انگلستان می پردازد ادای احترام به خدمات بهداشت ملی در 72 تولد

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — مردم در سراسر انگلستان پیوست و در دور از کف زدن در روز یکشنبه به مناسبت 72 سالگرد رایگان برای استفاده از خدمات درمانی یکی از کشور محبوب ترین موسسات.

این احترام با آن برگزار شده است و تقویت این سال در طی چه شده است در اروپا مرگبارترین شیوع کروناویروس. هر چند انگلستان به عنوان یک کل است که تایید ویروس مرگ و میر 44,220 سوم-بالاترین در جهان پشت سر ایالات متحده و برزیل, بیمه خدمات درمانی و هر کسی که با این نسخهها کار در آن در هر ظرفیت شده اند و زمان برای کار خود و مراقبت است.

ایجاد شده توسط دولت حزب کارگر پس از جنگ جهانی دوم در سال 1948 با گرد هم آوردن ملت نامتجانس سلامت موسسات بیمه خدمات درمانی’ اصول بنیادی تغییر کرده است. بودجه توسط هر کس از طریق سیستم مالیاتی را فراهم می کند مراقبت های بهداشتی رایگان به هر بریتانیا مقیم زمانی که مورد نیاز است.

پرنس چارلز گفت: بیمه خدمات درمانی شده است از طریق “ترین زمان تست” در تاریخ خود و که آن را مناسب برای تمام کشور به گرد هم می آیند به پرداخت ادای احترام به همه کسانی که با این نسخهها کار در داخل آن است.

“ما ملاحظه ای فداکارانه پرستاران و پزشکان و امدادگران و تعداد بی شماری از کارکنان دیگر ساخته شده اند پر هزینه فداکاری به ارائه درمان برای بیش از 100,000 بيماران مبتلا به کروناویروس و هزاران نفر دیگر که نیاز به مراقبت های دیگر,” وارث تاج و تخت انگلستان گفت.

اصلی ملی ادای احترام آمد و در 5 بعد از ظهر زمانی که مردم پیوست و در دور از کف زدن برای بزرگداشت تلاش هر کس درگیر در جنگ در برابر ویروس.

یک نیروی هوایی سلطنتی اسپیت فایر با پیام “Thank U NHS” رنگ زیرین آن نیز پرواز بیش از چندین شرقی بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها. یاد جنگ جهانی دوم جنگنده هواپیما به پایان رسید و اجرای آن بیش از کمبریج.

پس از پایین آمدن با کروناویروس خود و هزینه های سه شب در بخش مراقبت های محافظه کار نخست وزیر بوریس جانسون اعتبار بیمه خدمات درمانی کارگران با صرفه جویی در زندگی خود و به اصرار آن را دریافت کنید هر چه منابع به آن نیاز دارد. اصلی ترین حزب اپوزیسیون می گوید بیمه خدمات درمانی شده است گرسنگی از بودجه برای دهه گذشته در دولت ریاضت درایو.

جانسون ملحق شد توسط آنه ماری Plas که تاسیس #ClapforCarers طرح که به مدت 10 هفته پس از تحمیل ملی مستند در 23 مارس طی روز یکشنبه دور از کف زدن. او گفت که او احساس “بسیار مفتخر” شده اند قادر به پیوستن به جانسون.

یک شبه بسیاری از کشور سایت های بزرگ از جمله پارلمان و قوس در ورزشگاه ومبلی انگلستان, ملی, فوتبال, ورزشگاه روشن شد تا در آبی به یاد داشته باشید همه کسانی که در طول درگذشت این بیماری همه گیر. و قبل از تعطیلات آخر هفته مسابقات فوتبال, بازیکنان پیوست و در این دور از کف زدن.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>