بیش از 4000 coronavirus آزمون در F1 اثبات منفی

توسط جروم PUGMIRE

اسپیلبرگ اتریش (AP) — شده اند وجود دارد هیچ مورد مثبت از بیش از 4000 coronavirus آزمایشات انجام شده در فرمول یک و پرسنل بیش از هفت روز گذشته F1 گفت: در روز شنبه.

F1 خود را در اولین مسابقه روز یکشنبه در اتریش چهار ماه پس از افتتاح نژاد در استرالیا لغو شد و فصل به تعویق افتاد.

هر کس وارد این مسیر در ردبول حلقه در اسپیلبرگ تا به حال آزمایش منفی قبل از سفر و همه از رانندگان به اعضای تیم پیگیری کارکنان و رسانه ها — در حال آزمایش در هر پنج روز با تیم پزشکی در سایت.

“این (بدن حاکم) FIA و فرمول 1 می توانید امروز تایید می کنند که بین جمعه 26خرداد و چهار شنبه, 2nd جولای 4,032 رانندگان تیم و پرسنل مورد آزمايش قرار COVID-19. از این صفر مردم باید آزمایش مثبت” F1 در بیانیه ای گفت. “هیچ جزئیات خاصی که به تیم یا افراد خواهد شد ارائه شده توسط FIA یا فرمول 1 و نتایج خواهد بود ساخته شده در هر هفت روز است.”

وجود دارد یکی دیگر از مسابقه در اتریش آخر هفته آینده و بعد مسابقه برگزار خواهد شد در Hungaroring در مجارستان یک هفته بعد.

وجود هشت نژادها در اروپا است. پس از مجارستان وجود دارد بازگشت به عقب مسابقات در انگلیسی GP سپس تک نژادها در اسپانیا و بلژیک و ایتالیا.

FIA رئیس جمهور ژان Todt گفت: بحث در حال انجام با F1 مالک و حقوق دارنده آزادی رسانه ها بیش از بقیه فصل. F1 همچنان امیدوار میزبانی 15-18 اصلی 22 مسابقه توسط تغییر زمان برخی از تعویق افتاد آنهایی که با پایان فصل در ماه دسامبر در بحرین و ابوظبی.

“جزئیات بیشتر داده خواهد شد و به زودی” Todt گفت.

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>