کینگستون دستگیری مرد 39 در کودک اتهام


 Klick

Klick

KINGSTON — 39-ساله Hazleton منطقه است و رو به چند کودک اتهام بعد از پلیس گفت: آنها او را گرفتار صحبت کردن آنلاین به یک افسر نما به عنوان یک 15 ساله دختر.

در جولای 2 کینگستون کارآگاه پلیس صحبت با جسی کلیک کنید که به ارائه تصویری/صوتی بیانیه اعتراف به داشتن صریح گفتگو با یک فرد که به اعتقاد او به 15 سال ،

Klick شد arraigned قبل از منطقه قاضی Joseph D. Spagnuolo جونیور در چهار فقره جنایت غیر قانونی تماس با جزئی و یک تعداد هر یک از جنایی با استفاده از ارتباطات و بزه غیر قانونی تماس با جزئی.

Klick قید وثیقه رد شد و او تسلیم در Luzerne County, Correctional Facility. اولیه او تفهیم اتهام برنامه ریزی شده است برای 9:30 صبح در 15 ژوئیه در Luzerne County مرکزی دادگاه.

با توجه به کینگستون پلیس:

در 15 ژوئن سال 2020 در حدود ساعت 11 صبح در حالی که با فرض هویت a 15-year-old female, Det. استفان گیبسون تماس گرفته شد توسط یک مرد که ادعا خود را به عنوان “جونیور” — 39 ساله-نر از Hazleton, در سایت های رسانه های اجتماعی. در طول این تحقیقات “جونیور” شد مثبت شناسایی شده به جسی J. کلیک کنید, با استفاده از تشخیص چهره.

پلیس می گویند Klick شروع گفتگو با پیام های فوری “سلام حال شما چطور است ؟” و او اظهار داشت که او در کار بود در آن زمان که او گفت: یک landscaper و ارائه یک “عکاسی از خود.” Klick گفت که او “شبیه یک عیار از آنچه که من می توانید ببینید” و از او خواست برای ارسال تصاویر بیشتر.

Klick اظهار داشت: “این امر می تواند خوب به شما را ببینید.” او در پاسخ درخواست او اگر او را واقعا دیدن او و او پاسخ داد: “آره شما به نظر می رسد خوب است.” او سپس از او خواست آنچه که ما می تواند انجام دهد و او پاسخ داد: “در استخر خود را و یا فقط نوازش و را.”

او به او گفت که او فقط اذیت و او پاسخ داد: “من نه ، من فقط در کار و نمی تواند هر چیزی در مورد آن” از جمله چهره غمگین از emoji. او به او گفت که مادر او خواهد بود و او پاسخ داد: “اگر ما صحبت کردیم قبل از من تا به حال به کار من در زمان بعد است.” او سپس به او گفت که او نمی درایو است که در چند ماه او خواهید بود 16 و او می تواند دریافت مجوز است. او پاسخ داد: “که خوب رانندگی کنم” و در ادامه به دولت “ما می توانیم هر کجا بروید و چه چیزی نیست.”

Klick توافق برای خرید کاندوم چرا که او به اندازه کافی به آنها را خرید و او اظهار داشت که او را به استفاده از آنها را اگر او می خواست او را به, اما اگر او با کسی که او نمی خواهید به استفاده از آنها. او سپس به توافق رسیدند که او را دوست پسر خود را به طوری که آنها نمی نیاز به استفاده از کاندوم. کلیک کنید و سپس توافق برای دیدار با او در محل خاص در کینگستون در 9:30 صبح در ژوئن 16.

در حدود 9:29 صبح آن روز “زن” messaged کلیک کنید برای دیدن اگر آنها هنوز هم نشست. Klick پاسخ نداده اند تا 11:24 a. m. و اعلام کرد که او تا اواخر بود که عصبی به دلیل تفاوت سنی و نگران بود این بود: “راه اندازی.”

کلیک کنید و سپس خواست به ملاقات در تاریخ 17 ژوئن در همان مکان و همان زمان. کلیک کنید و سپس اظهار داشت که ماشین خراب شد و او تا به حال هیچ راهی برای دریافت اینجا را برای دیدار با او. Klick اعلام کرد که او تا به حال به ماشین خود را ثابت در روز بعد و یا دو.

این گفتگو ادامه داد: جایی که جسی گفت که ماشین خود را ثابت خواهد بود هفته آینده و او با ارسال یک شکلک چهره با زبان چسبیده.

این گفتگو ادامه داد و در ژوئن 22, کلیک کنید, ارسال عکس خود را با پوشیدن لباس زیر و گفت که این یک عکس از خود “مرد شلاق زدن.”

مکالمه متوقف شد در ژوئن 24.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>