آنها راه می رفت! ماقبل تاریخ تمساح شد دوپا

اگر تمساح ترساندن شما در حال حاضر و سپس مدارک خود را از اجداد باستانی راه رفتن بر روی دو پا است که تضمین شده به شما را مرعوب.

در مقاله اخیر منتشر شده توسط علمی, گزارش, crocodylomorph آهنگ مورد بحث قرار گرفت. این تجزیه و تحلیل نشان می دهد امکان بزرگ که تمساح را اجداد راه می رفت بر روی پاهای عقبی خود بسیار شبیه به T-rex.

بزرگ 10-پا-طولانی تمساح بستگان در راه می رفت زمین حدود 120 میلیون سال پیش در آنچه که در حال حاضر کره جنوبی. هر چند هیچ فسیل استخوان های یافت شده اند و سنگ کشف شده باستانی ردپای یک در واقع یک پوست تاثیر آن در Sacheon Jahye-ri آهنگ سایت در غرب Sacheon شهرستان در جئونسانگنام-دو.

ردیابی ردپای

ردپای بودند به ظاهر چپ پشت اندام به شدت نشان می دهد که تمساح را اجداد حال پاشنه پا به پا راه رفتن الگوی. با آهنگ آهار تا 9.5 اینچ طول محققان فکر می کنم که این باستان تمساح به حال پاها در مورد همان ارتفاع به عنوان یک انسان بالغ است ،

اندازه گیری نیز تا به حال این محققان فرض اندازه باستان حیوانی بود که نزدیک به 10 فوت. کشف قدمت آن به اواخر کرتاسه عصر را پوشش می دهد که 145 میلیون دلار به 105 میلیون سال پیش.

کره ای محققان منتقل trackways به آزمایشگاه پس از اولیه کشف. سپس سرب, مقاله, نویسنده, Kyung Soo Kim یک paleoecologist در جینگجو دانشگاه ملی آموزش و پرورش در کره جنوبی دعوت مارتین Lockleyاستاد بازنشسته زمین شناسی در دانشگاه کلرادو دنور و co-محقق این مطالعه به بررسی پیدا کنید و برداشت خود را از این کشف.

تجزیه و تحلیل سرنخ

این تیم در ابتدا این باورند که این فسیل آهنگ متعلق به یک pterosaur یک دایناسور پرواز. اما Lockley کار کرده است در مطالعات مشابه در گذشته تمساح چاپ از دوره ژوراسیک در خاص است.

(Image: Screenshot / YouTube)

این تیم در ابتدا این باورند که فسیل آهنگ متعلق به یک pterosaur یک دایناسور پرواز. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در مقایسه با چاپ در Sacheon Jahye-ri سایت آهنگ, اندازه تمساح آهنگ که پژوهشگر قبلا مورد مطالعه قرار گرفته بودند کوچک: فقط حدود 1 اینچ است. اما شباهت بین کسانی که آهنگ های جدید و آنهایی که قابل توجه بود. Lockley بلافاصله می دانستند که این باستان چاپ شد از یک Batrachopus نمونه.

وجود دارد اشاره کرد که این آهنگ بودند هرگز واقعا از pterosaurs. برای مثال دایناسورها پرواز حتی با بال خود را ممکن است راه می رفت در تمام چهار دست و پا. محققان دریافتند هیچ handprints یا جناح چاپ در مسیر سایت.

پد و مشترک برداشت که به نظر می رسد متعلق به تمساح در حال آشکار از سوی دیگر. و در نهایت پوست برداشت از یکی از پاشنه, مجاز, محققان به قطعه با هم رمز و راز است. تجزیه و تحلیل بیشتر بعد از تایید زمان نتیجه گیری.

مارتین Lockley گفت Live Science magazine که این اولین بار است که اثبات با اشاره به وجود برخی از دوپا غول پیکر تمساح ها از دوره کرتاسه که شبیه به گوشتخوار دایناسورها.

Crodcodylomorph است archosaurs که شامل تمساح — بزرگ semiaquatic و گوشت خوار, خزندگان — و منقرض شدند. محققان نام این گونه جدید Batrachopus grandis.

(Image: Goutham89 via wikimedia CC BY-SA 4.0)

Crodcodylomorph است archosaurs که شامل تمساح. (تصویر: Goutham89 از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

Reanalyzing کشفیات قبلی

این توسعه های جدید خواستار ممکن است دوباره بررسی pterosaur ردپای در به دست آوردن-ri, یکی دیگر از کره جنوبی سایت. این امکان وجود دارد که حیوانات در پشت دست آوردن-ri آهنگ های کوچکتر بودند Batrachopus با دقت تاسیسات گل.

در واقع دانشگاه بریستول pterosaur متخصص لیز Martin-Silverstone موافق است که ماقبل تاریخ کشف در Sacheon Jahye-ri سایت آهنگ به نظر می رسد خیلی بیشتر از الیگاتور های از چه بوده است pterosaurs. و او اشاره کرد که پس از reexamination قبلا توضیح داده شده دوپا pterosaur trackways در واقع ثابت شده است توسط تمساح cretacean اجداد.

اشتباه هویت می تواند رخ دهد هنگامی که آن را به ماقبل تاریخ رد پای تجزیه و تحلیل. “آهنگ های تولید شده می توانید به طور قابل توجهی بسته به چیزهایی مانند چه حیوانی انجام شد و در این زمان آهنگ ساخته شده, طبیعت, بستر, که در آن مرکز ثقل و چه نوع راه رفتن آن را به حال” مارتین-Silverstone توضیح می دهد (Scientific American).

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

این اکیناوایی راز طول عمر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>