مغلوب ساختن پیشی جستن قوی `دیوار’ به بلوک COVID-19 از چین تا به حال سوراخ

توسط استفان براون و جیسون DEAREN

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و اعتبار خود را در ماه فوریه به عنوان امضای خود را حرکت علیه و پیشرفت — “قوی دیوار” اجازه داده است که تنها شهروندان آمریکایی در داخل او افتخار است.

اما بیشتر شبیه به یک غربال است.

معاف شدند و هزاران نفر از ساکنان سرزمین های چینی هنگ کنگ و ماکائو است. تلاش برای پیگیری ساکنان ایالات متحده بازگشت از سرزمین اصلی چین شد سرند با خطاها و شکسته ارتباطات است.

یک تجزیه و تحلیل از سوی وزارت بازرگانی سفر ورود سوابق و خصوصی حمل و نقل هوایی اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که تقریبا 8,000 اتباع چینی و خارجی ساکنان هنگ کنگ و ماکائو وارد ایالات متحده در بیش از 600 تجاری و خصوصی پروازها در سه ماه اول پس از ممنوعیت تحمیل شد.

زمانی که ساکنان ایالات متحده پرواز از سرزمین اصلی چین وارد آمریکا در فرودگاه این سیستم به معنای پرچم و نظارت بر آنها برای توسعه علائم از دست پیگیری حداقل فقط در چند روز اول این ممنوعیت به اثر رفت با توجه به وضعیت داخلی حکومت ایمیل های به دست آمده توسط AP.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه محدودیت های مسافرتی در چین که به دنبال او با در مارس و جدید ممنوعیت ورود از ماه گذشته باقی می ماند, دولت خط اول دفاع در برابر منابع خارجی از این بیماری همه گیر.

“ما به انجام یک کار بزرگ در CoronaVirus از جمله خیلی زود بان کی مون در چین” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی هفته گذشته است. “ما ذخیره میلیون ها نفر از ایالات متحده زندگی می کند!”

مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 31 اعلام کرد اصلی ممنوعیت سفر در هر غیر-ساکنان ایالات متحده که اخیرا در سرزمین اصلی چین است. خود عمل آمد هفته پس از مقامات چینی اذعان جدید و بسیار مسری و کشنده ویروس پخش شد از طریق شهر ووهان.

مسافران از هنگ کنگ و ماکائو شد, معاف از, که بان کی مون و آنها همان افزایش غربالگری و قرنطینه روش های مورد نیاز از آمریکایی ها و دیگران از بازگشت از ووهان و چین سرزمین اصلی.

پرواز سوابق ارائه شده به AP توسط FlightAware بین المللی حمل و نقل هوایی ردیابی شرکت نشان می دهد که بیش از 5600 چینی و اتباع خارجی از دو اداری مناطق پرواز به ایالات متحده در ماه فوریه است. کسانی که در مجموع کاهش یافته و به 2,100 در ماه مارس و فقط 150 در ماه آوریل وزارت بازرگانی سفر ورود سوابق نشان می دهد.

هیچ شواهد روشن است که کوچک اما جریان ثابت از مردم از هنگ کنگ و ماکائو معرفی COVID-19 موارد در داخل ایالات متحده در ماه ژانویه و یا در چهار ماه از سال, اما این معافیت “قطعا فروختن هدف از این ممنوعیت گفت:” دکتر رونالد Waldman, استاد جهانی بهداشت در دانشگاه جورج واشنگتن.

Waldman, که با رسیدگی بین المللی قرنطينه به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های رسمی در طول یک شیوع وبا در آفریقا در 1990s گفت: ممنوعیت سفر می تواند به طور موقت ممانعت سرعت فزاینده ویروس. این حرکت “کاهش سرعت انتقال و خرید شما اما آنها باید به ساختار درست و به دنبال آن با دیگر اقدامات قوی,” او گفت:.

هنگ کنگ تا به حال تلاش برای سرکوب آنفلوانزا شیوع بیماری در اوایل 2000s اما برنده ستایش دقیق بهداشت احتیاطی در ماه های اخیر است که آن را به حداقل رسانده ویروس caseload در پی ووهان را flare-up. اما زمانی که آن را معاف هنگ کنگ از چین ممنوعیت سفر تهمت مقامات دولت تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا هنگ کنگ anti-virus رژیم موفق نخواهد بود و یا اگر هر گونه آلوده مسافران وارد آمریکا از خاک چینی.

هیچ یک از سازمان های درگیر در تهیه و اعلام چین بان کی مون — شورای امنیت ملی به وزارت امور خارجه, CDC و وزارت بهداشت و خدمات انسانی — آیا نظر عموم به AP مورد اینکه چرا هنگ کنگ و ماکائو معاف شدند. در یک بیانیه کوتاه وزارت امور خارجه گفت: آن را نمی خواهد “اظهار نظر در تصمیم گیری های سیاست داخلی” و معوق به کاخ سفید است.

کاخ سفید نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای توضیح.

مقامات آشنا با بحث های داخلی قرار گرفت که در اواخر ماه ژانویه قبل از چین ممنوع اعلام شد اشاره کرد که بان کی مون بود که بیش از حد گسترده ای ممکن است به خطر اندازد ایران و آسیب این سفر میباشد. یک مقام گفت قصد داشت به سادگی بان بود که “فولاد” و حد اختلال.

دوم دولت رسمی اشاره کرد که تصمیم به اعمال ممنوعیت سفر آمد پس از صدها نفر از هزاران نفر از مسافران وارد شده بود آمریکا از چین در ماه ژانویه است. که در همان ماه بیش از 12,700 مردم وارد آمریکا از دو نفر در سرزمین های بازرگانی سوابق نشان می دهد.

متهمان مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

هنگ کنگ و ماکائو به مدت طولانی داده شده است ترجیحی اقتصادی و تجاری درمان از آمریکا به دلیل مالی اهمیت و وضعیت خود را به عنوان مستقل انکلاوها در چین در مدار.

یک 2019 وزارت امور خارجه گزارش در هنگ کنگ گفت: بیش از 1300 شرکت های ایالات متحده اداره می شود وجود دارد از جمله تقریبا هر عمده ایالات متحده مالی شرکت “با صدها میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت است.” ماکائو است در جهان مشهور جزیره قمار و برخی متعلق به آمریکا و شرکت های مبتنی بر.

سفیر سابق ریچارد بوچر بود که در هنگ کنگ سرکنسول در 1990s گفت که در هنگ کنگ سیاست قانون تصویب شده توسط کنگره در سال 1992 “ما موظف به درمان هنگ کنگ به عنوان یک ویژه قضایی به عنوان طولانی به عنوان آن را به طور مستقل عمل.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن چین سفر از محدودیت های رفت و به اثر on Feb. 2 حداقل 15 مورد از جدید کروناویروس قبلا شناسایی شده در هنگ کنگ همراه با یک مرگ و هفت بیشتر موارد یافت شده اند در ماکائو. همه اولیه ماکائو موارد بعدها ترسیم به شیوع بیماری در ووهان.

از این هفته این مستعمره سابق بریتانیا در حال ثبت 1,248 موارد و هفت کشته و ماکائو به حال 46 مورد. حتی با کسانی که کم بالغ, هنگ کنگ تلاش کرده است با حداقل سه خوشه از COVID-19 موارد: یکی در اواخر فوریه. دیگر در اواسط ماه مارس و افزایش 130 موارد بیش از دو هفته گذشته.

هنگ کنگ ویروس موج رهبری هر دو CDC و وزارت امور خارجه به صدور یک سری از هشدار به آمریکایی ها با توجه به پروازها به مقصد هنگ کنگ — اقداماتی که به نظر می رسد در تقابل با ادامه ممنوعیت سفر معافیت اجازه می دهد مسافران از هنگ کنگ و ماکائو به کشور وارد شوند.

“هنگامی که ما می بینیم وجود دارد که قابل انتقال انسان به انسان پس از آن نه فقط هی وجود دارد چیزی در رفتن وجود دارد و ما به آنچه که به نام یک سطح. و الان که دلار هنگ کنگ” CDC مدیر دکتر رابرت Redfield شهادت در طول یک خانه شنوایی در فوریه. 27.

CDC هشدار در هنگ کنگ و ماکائو را از آنجا مطرح شده به این سازمان در بالاترین سطح هشدار اصرار آمریکایی ها به “اجتناب از همه غیر ضروری سفر.” به طور جداگانه کمتر-افزایش هشدار از وزارت امور خارجه خواستار هنگ کنگ مسافران به “ورزش احتیاط افزایش یافته است.”

از آن زمان شده است وجود دارد turnabout. هنگ کنگ را ممنوع کرده است شهروندان ایالات متحده و دیگر مسافران بین المللی از ورود هوا به بیش از 2.7 میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت و بیش از 128,000 فوت کرده اند از COVID-19.

اگر جریان آمریکایی ها رفتن به هنگ کنگ و ماکائو بود خفه جریان از آمریکایی ها و دیگران در حال بازگشت به آمریکا از سرزمین اصلی چین دارد. و برنامه به صفحه نمایش آنها تا به حال مشکلات واقعی.

مقامات بهداشت فدرال برنامه ریزی شده به قیف هزاران نفر از مردم از بازگشت از چین از طریق 11 فرودگاه برای نمایش درمانی بیش از چند هفته است. کسانی که با علائم خواهد بود قرنطینه توسط CDC. دیگران اجازه داده می شود به رفتن در راه خود را, اما تحت نظارت دولت و ادارات بهداشت محلی که مسئول تماس با مسافران در عرض 72 ساعت به توصیه آنها را به منزوی کردن خود برای دو هفته و نظارت بر اینکه آیا آنها توسعه یافته علائم.

سیستم ناقص بود برای شروع با. متحده می تواند انصراف از دریافت اطلاعات مسافر از CDC و شش بنابراین: Georgia, New Jersey, اورگان, North Carolina, آریزونا, و ایلینوی. برای opt-out متحده CDC به سادگی غیر فعال کنید ، هر مسافر از سرزمین اصلی چین در آینده برای دولت خود این کار را انجام دهید بدون اینکه پرچم یا ردیابی.

در آن زمان قوی تست و تماس با ردیابی تلاش ممکن است قادر به جلوگیری از گسترش هر گونه ویروس با ورود مسافران از سرزمین اصلی چین

اما تلاش بلافاصله به مشکلات.

“با شنیدن کلمه ای از مردم در حال حاضر نشت از طریق سیستم غربالگری و تا پایان در کشورهای بدون funneling فرودگاه” یک CDC کارمند نوشت: به چند محلی مقامات بهداشتی در فوریه. 6 به زودی پس از آغاز برنامه با توجه به یک به دست آمده توسط آسوشیتدپرس از طریق یک درخواست سوابق. “می دانستم که آن را نمی خواهد کامل باشد اما از آن آغاز شده است.”

“یک پرواز نگرفت غربالگری” گفت: یکی دیگر از بین نیوهمشایر, مقامات اعلام کرد در فوریه. 7.

CDC گفت: آن را به حال هیچ سابقه ای از هر گونه کامل پرواز نمی نمیكند. اما گفت: اگر وزارت امنیت داخلی موفق به ارسال سی دی است که اطلاعات آن را نمی خواهد می دانم که آیا تمام پرواز های از دست رفته بودند.

نیوهمپشایر مقامات دولتی به زودی شروع به گرفتن تماس از افرادی که به تازگی بازگشته اما آنها تا به حال نشده است اطلاع در مورد, با توجه به یک Feb. 10 .

نیوهمپشایر در انتخابات گفت: افرادی که به نام بودند فعالانه رسیدن به خود-گزارش سفر خود را بر اساس درک خود را که محلی ادارات بهداشت را نظارت بر آنها. آنها اشاره کرد: “در آن زمان از یک دوره از زمان” برای ایجاد روند عبور همراه مسافرتی اطلاعات متحده است.

CDC سخنگوی اسکات Pauley گفت: آژانس نمی توانید به اندازه کافی اطلاعات از مقامات آداب و رسوم با امنیت که مسئول جمع آوری مسافر داده در فرودگاه.

“سوابق کیفیت و داده نیست به اندازه کافی کامل برای هر کسی که قادر به انجام هر کاری با” Pauley گفت: AP.

CDC گفت: برخی از 26,000 مسافران از چین شد و به نمایش در تمام فوریه است. آژانس اذعان کرد که مشکلات داده کمک به هزاران نفر از اطلاعیه نیست در حال ارسال به وزارت امور خارجه سلامت بخش است. به دلیل این مشکلات CDC است پس از صدور قانون الزام شرکت های هواپیمایی به گزارش مسافری داده ها به طور مستقیم به آژانس در طول بهداشت عمومی بحران.

با وجود شکست در اطلاع متحده CDC اشاره کرد که در زمان سفر غربالگری فقط یکی از تعدادی از اقدامات کنترل عفونت در اثر. وجود دارد اجباری 14 روز در قرنطینه برای همه مسافران از شهر ووهان و برای کسانی که با شناخته شده قرار گرفتن در معرض ویروس.

اما حتی زمانی که اطلاعیه فرستاده شدند به کشورهای اطلاعات قابل اعتماد نیست و خسته کننده و مقامات محلی نگران تماس گرفتن با آنها را به سرعت به اندازه کافی برای جلوگیری از هر گونه گسترش یافته است.

“وجود دارد مقدار زیادی و مقدار زیادی از اطلاعات بد” گفت: Fran فیلیپس, مریلند, معاون وزیر بهداشت عمومی خدمات.

داده بود گرفتار بد شماره تلفن, اشتباه, برنامه های سفر و مردم ادعا می کنند آنها حتی هرگز به چین بوده است. چون CDC نبود قادر به بررسی اطلاعات آژانس گفته مقامات محلی که به آنها اعتماد که مردم گفتن حقیقت با توجه به داخلی مشترک میان ایالتی کالیفرنیا مقامات بهداشتی.

در نیومکزیکو مقامات چپ تکاپوی پس از یک زن که تا به حال فقط در بازگشت از چین به نظر می رسد در اخبار تلویزیون. دولت هیچ هشدار از CDC و نمی تواند به او برسد. آنها از چپ به قضاوت او بر اساس وضعیت در تلویزیون بخش.

“او به نظر می رسد سالم و بدون سرفه” نوشت: دولت ارشد اپیدمیولوژی به دیگران در بخش بهداشت و درمان در یک .

کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی به انتقاد از دولت برای عدم به سرعت دنبال سفر محدودیت های اجتماعی فاصله کافی تست و دیگر ضد ویروسی اقدامات است. محققان نشان داده اند که ویروس منتقله از مسافران پرواز در از کشورهای اروپایی نیز دامن زده عفونت در نیویورک و شهرهای دیگر در طول ماه های فوریه و مارس قبل از اینکه دولت به حالت تعلیق سفر از اروپا است.

___

Dearen گزارش از گینسویل, فلوریدا. آسوشیتد پرس نویسندگان Candice چوی و مایکل Rezendes در نیویورک کالین طولانی و دب Riechmann در واشنگتن و کن Moritsugu در هنگ کنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>