Yanks پارچ Tanaka هشدار پس از ضربه به سر توسط Stanton ضربه

توسط جیک دام گستر

نیویورک (AP) — Yankees پارچ Masahiro Tanaka شد هشدار و فرستاده شده به یک بیمارستان پس از اینکه توسط یک خط رانندگی کردن خفاش از مشت زن به Giancarlo استانتون در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین شنبه ترسناک صحنه در طول این تیم مقام اول تابستان اردوگاه تمرین.

تاناکا کلاه پرواز کردن و او بلافاصله سقوط به زمین cradling سر خود را در استادیوم یانکی. مربیان به سرعت فرار به Tanaka که ماند برای چند دقیقه قبل از نشستن ،

مربیان تمایل به سر و به نظر می رسد برای بررسی چشم انداز خود را. تاناکا بود کمک کرد و راه می رفت در خارج از زمین با کمک.

یانکی ها در بیانیه ای گفت که Tanaka پاسخگو بود و راه رفتن در زیر قدرت خود را دارد. او را به نیویورک-پروتستان بیمارستان برای ارزیابی بیشتر.

استانتون که فک او شکسته شده fastball در سال 2014 خم در صفحه اصلی و تماشا motionlessly. نیویورک ستاره هارون قاضی بارها و بارها دست تکان داد پشت صفحه خانه و پرسید تصویری روزنامه نگار برای جلوگیری از گرفتن تصاویر.

یانکی ها, بازیکنان, برخی هنوز کشش در شروع این باشگاه اولین مقام عمل از لیگ اصلی بیس بال مجموعه کوتاه 60-برنامه بازی ماه گذشته ایستاده یا زانو زد در سکوت.

استانتون سوم خمیر Tanaka رو شروع جلسه و هیچ محافظ صفحه نمایش در جای خود بود.

موسیقی که در حال پخش بر روی سیستم صدا خاموش شد و یک صفحه نمایش قرار داده شد در مقابل تپه. پارچ اردن مونتگمری شروع به گرم کردن و شروع به پرتاب به hitters حدود پنج دقیقه پس از Tanaka راه می رفت. موسیقی تبدیل شده بود پشت در و چند دقیقه بعد.

31-در سال Tanaka شد 11-9 با 4.45 عصر آخرین فصل است. ژاپنی ستاره 75-43 در شش سال با یانکی ها.

___

دنبال جیک دام گستر: https://twitter.com/Jake_Seiner

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>