مرغ مگس خوار گل

طبیعت راه فریب ما را با آن گمراه کننده تصاویری. اگر شما عاشق این خشنود اضافی-گونه شباهت, پس از اتمام این گل در استرالیا.

وجود دارد برخی از منحصر به فرد گیاهان است که نگاه درست مثل حیوانات. برای مثال غول برگ حشرات, هندی, oakleaf پروانه و تاپیر برگ قورباغه به نام چند. در شمال استرالیا یک گل بومی در کشور زمانی که آن شکوفه به نظر می رسد دقیقا مانند یک مرغ مگس خوار.

معرفی شاهوار Birdflower

سبز یا شاهوار Birdflower علمی شناخته شده به عنوان Crotalaria cunninghamiiمتعلق به خانواده بقولات Fabaceae. نام خود را اختصاص داده شده است به قرن 19 شناس آلن کانینگهام.

آن می ایستد و در ارتفاع 3 تا 4 متر و شاخه های آن و شاخ و برگ تحت پوشش مو مانند ساختار. زمانی که چند ساله و درختچه شکوفه در بهار آن بیضی شکل برگ خود را برای مایل به سبز و نخود گل خود را به کشش شکوه. آرام و با خطوط سیاه و سفید آن است که اگر گل کشیده طبیعت شبیه به یک مرغ مگس خوار در حال پرواز است. زمانی که از دور به نظر می رسد مانند یک تصویر از پرندگان بسته بندی شده و هجوم آوردند در شاخه های گیاه است. اما نگاه دقیق تر و گل faux منقار است که در واقع کاسه گل متصل به ساقه.

علاوه بر آن ظاهر منحصر به فرد این گیاه دارای خواص دارویی نیز هست. با توجه به استرالیا گیاه بومی جامعه خود را sap استفاده می شود توسط بومی بومی برای درمان عفونت چشم. ریگال Birdflower یک منبع غنی از فیبر نیز هست.

Allan Cunningham, Henry Room, c.1840. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

الان Cunningham, هنری, اتاق c.1840. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

پرواز به محبوبیت

در مارس 2019 در شاهوار Birdflower برجسته بود توسط استرالیا گیاهی باغ و پارک اقتدار به عنوان در فصل گل ماه. اما از آن افزایش یافت و به شهرت زمانی که کاربر ق OctopusPrime نوشته شده در تصویر را در جامعه در سال گذشته است. عکس نمایش گل تا از نزدیک و به هم زده بحث تولید 48,000 upvotes و 400 نظر.

بسیاری از بحث چگونه گیاه شبیه یک مرغ مگس خوار. دیگران اشاره کرد که آن را تنها شبیه پرنده در یک زاویه خاص, ارسال عکس برای اثبات ادعای خود. برخی از مردم حفر بیشتر در مورد چگونه به کاربران نمایش تصویر و این که آیا آن را Batesian تقلید (حیوانات که تکثیر گیاهان) و یا توسط (گرایش انسان به انتخاب کنید تا الگوهای از نامربوط اشیاء) یا یک simulacrum (یک نماینده از یک شی یا بودن).

یک postdoc دانشمند تحصیل گل تکامل در نهایت پیوست در دیscussion و عرضه اشتباه کاربران با ریشه ها و طبیعت از گیاهان است. “واقعیت این است که این گل به نظر می رسد مانند یک پرنده به انسان نمی تواند تکامل یافته اند adaptively چرا که به عنوان یک سیگنال گیرنده’ هیچ چیز وجود دارد که انسان می تواند انجام شود برای افزایش تناسب اندام افراد است که تکامل یافته از این سیگنال (به مانند یک پرنده)” اظهار نظر در این postdoc دانشمندان در زیر نام کاربری SolitaryBee.

Some pointed out the Birdflower only resembles the bird at a certain angle. (Image: Cressflower via Wikimedia CC BY-SA 3.0)

برخی با اشاره به ریگال Birdflower تنها شبیه پرنده در یک زاویه خاص. (تصویر: Cressflower از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

او همچنین توضیح داد که بعید است برای گل به عمد شبیه یک پرنده برای جذب نوع دیگری از گیرنده. او در ادامه اظهار داشت که غیر انسانی ناظران نمی توانند تشخیص این گیاه به عنوان یک پرنده است.

ریگال Birdflower بیشتر رشد در Mulga جامعه و تپه های شنی. این گیاه می تواند زنده ماندن در آب و هوای تا زمانی که شن و ماسه است که به خوبی زهکشی شده و نور خورشید انبوه. بهتر است برای نگه داشتن گیاه در داخل خانه در طول زمستانی فصل ،

پس از انصراف دانه کت و فرو بردن آن در آب گرم برای یک شب تمام گیاه را جوانه زده بعد از دو هفته. اگر شما از مرغ مگس خوار به شکل گیاه در حال حاضر در خانه خود را و سپس آن را بهترین به رشد جدید plantlings از طریق برش. همچنین ممکن است به رشد چند ساله و درختچه در ایالات متحده آمریکا در USDA سرسختی مناطق 10 و 11. این خدمات عبارتند از مناطق گرمسیری مانند جنوب فلوریدا در جنوب کالیفرنیا و هاوایی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

تحقیقات جدید کشف دو چهره از زمین

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>