مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه نگاه به اطمینان میدان نبرد رای دهندگان

توسط بابی CAINA CALVAN الن KNICKMEYER و جان FLESHER

تالاهاسی فلوریدا. (AP) — U. s., کشاورزی, وزیر سانی Perdue tromped از طریق یک جشنواره توت فرنگی در فلوریدا مرکزی جزئیات دولت جدید پیمان تجارت. وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت در مورد سیاست خارجی در یک میزگرد در جنوب فلوریدا. آژانس حفاظت از محیط زیست مدیر Andrew Wheeler تور قطعات میشیگان و ویسکانسین, جایی که او با افتخار از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای تمیز کردن دریاچه های بزرگ.

و فقط این هفته, داخلی, وزیر, دیوید برنارد ذکر شده بود به عنوان سرمقاله روزنامه همراه با سفید, خانه مشاور کلیان کانوی, Donald Trump Jr., و دختر, Kimberly Guilfoyle, بالا جمع آوری کمک برای رئیس جمهور در یک رویداد در سریع شهرستان داکوتای جنوبی که در آن بلیط قیمت شروع در $250 با توجه به مستقل ناظر گروهی, عمومی کارکنان برای مسئولیت زیست محیطی.

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه با بالا رفتن سرسام آور افزایش بیکاری و بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان او در مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در برابر دموکرات جو بایدن اعضای کابینه خود مشغول هستند و زمان ساخت در محوری متحده است. آنها حامل یک پیام به رای دهندگان در مورد آنچه تهمت و دولت در حال انجام است برای آنها. در همان زمان وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا این سازمان سر در حال اجرا هستند گرفتار یک قانون به معنای نوار آشکار مبارزه توسط مقامات فدرال و مالیات دهندگان tab.

اینها متحده در تجدید تمرکز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باریک 2016 پیروزی. نظرسنجی های اخیر در کشورهایی مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا نشان می دهد بایدن پیشرو. درس از چهار سال پیش بسیار مهم است ، تقریبا هر نظرسنجی در سه متحده نشان داد حزب دموکرات هیلاری کلینتون جلوتر از حزب جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه گرد هم آمدند تا در هفته های پایانی مبارزات انتخاباتی.

کابینه در سطح رهبران آمده اند به فلوریدا به تنهایی بیش از 30 بار در این سال است. میشیگان و پنسیلوانیا, ویسکانسین و آریزونا نیز دیده می شود بازدید از سازمان و اداره ستاد بحث در مورد بودجه فدرال و ابتکارات برای منافع محلی و صحبت مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است برای یک انرژی پایه به شناور چشم انداز خود را برای دور دوم. اخیر خود در فصاحت و بلاغت به نظر می رسد او به عنوان استوکس تقسیم بیش نژادی و بی عدالتی و شیوع کروناویروس.

می توان آن را سخت به نقطه هر محلی که تاثیر یک مسکن و یا یک وزیر بهداشت ممکن است در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که آنها در شهر است. اما وجود دارد می تواند یک اثر گفت: اوبری Jewett, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه مرکزی فلوریدا است که مطالعه ریاست جمهوری سیاست در میدان نبرد دولت است.

اعضای کابینه معمولا “نیست تولید همان نوع از وزوز. اما این به آن معنا نیست که آنچه انجام می دهند مهم نیست هر دو سیاست و نیز سیاست خود را برای رئیس جمهور” Jewett گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی سخنگوی نیست پاسخ به سوالات در مورد اعضای کابینه’ سفر.

بایدن کمپین سخنگوی مایکل Gwin متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تمرکز بر “به ثمر رساند سیاسی نقاط ارائه نمی برای مردم کار می کنند ، با COVID-19 مواج بدون کنترل بیش از 17 میلیون آمریکایی بیکار و کشور ما تقسیم آن را شرم آور است که مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه است که مبارزه بر مالیات دهندگان سکه به جای انجام کار خود را.”

واشنگتن شخص مهم و برجسته نشان دادن تا با اطمینان در سیاست های فدرال حیاتی ترین به اورلاندو فلوریدا و یا میلواکی است که معمولا به اندازه کافی برای به دست آوردن یک دولت یک موج مطلوب نظر و ستون ها و توییت از رهبران محلی.

در ماه مارس برای مثال زمانی که Perdue رفت و به جشنواره توت فرنگی در کارخانه شهر در مرکز فلوریدا ایالتی 4 راهرو او در مورد صحبت های جدید آمریکا پیمان تجارت با مکزیک و کانادا صحبت کرد و از اهمیت کشاورزی در جامعه است.

پس از آن رئيس جمهور از فلوریدا توت فرنگی تولید کنندگان انجمن کنت پارکر گفت که او سپاسگزار از “دولت تعهد … به حرکت رو به جلو در کمک به ما در راه به رقابت بپردازند.”

زمانی که سازمان حفاظت محیط زیست ویلر در میشیگان و ویسکانسین در ماه گذشته او در توصیف این دولت به عنوان یک دوست از یک ابتکار عمل برای تمیز کردن دریاچه های بزرگ. ذهن هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار تلاش برای کشتن پول برای اوباما-دوران برنامه. توافق قانونگذاران را متقاعد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که سوار به یک میشیگان رالی در سال گذشته به سهولت در تلاش برای گرسنگی دریاچه های بزرگ تلاش است که محبوب در سراسر منطقه و قهرمان آن به جای.

“اجازه دهید فقط می گویند ما خوشحال به دیدن او آمد در سراسر در که گفت:” لورا روبین شفا ما آب-دریاچه های بزرگ ائتلاف که لابی برای این طرح است.

و بنابراین این بهار و تابستان ویلر و سازمان حفاظت محیط زیست به رخ کشیدن میلیون ها دلار آژانس doled برای دریاچه های بزرگ پروژه های منطقه ای مانند تمیز کردن سمی سایت ها و مهار مزرعه رواناب مواد مغذی است که تغذیه مضر جلبک شکوفه.

ویلر جلب ستایش در طول بازديد از اعضای جمهوری خواه کنگره و رهبران گروه های کسب و کار. قابل توجه غایب بودند محیط زیست که متهم به تهمت و ویلر سابق زغال سنگ لابی از در نظر گرفتن اعتبار برای اقدامات دولت های قبلی و نادیده گرفتن .

اعضای کابینه هدف قرار دادن جاده به صحبت کردن با یک رئیس جمهور رکورد در هر سال یک انتخابات سیاسی است که هنجار شده است. Donald K. شرمن معاون مدیر شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن فدراسیون فوتبال گفت: می توان آن را دشوار برای پیگیری مقامات نزدیک به اندازه کافی به دانستن اینکه آیا آنها چسبیده به تخم عمل است که به معنای به نوار آشکار مبارزه توسط مقامات فدرال و با پول مالیات دهندگان.

اما با رد پیشنهادات از دفتر مشاور ویژه به مشاور ریاست جمهوری کانوی برای نقض این قانون با استفاده از دفتر او به صحبت کردن دموکرات شرمن گفت که او مطمئن نیست تهمت اعضای کابینه شایسته به نفع شک وقتی که می آید به ماندن در چارچوب قانون خود را متوقف می شود در انتخاب متحده است.

“واضح است که دولت این است که انجام این کار برای یک دلیل سیاسی” شرمن گفت. “آنچه که واضح نیست این است که اگر آنها در حال انجام این کار در داخل خطوط از قانون و یا خارج از آن.”

داخلی بخش سخنگویان نیست پاسخ به سوال این هفته در مورد Rapid City رویداد که شب قبل از برنارد کمک کرد باز برای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نمایش آتش بازی در کوه راشمور, عمومی کارکنان برای مسئولیت زیست محیطی گفت. معلوم بود که آیا تهمت مبارزات انتخاباتی و یا دولت فدرال برای پرداخت برنارد را هزینه های سفر.

خواسته در مورد تخم عمل انطباق به طور کلی قبل از آخرین رویداد سخنگوی وزارت نیکلاس گودوین گفت: “هیچ انتخاباتی مربوط به فعالیت های صورت گرفته در هر سفر رسمی.”

سخنگویان دو کابینه در سطح ادارات داخلی اداره و سازمان حفاظت محیط زیست نیست به طور خاص پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا آنها هماهنگی این سفر و بودجه اطلاعیه با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران و یا با مبارزات انتخاباتی خود کارکنان است. آنها گفتند مقامات دولت در حال انجام کار خود را با سفر هستند و نه طرفدار هر زمینه.

چرخ های اخیر بازديد “را همزمان با مهم آژانس اطلاعیه که تاثیر مثبت مربوطه خود را در منطقه” سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی جیمز هویت گفت: در یک ایمیل.

___

Knickmeyer گزارش از شهر اوکلاهما و Flesher از گذشتن از شهر, Mich. آسوشیتد پرس نویسنده هانا Fingerhut کمک به این گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>