دکتر Casale: پزشکی از راه دور آسان است

پزشکی از راه دور, ارزیابی و درمان بیماران از طریق تلفن و یا از طریق ویدئو چت در تلفن های هوشمند خود را به کامپیوتر خانگی و لپ تاپ و یا کامپیوتر قرص است که یک عامل بزرگ در چگونه به مراقبت های بهداشتی در حال تحول است امروز.

و چه آغاز شده به عنوان یک آزمایش قبل از رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر تبدیل به یک ابزار مهم در چگونه ما برای مراقبت از مردم در COVID-19 عصر و چگونه ما ادامه خواهد داد برای مراقبت از مردم در آینده است.

نیاز به فاصله فیزیکی برای کاهش گسترش رمان کروناویروس که باعث stay-at-home سفارشات در بسیاری از کشورهای پیشرو و طول اولیه اوج COVID-19 نفر در ایالات متحده ساخته شده بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور امن ترین و منطقی ترین گزینه برای بسیاری از کسانی که مورد نیاز روال اولیه و به طور منظم تخصص مراقبت در ماه های اخیر.

بیمارستان ها و سیستم های سلامت شتافت به پیشرفت تکنولوژی زیرساخت ها و قابلیت ارائه خدمات پزشکی از راه دور به طور گسترده تر در گیر و توسط و بزرگ هر دو گروه بيماران و ارائه دهندگان آمده اند به تحقق.

آن را با این نسخهها کار …mwell در واقع.

به صورت منظم سلامتی معاینات پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا بیمار و پزشک مراقبت های اولیه برای گرفتن فقط به عنوان آنها را در درمانگاه. آنها می تواند بحث در مورد تاریخچه پزشکی, سبک زندگی, چگونه بیمار احساس کرده اند قابل توجه تغییرات یا تحولات در سلامت بیمار است. مهمتر از همه اگر وجود دارد هر گونه نشانه هایی که بیمار نیاز به ارزیابی در فرد بلافاصله و یا نسبتا به زودی یک سفر پزشکی از راه دور می توانید نشان می دهد که نیاز دارید.

و برای تخصص مراقبت های پزشکی از راه دور ارائه می دهد یک کانال برای نگهداری از بیماری های مزمن تنظیمات به درمان مناسب مشاوره برای بیمارانی که ممکن است به معنی خود را از حمل و نقل.

نگاهی به قلب و عروق به عنوان مثال. پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا به:

· ارزیابی و پیگیری از خطر بیماریهای قلبی عروقی مانند خطر ابتلا به حمله قلبی را از طریق بحث و چربی, رژیم غذایی, وزن, ورزش و حتی فشار خون اگر بیمار دارای کاف

· بررسی سابقه خانوادگی

· توسعه برنامه ورزش یا مصرف دخانيات طرح

· بررسی برخی از علائم مانند تپش قلب

در نهایت همه از این بررسی ارزیابی اینکه آیا بیمار نیاز به در فرد دیده می شود.

اما شاید بزرگترین کشف در تمام است که پزشکی از راه دور کار می کند بیش از این جوان و فن آوری زرنگ و دانا. این یک تصور غلط رایج است که تصویری-برنامه های چت در حال حاضر خواهد شد موانع برای افراد مسن اما بيمار 60 ساله و مسن تر در حال در آغوش فن آوری خود را برای دریافت مراقبت.

لپ تاپ ها و رایانه های قرص و گوشی های هوشمند استفاده می شود چندین نسل در حال حاضر و همان رسانه است که برای اتصال افراد مسن با فرزندان و نوه هم اکنون می توانید ارتباط آنها را با پزشک خود. تنها تفاوت این است که برنامه های سلامت استفاده از سیستم های اضافه شده سطح امنیتی برای محافظت از بیمار اطلاعات سلامت.

Geisinger برنامه درمانی ارائه می دهد اعضای آن telehealth از طریق Teledoc و از طریق جولای 31, Geisinger سلامت طرح کاربران می توانند با استفاده از Teledoc بدون هر گونه هزینه های — هنگامی که بیماران پرداخت بخشی از هزینه های مراقبت های بهداشتی تحت پوشش بیمه است.

اعضا می توانند با مراجعه teledoc.com برای دانلود Teledoc برنامه گوشی های هوشمند. آنها می تواند به ایجاد یک حساب کاربری با پر کردن یک پرسشنامه سابقه پزشکی و برنامه های آنلاین دیدار با پزشک خود. Teledoc حتی فراهم می کند برآورد زمانی است که یک دکتر تماس با بیمار است.

اگر تصویری جلسات امکان پذیر نیست به دلیل موانع تکنولوژیکی بهداشت طرح کاربران می توانند تماس 800-Teledoc به درخواست یک تماس از یک دکتر.

پزشکی از راه دور است که قطعا یک جایگزین کامل برای تمام تعاملات خود را با تیم پزشکی. دقیق و کامل معاینه فیزیکی و تماس چهره به چهره است که هنوز هم یک جنبه بسیار مهم از مراقبت خوب است. با این وجود هنگامی که به عنوان بخشی از یک جامع مراقبت های پزشکی و سلامتی, برنامه ریزی مناسب برای استفاده از پزشکی از راه دور گزینه است و به نفع همه ما…تا زمانی که ما گام به گام به دور از جریان و در عین حال یکی دیگر از قسمت ما زمان های مورد علاقه “شراب خواری به تماشای” سری و اجازه دهید ما تیم پزشکی با استفاده از برخی از این پهنای باند اینترنت!

دکتر آلفرد Casale یک جراح قلب است و افسر ارشد پزشکی برای خدمات جراحی برای Geisinger و صندلی از Geisinger قلب موسسه. خوانندگان ممکن است نوشتن به او را از طریق [email protected] برای کسب اطلاعات در مورد درمان های جایگزین برای فیبریلاسیون دهلیزی بازدید https://geisinger.cc/2wLkTJz

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>