بریوز ستاره فریمن 3 نفر دیگر تست مثبت برای ویروس

توسط چارلز ODUM

آتلانتا (AP) — آتلانتا بریوز چهار بار All-Star فردی Freeman, نخست وزیر مسکن ویل اسمیت و دو هم تیمی های آزمایش مثبت برای coronavirus یک نامطلوب ضربه به NL East قهرمانان کمتر از سه هفته قبل از شروع این بیماری همه گیر تاخیر نجومی.

“از آن خواهد شد در حالی که قبل از ما می توانید” مدیر برایان Snitker گفت: شنبه در مورد فریمن.

Snitker گفت: چهار بازیکن از جمله right-hander Touki توسن و infielder پیت Kozma توافق به تیم خود را فاش تست مثبت.

Snitker گفت: فریمن منفی مصرف تست در اوایل هفته قبل از داشتن یک مثبت آزمون در روز جمعه. Snitker گفت: اولین baseman تب دارد و “احساس بزرگ است.”

فریمن, همسر, چلسی ارسال شده در توییتر که او “بدن درد ، سردرد ، لرز و تب بالا.”

“او کسی است که به معنای واقعی کلمه هرگز بیمار می شود و این ویروس آمار او مانند یک تن آجر” او گفت:.

“ما شده است واقعا سخت برای 4 ماه گذشته,” او نوشت. “نمی رفته به یک فروشگاه مواد غذایی نیست رفته بیرون برای شام یک بار دیده می شود نیست دوستان ما … و هنوز هم آن را کردم.”

لیگ اصلی بیس بال است که قرار است 60 بازی فصل برای شروع در جولای 23. فریمن بزرگترین ستاره در ورزش تا کنون به خود مثبت ویروس تست علنا اعلام شده توسط تیم خود را.

آن است که خیلی زود به می دانم که اگر فریمن وضعیت را برای شروع فصل می تواند به خطر افتاده است.

“این یک موضوع جدی است” بریوز outfielder نیک Blackburn گفت. “من امیدوارم که فردی بهبود می یابد تا به سرعت. من می دانم که او را جوان و سالم. من امیدوارم که او بهبود می یابد و می شود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است زیرا همانطور که می دانید با 60 بازی در یک هفته می تواند همه چیز را تغییر دهید به سرعت.”

30 سال فریمن تنظیم حرفه ای اوج با 38 صفحه اصلی اجرا می شود و 121 RBIs فصل گذشته برای کمک به آتلانتا برنده دوم خود را, راست, NL East عنوان. او قرار داده شده چهارم در NL MVP رای گیری در سال 2018 پس از ضربه .309 با 23 homers و برنده دستکش طلا.

Snitker گفت: نگرانی باقی خواهد ماند حتی پس از چهار بازیکن بازگشت به تمرینات است.

“بچه ها بدست آن بیش از یک بار” Snitker گفت. “ما در حال رفتن به باید مراقب باشید در تمام طول سال و به طور طبیعی جدید برای سه ماه آینده.”

Snitker گفت: این مهم برای بیس بال و جامعه را به می دانم که حتی یکی از این بازی بزرگترین ستاره می توانید تست مثبت است.

“آن sobers همه که این واقعی است” Snitker گفت. “… آن را نشان می دهد که این یک معامله واقعی است و هیچ تردیدی در آن نیست.”

MLB و بازیکنان’ association جمعه اعلام کرد که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 یک میزان 1.2 درصد است. Snitker گفت: او شگفت زده شد تعداد آنها بالاتر نیست.

یکی دیگر از چهار بار All-Star, Colorado Rockies outfielder چارلی Blackmon شده بود بیس بال بزرگترین ستاره برای تست مثبت قبل از فریمن.

Snitker نیز گفت: پایه اول مربی اریک جوان, Sr, 53 کرده و تصمیم گرفتند به صورت فصل به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

بریوز در Truist پارک در روز جمعه و ادامه داد: در روز شنبه تنها با گروه های کوچک در این زمینه با هم و تلاش های به عمل اجتماعی فاصله.

آتلانتا امضا اسمیت همه ستاره با غول های فصل گذشته به یک در ماه نوامبر. او می تواند چالش خوانده شده را علامت Melancon برای نزدیک تر نقش.

Snitker گفت: اسمیت و توسن هیچ نشانه ای ندارند. او گفت: Kozma که در حال کار با بالا جزئی leaguers در این تیم سه گانه-A Gwinnett facilty یک تب.

Snitker اسمیت گفت: “احساس بسیار خوبی است. او مضطرب به عقب بر گردیم.”

DeMarlo حال که به گفته دستیار ویژه با این تیم را پر کنید در برای جوانان به مربی outfielders و خدمت به عنوان اولین مربی پایه.

“من این را تحسین ای,” Snitker گفت. “این یک تصمیم دشوار برای او را. او یک پیر پرنیان و ما دست او را از صمیم قلب برای آنچه که او به ارمغان می آورد در داخل این محل باشگاه وانجمن و انرژی خود را و همه چیز.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>