سرخپوستان نگه داشتن فاصله خود در توده کاشت درخت کمپین

توسط BISWAJEET بانرجی

لکنو هند (AP) — بیش از 2 میلیون نفر از مردم جمع شده بودند روز یکشنبه در رودخانه مزارع و ساختمان های دولتی در شمال هند در حالی که تلاش برای عمل اجتماعی فاصله به کارخانه 250 میلیون درختان به عنوان بخشی از طرح دولت برای مقابله با تغییر آب و هوا.

مقامات در اوتار پرادش, توزیع میلیون ها نهال کاشته می شود در سراسر ایالت برای کمک به هند را تلاش برای افزایش پوشش جنگل. هند متعهد شده است برای نگه داشتن یک سوم از کل مساحت زیر جنگل و درخت را پوشش دهد اما رشد جمعیت و افزایش تقاضا برای پروژه های صنعتی در حال قرار دادن استرس بیشتری بر روی زمین است.

کسانی که در جمع آوری برای کاشت درخت در روز یکشنبه شامل قانونگذاران مقامات دولتی و داوطلبان از سازمان های غیر انتفاعی. با هند چهارم در جهان در coronavirus موارد کسانی که در جمع آوری نگه داشته و فاصله آنها از یکدیگر است.

هند گزارش 24,850 جدید ویروس موارد در روز یکشنبه — یکی دیگر از 24 ساعت رکورد کشور — افزایش مجموع آن به 673,165 از جمله 19,268 مرگ و میر.

“ما متعهد به افزایش پوشش جنگل, Uttar Pradesh به بیش از 15 درصد از کل زمین منطقه در پنج سال آینده” دولت وزیر یوگی Adityanath گفت: در افتتاح این کمپین در لکنو مرکز ایالت. “امروز در مبارزات انتخاباتی بیش از 20 میلیون درخت کاشته خواهد شد در بانک ها از رودخانه گنگ که کمک خواهد کرد که نگه داشتن توانا این رودخانه را تمیز کنند.”

“هند متعهد شده است برای افزایش پوشش جنگلی به 235 میلیون هکتار در سال 2030 و آن شروع می شود در حال حاضر” Adityanath گفت.

کشورهای دیگر را نیز درگیر می شود با درایو.

اوتار پرادش دولت سخنگوی Awanish Awasthi گفت: تمام کشت و زرع درایو است که ضبط شده و درختان هستند که برچسب پس سوابق نگهداری می شود می تواند.

بقای طولانی مدت از درختان کاشته شده در چنین جمعی مبارزات همچنان یک نگرانی است. معمولا تنها 60 درصد از نهال زنده ماندن با بقیه تسلیم شدن به بیماری یا کمبود آب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>