در اطراف شهر: جشن استقلال ما در طول آهسته به حالت عادی بازگشتخوشحال چهارم جولای آخر هفته!

به عنوان ما تمام شده است مرور راه خود را از طریق جریان سبز فاز COVID-19 گیر بسیاری از به نظر می رسد کمی مضطرب – خودم گنجانده شده است.

ما شده ایم از طریق بسیاری این چند ماه گذشته: راه های جدید ارتباط با دوستان جدید کار روال زمان بیشتری را در خانه از همیشه قبل از ، لیست در می رود.

بسیاری از آنچه که ما از طریق بوده است که برای ما نا آشنا بنابراین من به راحتی در این آخر هفته از آنجا که هر سال هنگامی که آن را به صورت رول در اطراف من فکر می کنم در مورد چگونه خوش شانس ما در امریکا زندگی می کنند.

ما خوش شانس به ما استقلال است.

ما خوش شانس به جشن آشکارا و آزادانه است.

و ما خوش شانس به خانواده و دوستان به صرف این معشوق آخر هفته با.

به من گفت: هفته گذشته از آن خواهد شد بیشتر مقهور تعطیلات تر از همیشه قبل از, اما ما هنوز هم می توانید آن را سرگرم کننده با خانواده های ما و شاید برخی از دوستان نزدیک تا زمانی که ما به دنبال تمام اقدامات احتیاطی سلامت.

من انجام بهترین من در زیر سلامت پروتکل های توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری.

هر کسی که مرا می شناسد می داند که من نمی تواند نشستن در خانه به خصوص در حال حاضر در فاز بنابراین من ساخته شده چندین متوقف می شود در اطراف شهر شده اند و تحت تاثیر تمام اقدامات احتیاطی صاحبان کسب و کار در حال گرفتن.

دولت خیابان کوره در Clarks Summit بود ناهار توقف هفته گذشته و هر کس من تو را دیدم به دنبال قوانین با پوشیدن ماسک و مطابق با اصول بهداشتی به عنوان مورد نیاز است.

این فوق العاده است برای دیدن بسیاری از کسب و کار بازگشایی و من هم نشئه که در جاهای دیگر مانند بازار شهرستان و کافه در دالاس ساخته شده اند بسط و پیشرفت در این مصیبت.

آخر هفته گذشته من در متوقف عظیم نوار جدید که به تازگی نصب شده بود و شیفته زیبایی آن است.

شما به سادگی باید آن را بررسی کنید زمانی که شما در پشت کوه – این که آیا شما انتخاب کردن برای یک بار صندلی یا یکی از جداول اطراف آن است. این یک چشم به صورت چاپگر.

وجود دارد بیش از اندازه کافی اتاق به فاصله اجتماعی و کارکنان خوشحال است به جای.

در سفر من, من شگفت زده در چگونه بخشنده کارکنان از جمله مالک مسیحی Switzer که استقبال و تشکر مختلف مردمی متوقف شده که در به اتمام نقطه جدید در ظرفیت محدود.

به عنوان زندگی به آرامی به حالت عادی برمی گرداند و مردمی بیشتر و بیشتر به دنبال مکان برای استراحت و معاشرت این است که یکی برای اضافه کردن به لیست خود را.

من سخت کار می رود که به در حال اجرا یک کسب و کار کوچک در یک زمان مثل این, بنابراین من انجام آنچه من می توانم برای حمایت از این اماکن است.

در حالی که ما هنوز در برخورد با COVID-19 همه گیر و هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت در سراسر کشور ما باید مراقب باشید.

بدون توجه به آنچه شما انجام این آخر هفته – آن است که آیا حمایت از یک کسب و کار کوچک و یا ماندن در خانه خود را با خانواده – من امیدوارم که شما انجام این کار با خیال راحت.

اما هر آنچه که شما انتخاب می کنید اجازه دهید مطمئن شوید که برای جشن بسیار نکته آخر این هفته همه چیز در مورد استقلال ما.

خوشحال چهارم جولای!

مایک McGinley است که این بار رهبر گروه رسانه عمده حساب های اجرایی است. او را در رسیدن به mm[email protected] یا 570-704-3945.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>