم به بیرون بیایند و رای بدهند.

“دموکراسی به این معنی است که شهروندان را به خود می گویند و امروز چنین لحظه ای که همه ما را وادار به دیدار با اراده مردم” Plenkovic گفت. “من به دنبال به جلو به انتخاب های ساخته شده توسط ما شهروندان و نیز برای ادامه کار به نفع کرواسی.”

یک کشور از 4.2 میلیون نفر کرواسی نگه داشته است شیوع این بیماری تا حد زیادی تحت کنترل گزارش 113 کشته و حدود 3,100 تایید عفونت. اما Plenkovic انتقاد قرار گرفته بود بیش از یک شیوع در مسابقات تنیس سازمان برتر نواک جوکوویچ در شهر ساحلی زادار.

راه اندازی مجدد ائتلاف به رهبری SDP ادعا کرده است دولت گرفتار فساد و رای دهندگان باید انتخاب کنید یک شروع جدید اگر آنها می خواهند کشور را به جلو حرکت کند.

“امروز آینده خود را در حال تصمیم سرنوشت خانواده خود تصمیم گرفته خواهد شد و آینده کشور ما” SDP رهبر Davor Bernardic گفت. “هر شمارش آرا. آیا دور انداختن رای خود را و اجازه ندهید دیگران برای شما تصمیم می گیرید. ما با ارائه یک جایگزین روشن روشن جهت و یک چشم انداز روشن از آینده است.”

جناح راست Skoro نیز نامیده می شود برای تغییر و گفت که “امروز رای دهندگان تصمیم گیری و سیاستمداران صبر در پیش بینی.”

“من امیدوارم که رای دهندگان خواهد آمد در اعداد بزرگ است و من امیدوارم که آنها را یک تصمیم درست و که پس از این انتخابات ما باید تغییرات لازم است که همه ما انتظار می رود,” او گفت:.

حدود 3.8 میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن. رای دهندگان توصیه می شد خود را متوسط و دور ماندن از مراکز رای دهی اگر آنها به حال یک تب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>