چین زباله ممنوعیت مؤثر بر کل جهان

در اوایل سال 2018 دولت چین ممنوع واردات زباله های پلاستیکی. تا پس از آن چین استفاده می شود و بزرگترین وارد کننده از جمله زباله های حسابداری برای بیش از 50 درصد از بازار جهانی است. با ممنوعیت کشورهایی که به صادرات چنین زباله به چین گرفتار شده بودند شگفت زده قادر به پیدا کردن راه حل های جایگزین.

زباله های مشکل

یک نظرسنجی از 25 دولت انجام شده توسط بلومبرگ نشان داد که این کشورها هنوز هم در تلاش برای مقابله با زباله ایجاد می کند. با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشگاه گرجستان تقریبا 111 میلیون متریک تن زباله را آواره شده اند به دیگر کشورها تا سال 2030 با توجه به ممنوعیت. چین و کشورهای همسایه مانند مالزی و اندونزی و ویتنام را با مته سوراخ ضربه اولیه خرید اینترنتی, دیدن رکورد حجم زباله های پلاستیکی در حال ارسال به کشور خود. این کشورها در نهایت تصویب قوانین محدود کردن جریان خارجی زباله های پلاستیکی.

به عنوان یک نتیجه صادرکنندگان از زباله های پلاستیکی مانند ایالات متحده و کشورهای اروپایی به طور ناگهانی در بر داشت خود را قادر به خلاص شدن از شر زباله. با توجه به صنعت پلاستیک انجمن 2018 چینی ممنوع شد “بسیار دردناک” برای امریکا در کوتاه مدت. اما این رویداد نیز باعث علاقه ای بازیافت به عنوان سرمایه گذاران فرصت های بالقوه در این بخش است. این انجمن پیش بینی داخلی بازیافت ظرفیت به گسترش تا حد زیادی در سال های آینده. قبلا بازیافت یک دستور کار تنها دولت دولت. اما با ممنوعیت دولت فدرال در زمان این مسئله است. چند قطعه از پیش نویس قانون در حال تصویب از طریق کنگره است.

امریکا را بازیافت و زباله در بازارهای در حال تطبیق با تغییر شدید باعث 2018 بان. “خبر خوب این است که این صنعت نمی سقوط… این بود که صادقانه در معرض خطر است. اما داستان نشده است. 2019 سخت بود و 2020 هنوز هم دشوار است. زباله صادرکنندگان و صنعت بازیافت در اروپا و ایالات متحده مجبور شده اند به فکر می کنم در مورد کار متفاوت و تولید با کیفیت بالاتر [زباله صادرات] زیرا هنگامی که شما انجام این کار, آن را آسان تر برای پیدا کردن مشتریان” Arnaud Brunet, مدیر کل دفتر بین المللی بازیافت گفت: به چین گفت و گو.

اروپا خیلی ضایعات کاغذ عرضه که قیمت ها کاهش یافته 300 درصد است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در اتحادیه اروپا تا سال 2018 بان ضربه کاغذ بخش بسیار سخت است. در واقع وضعیت برخی از شرکت های کاغذ است که گفته می شود مهم است. با توجه به ممنوعیت, ضایعات کاغذ, حجم ساخته شده است تا فشار کاهش قیمت تا 300 درصد است. رشد انبوهی از زباله های پلاستیکی را ایجاد تراکم در اروپا بازیافت بخش. اتحادیه اروپا تعیین کرده است هدف از کاهش در استفاده از پلاستیک در دهه آینده. اما در عین حال این منطقه نیاز به راه اندازی یک سیستم مناسب برای بازیافت زباله در شیوه ای موثر است.

راه حل های زباله

یک ایده این است که پیشنهاد شده است برای مقابله با زباله های پلاستیکی است که به تمرکز بر روی با استفاده از ترکیبات پلاستیک و یا bioplastics. این اقلام پلاستیکی ما با استفاده از در حال حاضر تا حد زیادی ساخته شده از سوخت های فسیلی است. به عنوان مثل وقتی این پلاستیک سپرده در محل های دفن و یا سوزانده آنها می توانند محیط زیست را آلوده کنند. در مقابل bioplastics که با استفاده از حداقل مواد شیمیایی را بدون آلاینده محیط زیست بیش از حد.

زباله به انرژی در کوره های زباله سوز با سطوح پایین آلودگی های کلیدی برای مدیریت زباله. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

یکی دیگر از راه حل خواهد بود برای به روز رسانی زباله به انرژی با سوزاندن فن آوری. زباله زباله سوز معمولا منفور انتخاب پس از انتشار آنها سطوح بالایی از آلاینده های سمی به اتمسفر است. با این حال فن آوری های جدیدتر بهتر قادر به دام این آلاینده ها. این آلاینده ها به دام افتاده و سپس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای برخی از مقاصد دیگر. در حرکت نزولی, waste-to-energy سوزاندن همچنان گران تر از landfilling. مانند مگر اینکه ما پیدا کردن یک راه ارزان تر برای سوزاندن, این روش ممکن است تبدیل به بیش از حد محبوب است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

فیزیکدانان توضیح دهد که چرا تغییرات میدان مغناطیسی زمین در حال ضعیف تر بیش از اقیانوس آرام

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>