فهرست سیاه چینی از دانشگاه آمریکایی با استفاده از برنامه کامپیوتری

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع اعلام کرده است دو نفر در دانشگاه ها با استفاده از یک کامپیوتر در آمریکا پلت فرم نرم افزار به نام MATLAB. این دانشگاه هاربین مهندسی دانشگاه و Harbin Institute of Technology (HIT) را متذکر شد که روابط نزدیک با چینی ها نظامی بودند و در نتیجه اضافه شدن به لیست سیاه آمریکا که بارها آنها را از دسترسی به محصولات است که موضوع را به مدیریت صدور قوانین و مقررات.

لیست سیاه دانشگاه

MATLAB به طور گسترده ای مورد استفاده نرم افزار در میان مهندسی, اقتصادی, علم و دانش. آمار دانش آموزان با استفاده از این نرم افزار برای کار آزمایشگاه و همچنین در خود روز به روز مطالعات. با توجه به وزارت بازرگانی ایالات متحده ضربه می خواستم به استفاده از متلب برای برنامه های موشکی در حالی که هاربین مهندسی دانشگاه با هدف به دست آوردن متحده-منبع اقلام به برنامه های حمایت از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) است.

آمار است که اغلب در نظر گرفته شده چینی معادل امریکا MIT. در سال 2015 این دانشگاه نشان داد که ساختار پروتئین اچ آی وی است. این دانشگاه برای اولین بار در چین برای ساخت یک کامپیوتر قادر به بازی شطرنج است. همچنین ضرب و شتم MIT و استنفورد در دانشگاه U. s. اخبار & گزارش جهانی را های اخیر “بهترین های جهانی دانشگاه ها” لیست. دانش آموزان در آمار در حال حاضر احساس خرج کردن از MATLAB بان. از آنجا که اکثر دانش آموزان آموزش دیده برای استفاده از این نرم افزار در پروژه های, از دست دادن دسترسی به نرم افزار MATLAB است مختل بسیاری از پروژه ها و کاهش سرعت خواهد شد تحقیقات خود را.

 University of California, Berkeley has ended their partnership with HIT. (Image: Gku via Wikimedia CC BY-SA 3.0)

دانشگاه کالیفرنیا در برکلی به پایان رسیده است همکاری خود را با ضربه. (تصویر: Gku از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

در حالی که جایگزین MATLAB در دسترس هستند, آن را برخی از زمان برای دانش آموزان خود را آشنا با نرم افزار جدید. جایگزین بسیاری از آنها حتی از همان استاندارد به عنوان متلب که می تواند در نهایت پیچیده کار خود را. دانشگاه ها نیز به صورت مشکلات در تهیه آمریکایی-ساخته شده با تکنولوژی های سخت افزاری. برای مثال بالا پایان چیپست های ساخته شده در ایالات متحده در حال از کیفیت بالاتر از آن عرضه شده توسط هواوی و دیگر شرکت های چینی. به این ترتیب دانش آموزان شده اند که با استفاده از چیپست آمریکایی ممکن است در حال حاضر باید به تکیه بر کیفیت پایین داخلی راه حل های که به ناچار تحت تاثیر قرار کار خود را.

ارز تحصیلی برنامه های تحت تاثیر خواهد به عنوان به خوبی. “برای سازمان در حال حاضر در نهاد فهرست آن تبدیل خواهد شد سخت تر برای ایالات متحده موسسات دانشگاهی در نظر گرفتن همکاری… ایالات متحده علمی سازمان خواهد شد که به طور فزاینده ای وزن اعتباری هزینه همکاری با سازمان ها شده اند که در ارتباط با چین برنامه های نظامی و یا دیگر بحث برانگیز اقدامات” پل Triolo رئیس geotechnology پژوهش در نیویورک-بر اساس ریسک مشاوره گروه اوراسیا گفت: به Nikkei Asian Review.

دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در حال حاضر رندانه هر دو دانشگاه که همکاری خود را در حال انتظار قرار می گیرد. در مارس ایالات متحده اضافه شده بود حدود سه ده چینی شرکت ها و موسسات به تجارت لیست سیاه. اشخاص متهم به درگیر شدن در فعالیت هایی که پشتیبانی نقض حقوق بشر در چین است.

کاهش Huawei بان

دولت ایالات متحده به تازگی کاسته برخی از محدودیت های که قرار داده شد و در شرکت چینی Huawei. قبلا شرکت های آمریکایی ممنوع شد از همکاری با Huawei برای ایجاد استانداردهای 5G مجموعه ای از قوانین و مقررات است که تصمیم می گیرید که چگونه critical technologies کار گیرند. ایالات متحده و شرکت های اروپایی شده اند و آنهایی که بیشتر ایجاد چنین استاندارد تا حالا. اما ظهور چین به این معنی است که یک رقیب در حال حاضر خواهد شد در یک موقعیت قادر به ایجاد استانداردهای. این بدیهی است که نمی توان اجازه داد.

The U.S. has eased the restrictions of Huawei.(Image: Screen Shot/ Youtube)

ایالات متحده کاسته محدودیت های اعمال شده بر روی Huawei. (تصویر: اسکرین شات/ یوتیوب)

صنعت فناوری اطلاعات شورای (ITI) را تحسین تصمیم اشاره کرد که آن را بسیار مهم برای شرکت های آمریکایی را در جدول زمانی که این استانداردها در حال تاسیس است. اما این به این معنا نیست که ممنوعیت Huawei برداشته شده است. این شرکت باقی خواهد ماند و در لیست سیاه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

پست مستند: بازگشت به کار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>