Muti انجام سوریه نوازندگان در کنسرت یادبود در میان خرابه های

توسط کالین بری

راونا ایتالیا (AP) — نه نوازندگان از سوریه خارج از کشور در اروپا در حال بازی یکشنبه 24 دوستی کنسرت انجام شده توسط ریکاردو موتی در این سال در Paestum سایت باستان شناسی در جنوب ایتالیا اما coronavirus همه گیر مسدود دیگران از ورود به طور مستقیم از سوریه است.

این کنسرت جمعه توسط لوئیجی Cherubini جوانان ارکستر تاسیس موتی بخشی از راونا جشنواره تابستانی سری اختصاص داده شده به سوریه باستان شناس Khaled al-اسعد و کردها-سوریه سیاستمدار Hevreen خلف هر دو نفر از آنها کشته شده در سوریه در جریان جنگ داخلی.

“این کنسرت را به راونا امکان به مهم سفیر صلح و برادری از ایتالیا” موتی گفت: آسوشیتد پرس در اوایل این ماه در راونا. خلف کشته شد توسط سوریه جنگجویان آموزش دیده توسط ترکیه 2019 و آل اسعد سر بریده شد در سال 2015 توسط جنگجویان گروه دولت اسلامی پس از او حاضر به کمک های خود را تخریب روم باستان در شهرستان پالمیرا یک U. N. میراث جهانی یونسکو.

Muti راه اندازی جاده ها از دوستی سری کنسرت در سال 1997 در سارایوو در مدت کوتاهی پس از بوسنی 1992-1995 جنگ داخلی به پایان رسید و پس از سفر به شهرستانها زخمی جنگ از جمله بیروت و همچنین در باستانی و مکان های تاریخی به “دوباره روابط” با مکان را ساخته اند که تاریخ از جمله آمفی تئاتر روم باستان در جنوب سوریه شهر Bosra.

“ما می توانیم ساخت پل بین تمدن بین مردم با موسیقی گفت:” کارون Baghboudarian یک نوازنده در هلند زندگی است که بازی در روز یکشنبه کنسرت و کسی که سنگ در گروه کر در کنسرت 2004 در Bosra — قبل از سوریه تفویض به جنگ یک دوره زمانی که او گفت: نوازندگان زندگی رونق گرفت.

برادر Missak Baghboudarian اسلامی ملی سوریه ارکستر سمفونیک و امیدوار بود برای سفر به ایتالیا برای انجام یک کنسرت در راونا و حضور Paestum کنسرت بتهوون سمفونی شماره 3, شناخته شده به عنوان “قهرمان” اما قادر به سفر به دلیل سفر از محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus. به جای ملی سوریه ارکستر سمفونیک جریان بتهوون “قهرمانانه” از دمشق در جولای 2.

کارون Baghboudarian گفت که او امیدوار است این کنسرت را تمدید توجه در سوریه’ رنج می برند.

“ما امیدواریم که سوریه را از طریق جنگ و تمام شرایط دشوار را به عنوان قهرمانان و که آنها می توانید زندگی می کنند به طور معمول,” او گفت: توسط تلفن از Paestum.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>