گرگ ماسک منظور inflames حزبی مبارزه با بیش ویروس

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام ولف را گسترده تر ماسک منظور صادر شده در این هفته به عنوان کوروناویروس جدید را نشان می دهد نشانه هایی از زندگی در پنسیلوانیا و چهارم جولای تعطیلات شروع شده است ملاقات با خصومت از جمهوری خواهان اعتراض به دموکرات ها با استفاده از قدرت و یا حتی به پوشیدن ماسک خود را.

این یکی از بسیاری از حزبی مبارزه با کروناویروس در برتر ریاست جمهوری در میدان نبرد دولت که در آن دموکرات ها به دنبال مقصر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ویرانی ناشی از این بیماری همه گیر و جمهوری خواهان به دنبال مقصر گرگ.

آن را نیز می آید به عنوان تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت است در سراسر بسیاری از دولت پس قبلا گفت: دولت نمی تواند سفارش مردم به پوشیدن ماسک.

برخی از جمهوری خواهان اصرار دارند آنها نمی مناقشه ایده پوشیدن ماسک.

“آنچه که ما در حال دعوا است و با استفاده از اورژانس قدرت این فرماندار است و تحمیل آن به مردم گفت:” رهبر اکثریت سنا جیک Corman, R-مرکز. “ما در یک جامعه آزاد مردم می توانند تصمیم گیری برای خود.”

پنسیلوانیا دولت خانه رهبران جمهوریخواه به نام “یکی دیگر غیرقابل اجرا جانبه ماسک نظم است.” پنج جمهوریخواهان مجلس نمایندگان با صدور بیانیه ای سوال علم پشت با استفاده از یک ماسک حاوی ویروس است.

یکی از آنها دولت تشکر. دیوید Rowe, R-اتحادیه اروپا در بیانیه ای گفت که آن را “شنیع که گرگ دولت رفته عقب و جلو بر روی این موضوع است.”

“من احساس می کنم آن است تا به انتخاب شخصی خود را که آیا یا نه به رعایت این دستور” رو نوشت.

در ضمن به عنوان یک افزایش عفونت چکش جنوب و غرب و حتی جمهوریخواهان در کنگره که ماسک ها در مورد سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نشان می دهد, و گفتن آمریکایی ها آنها می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

هنوز هم برخی از جمهوری خواهان بسیار خوشحال شده در هجوم گرگ. شهرستان, حزب محافظه کار در لبنان شهرستان ارسال شده عکسهایی از اعضای آن در این هفته جمع آوری بدون ماسک.

“عالی شام جلسه در گوزن شمالی را LZ, هیچ, اجتماعی, فاصله, هیچ, ماسک” آن نوشت: در Facebook ذکر یک رستوران محلی. “ما همچنان به زندگی می کنند زندگی ما با این حال جهنم ما لطفا.”

یکی دیگر از مجلس تشکر. رایان وارنر R-Fayette استناد جولای چهارم تعطیلات “آزادی آزادی” و قربانی کردن بسیاری از سربازان به طوری که شهروندان باید یک نماینده از دولت است.

“آنها کشته شده اند به طوری که یک مرد نمی خواهد به دیکته کردن قوانین و ما بگویید که چگونه ما را به زندگی می کنند زندگی ما” وارنر گفت: در Facebook تصویری.

مطمئن باشید بیشتر از 16 یا پس از فرمانداران صدور گسترده پوشش سفارشات دموکرات.

اما دموکرات ها صریحا می گویند که جمهوری خواهان’ انتقاد از گرگ است نه در مورد بهداشت عمومی, سیاست و آزادی: آن را در مورد سیاست.

برای ماه ها و جمهوریخواهان به دنبال تاول Wolf بیش از چگونه او تعطیل و کسب و کار و سرعت که در آن او به آنها اجازه بازگشایی را با استفاده از قدرت خود را و بیشتر. در قانون و در دعاوی آنها بارها و بارها به دنبال به نوار قدرت خود را بدون موفقیت است.

برخی از جمهوریخواهان تلاش برداشت آرای برخی از دموکرات های محافظه کارانه تر از مناطق. اما دموکرات ها کاهش یافت و در خط با گرگ.

تشکر. مت برادفورد D-مونتگمری گفت: بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه شده اند مسئولانه دلیلی کاشت و تقسیم و ایجاد سردرگمی و با استفاده از اغراق “هنگامی که ما نیاز به آرامش مسئول واحد پزشکی مطلع رهبری است.”

“یکی از تنها نیاز به نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در ایالت های جنوبی که نادیده گرفته مشاوره پزشکی حرفه ای” برادفورد گفت: با اشاره به خونتان coronavirus موارد چکش برخی از ایالت های جنوبی در روزهای اخیر.

نظرسنجی نشان می دهد آمریکایی ها در حمایت از ماسک ،

به طور کلی در حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند مردم در جامعه خود باید همیشه یک ماسک زمانی که آنها در نزدیکی دیگران در اماکن عمومی و تقریبا یک چهارم می گویند مردم باید بیشتر از زمان با توجه به یک نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو در اوایل ماه ژوئن است.

فقط در مورد 1 به 10 می گویند مردم باید به ندرت و یا هرگز پوشیدن ماسک در اطراف دیگران نظرسنجی ها یافت می شود.

مایک Mikus دموکراتیک خلق کمپین مشاور از پیتسبورگ گفت: جمهوری خواهان در طرف اشتباه پزشکی و, سیاسی و نخواهد قلم بیش از یک ماسک سیاست جمهوری خواه و فرماندار.

یک مشکل عمیق تر برای آنها Mikus گفته است که رای گیری نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن پنسیلوانیا در حال حاضر — یک دولت او به دقت برنده در سال 2016 و حیاتی بود به انتخابات خود را.

اما تنها رای دهندگان که عصبانی هستند بیش از این ماسک سیاست در حال رای دهندگان که در حال حاضر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن Mikus گفت.

“و با در نظر گرفتن این موقعیت جمهوریخواهان فقط هل دادن اکثریت رای دهندگان به دور از آنها” Mikus گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده هانا Fingerhut در واشنگتن کمک به این گزارش. دنبال مارک لوی در توییتر در https://www.twitter.com/timelywriter

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>