کرواسی پارلمانی مسابقه نزدیک به عنوان ویروس خوشه

زاگرب, کرواسی (AP) — در میان سنبله جدید کروناویروس رای دهندگان در کرواسی بازیگران برگه های رای در روز یکشنبه در آنچه که انتظار می رود بود نزدیک پارلمانی مسابقه است که می تواند فشار آخرین عضو اتحادیه اروپا دولت بیشتر به سمت راست.

رای گیری است و انتظار می رود به تولید هیچ برنده به عنوان نه حاکم محافظه کاران و نه اصلی خود را لیبرال مخالفان به نظر می رسد مجموعه ای برای پیروزی اکثریت در 151-عضو مجلس.

این به این معنی است که یک تازه وارد جناح راست حزب به رهبری یک قوم محبوب خواننده می تواند نقش کلیدی در دولت آینده است. میروسلاو Skoro میهن جنبش نظرسنجی سوم با وجود خشم عمومی بیش از برخی از خود را به شدت سخت-خط و نمایش ملی.

Skoro را اعتقاد بر این است به لباس پوشیدن و به دور از آرا حاکم کرواتی اتحادیه دموکرات یک حزب محافظه کار است که تحت سلطه صحنه سیاسی در کرواسی پس از استقلال در سال 1991.

این HDZ است مناقصه برای انتخاب مجدد در حالی که در مواجهه با یک تجدید افزایش ویروس موارد که به دنبال بازگشایی مرزهای این کشور و کاستن از مستند قوانین. کرواسی در حال تلاش برای نجات آن منبع اصلی درآمد گردشگری در امتداد ساحل دریای آدریاتیک.

کرواتی نخست وزیر است که HDZ رهبر Andrej Plenkovic گفت: پس از رای گیری در روز یکشنبه که ضد ویروس توصیه هایی هستند که مورد احترام و خواست مردم به بیرون بیایند و رای بدهند.

“دموکراسی به این معنی است که شهروندان را به خود می گویند و امروز چنین لحظه ای که همه ما را وادار به دیدار با اراده مردم” Plenkovic گفت. “من به دنبال به جلو به انتخاب های ساخته شده توسط ما شهروندان و نیز برای ادامه کار به نفع کرواسی.”

یک کشور از 4.2 میلیون نفر کرواسی نگه داشته است شیوع این بیماری تا حد زیادی تحت کنترل گزارش حدود 113 مرگ و میر و برخی از 3,100 تایید عفونت. اما Plenkovic انتقاد قرار گرفته بود بیش از یک شیوع در مسابقات تنیس سازمان برتر نواک جوکوویچ در شهر ساحلی زادار.

Plenkovic اصلی مخالفان در حال راه اندازی مجدد ائتلاف به رهبری جناح چپ حزب سوسیال دموکرات اصلی لیبرال ، آنها می گویند دولت گرفتار فساد و رای دهندگان باید انتخاب کنید یک شروع جدید اگر آنها می خواهند کشور را به جلو حرکت کند.

“امروز آینده خود را در حال تصمیم سرنوشت خانواده خود تصمیم گرفته خواهد شد و آینده کشور ما” SDP رهبر Davor Bernardic گفت. “هر شمارش آرا. آیا دور انداختن رای خود را و اجازه ندهید دیگران برای شما تصمیم می گیرید. ما با ارائه یک جایگزین روشن روشن جهت و یک چشم انداز روشن از آینده است.”

جناح راست Skoro نیز نامیده می شود برای تغییر و گفت که “امروز رای دهندگان تصمیم گیری و سیاستمداران صبر در پیش بینی.”

“من امیدوارم که رای دهندگان خواهد آمد در اعداد بزرگ است و من امیدوارم که آنها را یک تصمیم درست و که پس از این انتخابات ما باید تغییرات لازم است که همه ما انتظار می رود,” او گفت:.

راه اندازی مجدد نیز می تواند متحد با سبز جدید-اتحاد چپ بیشتر از سمت چپ اگر آنها به دست آوردن صندلی به اندازه کافی. این گروه به رهبری Mozemo و یا ما می توانیم حزب قوی است عمدتا در پایتخت زاگرب اما نه آنقدر در بخش دیگر از کرواسی.

برخی از 3.8 میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن اما تحلیلگران می گویند ویروس ترس می تواند بسیاری از در خانه. رای دهندگان توصیه شده است به خود دما و دور ماندن اگر تب دارند. کسانی که رای دادن باید خود را قلم و پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>