سهام آسیا افزایش سرمایه گذاران به شانه ویروس نگرانی

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — بازارهای سهام آسیا افزایش یافت دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران شانه ای بالا انداخت رو به افزایش coronavirus موارد در ایالات متحده و برخی کشورهای دیگر.

معیار در شانگهای و توکیو و هنگ کنگ و جنوب شرقی آسیا و پیشرفته.

بازار افزایش یافت در هفته گذشته پس از به طور غیر منتظره ای قوی شاغلین با وجود برخی از ایالات آمریکا گزارش رکورد جدید کروناویروس عفونت.

روز دوشنبه در ایالت ویکتوریا استرالیا آماده به بستن مرز خود را با همسایه, New South Wales, پس از موارد مشخصی به بالا روزانه. اسپانیا به حالت تعلیق در دسترسی به شمال شهرستان به دلیل ترس از شیوع.

“آسیا شانه ای بالا انداخت خاموش COVID-19 ابرها که تحت سلطه آخر هفته مطبوعاتی گفت:” جفری هالی از OANDA در یک گزارش.

شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 4.8% به 3,302.59 و شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو به دست آورد 1.8% به 22,716.17. این هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه شده 3.5% به 26,245.10.

این Kospi در سئول گل رز 1.6% به 2,186.45 سیدنی در حالی که S&P-ASX 200 از دست 0.3% به 6,040.40. هند Sensex باز 1.1% در 36,418.98 و نیوزیلند و سنگاپور و جاکارتا نیز به دست آورد.

این هفته سرمایه گذاران به دنبال به جلو به نرخ بهره تصمیم گیری در استرالیا و مالزی است. بانک مرکزی استرالیا است که انتظار می رود برای حفظ نرخ بهره در یک رکورد کم 0.25% در حالی که پیش بینی انتظار می رود یکی دیگر از برش از بانک نگارا مالزی.

بازار نیز در حال تماشای یک انتخابات در سنگاپور و ممکن است ناآرامی ها در هنگ کنگ بیش از یک امنیت قانون است.

قیمت سهم افزایش یافته است که برخی از کشورها سهولت anti-virus اقدامات و بازگشایی کسب و کار, اما پیش بینی هشدار می دهند افزایش ممکن است خیلی زود به پایدار نامشخص شرایط اقتصادی است.

آیا این تجمع می تواند پایدار “است شدیدا وابسته به چگونه بازار واکنش نشان می دهند اگر بهبود داده تثبیت یا می رود به معکوس” گفت: Stephen Innes از AxiCorp در یک گزارش.

در وال استریت معیار S&P 500 شاخص به پایان رسید کوتاه چهار روز معاملاتی هفته تا 4 درصد.

شاخص Nasdaq composite با صعود 0.5% به یک رکورد جدید. شاخص Dow Jones Industrial Average 0.4%.

است که با وجود افزایش موارد جدید در پرجمعیت ایالات متحده از فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا. که باعث شده است تا برخی از فرمانداران به توقف بازگشایی کسب و کار و یا سفارش دیگران به دوباره نزدیک است.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده از دست داده و 16 سنت افزایش به $40.49 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن به دست آورده 28 سنت در لندن به $43.08 در هر بشکه رسید.

دلار به دست آورد به 107.69 ین از روز جمعه 107.52. یورو به دست آورد به $1.1290 از $1.1243.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>