حذفی,’ Yelich می داند که او تا به حال شانس بندی در قرارداد جدید

توسط استیو MEGARGEE

میلواکی (AP) — Milwaukee Brewers outfielder مسیحی Yelich اذعان او بهره مند از خوش شانس زمان در مذاکرات قرارداد.

تخمیر برگزار شد اعلام کرد که تا سال 2018 NL MVP موافقت کرده بود به نه سال $215 میلیون قرارداد. کمتر از یک هفته بعد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Yelich معامله نهایی شد قبل از از دست دادن درآمد از لیگ اصلی بیس بال را کوتاه فصل و اعتراضات کارگری ایجاد حداقل برخی از عدم اطمینان در مورد بازی آینده مالی.

“در پایان روز, این جایی است که من می خواستم به” Yelich روز یکشنبه گفت. “من آن را گفت: بسیاری در آن زمان هنگامی که ما تا به حال یک کنفرانس مطبوعاتی که احساس می کند مانند آن را سال پیش بود.

“اما این یکی از آن چیزهایی که در آن یکی از دلایل من این بود که من واقعا دوست داشتم و لذت بردم در اینجا دیگر این است که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد در آینده است. من می خواهم به دروغ گفتن اگر من به شما گفت من می دانستم که یک بیماری همه گیر شد رفتن به ضربه اما این نوع فقط چگونه آن را انجام.”

Yelich تا به حال دو سال باقی مانده در قرارداد او به همراه یک تیم گزینه برای 2022 قبل از موافقت با معامله است که می تواند نگه داشتن او در میلواکی برای بقیه زندگی حرفه ای او. 28 ساله پدید آمده است به عنوان چهره حذفی از Miami Marlins در ژانویه 2018.

سال اول خود را در میلواکی و در سال گذشته به کودی Bellinger از لس آنجلس داجرز. او برنده NL پنبه حلاجی شده به عنوان هر یک از دو سال گذشته و کمک حذفی را پشت به پشت حذفی حضور برای اولین بار پس از 1981-82.

اگر چه خود 2019 فصل به پایان رسید زمانی که او هفت. 10, Yelich است

“این بهترین قسمت در مورد راه رفتن در این زمینه امروز; فقط تماشای یکی از بهترین بازیکنان در بازی را پنبه حلاجی تمرین یک هیجان” تخمیر مدیر کریگ Counsell گفت: قبل از اینکه تیم اول کامل-تیم ملی تمرین.

Yelich گفت که او هرگز در نظر گرفته امید بستن به خارج از این فصل هر چند او می داند که چرا دیگران ممکن است و او انتظار دارد که بیشتر بازیکنان در سراسر لیگ برای انجام این کار به عنوان اردوگاه می رود.

“شما در حال رفتن به بچه ها با لباس های مختلف چشم انداز در این برنامه” Yelich گفت. “برخی از خواهد بود نگران است. برخی نیستند. اما شما باید به احترام همه نمایش و شما باید آن را بر خود را به تمام اقدامات احتیاطی بود خوب تیمی و انجام کار به بهترین توانایی خود را. در پایان روز آن هنوز ناشناخته است. شما می توانید همه چیز را راست و هنوز هم پایین آمده با ویروس و شما می توانید از دست ندهید تا یک ماه.”

Yelich وارد میلواکی بدون در حالی که او در خانه در کالیفرنیا طی بیس وقفه.

“من آمد به ساحل یک روز در زمان یک نگاه در آینه دیدم آن و (فکر):” شما می دانید, آن را در زمان. اصلاح آن'” Yelich گفت. “درست است که سریع است.”

تخمیر نیاز یک سال از Yelich آنها به عنوان تلاش برای جشن سالگرد طلایی فصل سوم حذفی اسکله چیزی است که آنها هرگز زمانی در تاریخ حق رای دادن.

Yelich معتقد است که تخمیر در حال راه اندازی برای موفقیت در کوتاه نجومی, اما او متوجه می شود ناقص 60-بازی برنامه باعث می شود یک شروع سریع ضروری است.

“این سال است منحصر به فرد در جنبه های شما فقط نمی دانم آنچه که شما در حال رفتن به از کسی” Yelich گفت. “شما در حال رفتن برای دیدن بازیکنان واقعا خوب واقعا بد سال است. آن را به اتفاق می افتد. نه تنها موقعیت بازیکن زرنگ, اما پارچ-دانا است. شما لازم نیست که حجم نمونه برای همه چیز حتی پس اگر شما به سختی شروع و یا یک شروع بد شما واقعا پشت هشت توپ.”

___

بیشتر AP ورزشی: و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>