بازگشت در سرمایه گذاری از رهبری مربیگری

اکثر کسب و کارهای بزرگ امروز را صرف مقدار قابل توجهی در مربیگری رهبری که خود را رهبران آموزش دیده در چگونه به درستی منجر به یک شرکت. در حالی که برخی ممکن است استدلال می کنند که این فعالیت های بی فایده که تنها می افزاید: هزینه های شرکت در این واقعیت است که رهبری مربیگری می کند به بازگشت مثبت سرمایه گذاری. برای محاسبه بازگشت در تاریخ سرمایه گذاری (ROI) از رهبری مربیگریشما باید به دنبال مراحل زیر آورده شده است.

شناسایی اهداف

اولین, شما نیاز به شناسایی اهداف رهبری مربیگری. برای مثال سازمان خود را به طور ناگهانی ممکن است نیاز به پر کردن این پست از مدیر عامل شرکت به دلیل سقوط از موجود فرد است. در چنین شرایطی شما باید دو گزینه — استخدام از داخل سازمان یا خارج. اگر شما کسی که در درون سازمان که نمایش تمام ویژگی های مورد نیاز برای یک مدیر عامل است اما مشکل در هموار برقراری ارتباط با افراد دیگر شما ممکن است فکر می کنم از ارائه مربیگری رهبری برای آنها.

محاسبه ROI

شما می توانید محاسبه ROI پس از نگاه کردن به پول درگیر در مربیگری رهبری و شما هزینه را متحمل شده اگر شما تا به حال تصمیم به استخدام از خارج.

بیایید فرض کنیم که این برنامه مربیگری هزینه در حدود US$25,000. در حال حاضر اگر شما تا به حال انتخاب کرده اند به استخدام از خارج از شرکت شما را مجبور به توسل به یک مدیر اجرایی جست و آژانس برای پیدا کردن مناسب ترین فرد برای این کار است. این سازمان به طور معمول حدود 30 درصد از این مدیر عامل اول-حقوق و دستمزد سال به عنوان هزینه های خود را. به عنوان مثل اگر مدیر عامل شرکت بود که با توجه به حقوق و دستمزد US$500,000 سپس شما را مجبور به پرداخت این سازمان هزینه US$150,000.

Those who stay sedentary for most of the day can adopt these 6 simple habits to keep healthy. (Image: Pexels.com)

اکثر مردم دست بالا گرفتن هزینه های آموزش رهبری و دست کم گرفتن اثربخشی آن است. (تصویر: از طریق pexels / CC0 1.0)

بنابراین در حالی که انتخاب به استخدام در خانه با دادن نامزد مربیگری رهبری تنها شما هزینه US$25,000 استخدام از خارج را به شما هزینه شش برابر. علاوه بر این وجود دارد که هزینه های شما باید به خرس با توجه به خالی مدیر عامل موقعیت از دست دادن بهره وری از خارج مدیر عامل شرکت به دلیل آهسته خود را سازگاری به شرکت فرهنگ, و غیره.

مطالعات در مربیگری رهبری ROI

در یک مطالعه منتشر شده در منچستر نقد و بررسینویسندگان دریافتند که 43 شرکت کنندگان در این مطالعه تخمین زده می شود که بازدهی رهبری مربیگری در حدود 5.7 برابر هزینه های مربیگری. این مطالعه همچنین توصیه اجتناب از برنامه هایی که تولید نیست حداقل 25 درصد بازگشت سرمایه گذاری در سال اول خود را. با این معیار آن دیده می شود که همه 43 شرکت کنندگان قطعا دریافت بسیار بالا ROI خود به رهبری مربیگری سرمایه گذاری.

این بررسی کسب و کار هاروارد انجام یک تجزیه و تحلیل از سه بورس اوراق بهادار. هر یک از این شرکت ها شناخته شده بود به صرف بالا دلار در مربیگری رهبری. این تجزیه و تحلیل نشان داد که قیمت سهام این سه شرکت به وضوح بهتر از شاخص S&P 500 تا 35 درصد است که در سال.

The Harvard Business Review conducted an analysis of three stock portfolios. (Image: pixabay / CC0 1.0)

این بررسی کسب و کار هاروارد انجام یک تجزیه و تحلیل از سه بورس اوراق بهادار. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

یکی دیگر از بررسی های انجام شده در 30 مدیران دریافتند که رهبری مربیگری منجر به ROI در بیش از 500 درصد است. این بود که در یک برنامه توسعه انجام شده در یک شرکت فورچون 500. در ضمن بین المللی مربیگری فدراسیون تخمین می زند که رهبران که تحت مربیگری خود را بهبود عملکرد کار تا 70 درصد است. تیم اثربخشی و مهارت های مدیریت زمان نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته. به علاوه 86 درصد از سازمان ها ساخته شده است که رهبران خود را تحت مربیگری داشت و به بهبود سرمایه گذاری خود را در طول روند مربیگری خود را.

این آمار خیره کننده است که نمی توان نادیده گرفت. و اگر شما یک کسب و کار سازمان با رهبران که تا به روز با مدیریت مدرن تکنیک ها و شیوه های نوشتن بر روی دیوار — ارسال آنها را به رهبری مربیگری. هر سرمایه گذاری شما را در چنین مربیگری مهم نیست چقدر بالا به نظر می رسد, آن را تنها در نتیجه سود در نهایت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چینی دخالت تهدید در برابر کانادا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>