آمازون پناهگاه بی خانمان افزایش برنامه منحصر به فرد برای کودکان بیمار

توسط SALLY هو

سیاتل (AP) — پس از تبدیل شدن به بی خانمان کانی وید متوجه او می شود چیزی از دست رفته مهم برای مراقبت از دخترش.

او و 12 سال Emilyanne نمی تواند اردوگاه در ماشین و یا در خیابان ها به دلیل آنها نیاز به پلاگین در یک دستگاه است که کمک می کند تا بچه راحت تر نفس بکشید. Emilyanne دارای سندرم داون و تنفس او قطع شده است هر شش ساعت بدون دستگاه CPAP.

معمولی باز-فضای پناهگاه بی خانمان وعده داده شده آنها را در یک نقطه توسط یک پریز برق اما وید احساس آنها می شود بیش از حد آسیب پذیر است.

سپس آنها پیشنهاد از مریم محل و خانواده و سرپناه بی خانمان که به تازگی افتتاح یک مرکز در داخل gleaming ساختمان جدید در آمازون در سیاتل پردیس. اعتقاد بر این بود که اولین پناهگاه بی خانمان ساخته شده در داخل یک شرکت ساختمانی در ایالات متحده غیر انتفاعی بستنی چوبی محل پناهگاه برنامه کمک می کند تا کودکان بی خانمان با تهدید کننده زندگی شرایط بهداشتی.

“بدون بستنی چوبی جای این بچه ها می میرند” گفت: مارتی Hartman, مدیر اجرایی, مریم, محل.

آمازون state-of-the-art, ساختمان هشت طبقه مجاز منحصر به فرد برنامه به سه برابر ظرفیت آن است. 100 میلیون دلار تعهد به پناهگاه است که این غول تکنولوژی تک بزرگترین بشردوستانه کمک به آن شهر که آن را تبدیل با دهها هزار نفر از بالا پرداخت می شود فن آوری مشاغل که برخی از سرزنش برای تشدید نابرابری درآمد و مسکن مقرون به صرفه مشکلات.

منتقدان همچنین می گویند آمازون رشد انفجاری بیش از دهه گذشته کمک کرد تا سوخت یک رشد بی خانمانی بحران در سیاتل. خرده فروش آنلاین در مواجهه واکنش دو سال پیش و پس از اخذ شهرستان رهبران به لغو مالیات بر شرکت های بزرگ که می توانست بودجه خدمات بی خانمان. که سال مدیر عامل شرکت جف بزوس — ثروتمندترین مرد جهان — اعلام کرد که خود را مدتها در انتظار خصوصی صندوق خیریه را مقابله با بی خانمانی.

شورای شهر است در آستانه تصویب جدید مالیات بر حقوق و دستمزد که دوباره می خواهد به جمع آوری پول از کسب و کارهای بزرگ به آدرس بی خانمانی و مقرون به صرفه مسکن و اولویت های دیگر از جمله بیماری همه گیر کوروناویروس.

جان Schoettler آمازون املاک و مستغلات رئیس که پیشگام همکاری با مریم محل گفت: این شرکت نیست و کاملا مخالف مالیات و جدید خود را با نام پناهگاه “یک گام اولیه.” آمازون خواسته های غیر انتفاعی برای کمک به طراحی ساختمان به دلیل آن است که فضا به طور دائم, او گفت:.

“در هر اینچ از آن طراحی شده بود برای خانواده های آنها از رفتن به خدمت” Schoettler گفت.

غیر انتفاعی طول می کشد تا نیمی از شیشه روکشی ساختمان با کارگران در شرکت ابر رایانه واحد در انتهای دیگر. آن را باز کرد در ماه مارس فقط به عنوان همه گیر توقیف عمومی زندگی در سیاتل.

در خارج در حال حاضر به طرز مرموزی آرام و کاملا آراسته فناوری پردیس که به طور معمول bustles با کارگران و کامیون مواد غذایی.

در داخل خانواده ها دریافت خصوصی 175 فوت مربع (16 متر مربع) اتاق با تخت تختخواب سفری. آنها با پوشیدن ماسک, دریافت, درجه حرارت چک و عمل اجتماعی فاصله در فضاهای مشترک از جمله کافه تریا, هوای آزاد, پاسیو, اتاق بچه ها و اتاق رختشویی. وجود دارد کاملا “آمازون” زیبایی شناسی در سراسر: در معرض لوله های مرکبات به رنگ دیوار ظاهر در برابر طبقه بتنی, حتی نشانه های محاط در فن آوری های غول پیکر امضای دفتر فونت.

دو طبقه متعلق به خانواده های برخورد با ناتوان کننده مسائل مربوط به سلامت بسیاری از آنها با سیستم ایمنی بدن از بیماری های مزمن و یا شیمی درمانی. اگر دستشویی و حمام مشترک, خانواده, خصوصی, سینک پزشکی نیاز از قبیل لوله تغذیه.

برنامه های مختلف در پناهگاه نیز بی خانمان در مادران با نوزادان از جمله قبل از موعد مقرر متولد, نوزادان, برای آنها وان حمام — نادر در پناهگاه بی خانمان — به خصوص قدردانی است.

کارشناسان با اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی و مراقبت های بهداشتی ملی برای بی خانمان شورای اسلامی گفت: بستنی چوبی جای برنامه یک مدل است آنها را قبل از دیده نمی شود.

ابتکار عمل بسیار مهم است چرا که صورتحساب های پزشکی همواره بالا علت ورشکستگی در آمریکا 40 سال گذشته و کودکان بی خانمان هستند خیلی بیشتر احتمال دارد که شرایط بهداشتی مزمن گفت: بابی وات مدیر اجرایی شورای.

اکثر خانواده ها آمده است که به بستنی چوبی محل تا به حال برخی از صورت ظاهر از کار و ثبات قبل از یک کودک موضوع سلامت کمک به خود را بی خانمانی یا از آنجا که پدر و مادر دیگر نمی تواند کار کند در حالی که آنها برای مراقبت از فرزند خود و یا به دلیل هزینه های مراقبت های سمت چپ آنها را قادر به پرداخت هزینه مسکن.

وات گفت: آن ناشناخته چگونه بسیاری از خانواده های مبارزه با آن نوع از بی خانمانی از آنجا که ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری تنها آهنگ های بهداشتی در شرایط بی خانمان بزرگسالان است. او هرگز ملاقات بزوس بود اما یک مشاور برای آمازون رئیس خصوصی “روز 1 خانواده صندوق” ارائه می دهد که کمک های مالی به گروه های پناه خانواده های جوان است.

سیندی Manginelli که بازديد خانواده ها در پناهگاه در سراسر ایالت تنسی به عنوان هماهنگ کننده برای TennCare سرپناه ثبت نام پروژه گفت: بی ثباتی بی خانمانی است که در تقابل با نیازهای کودکان بیمار.

بی خانمان بودن به معنی در حال حرکت اغلب آن را مختل تداوم مراقبت. پدر و مادر در برخورد با یک کودک تشخیص نیز باید نگرانی در مورد ارائه اصول اولیه مانند غذا است. و بچه ها نبود همینطور نوه ها از خانه اغلب چیزی به عنوان ساده به عنوان یک آشنا تخت.

“اگر به شما گفته شود به غیر روحانی کردن و بقیه — که بخش بزرگی از بهتر شدن — چگونه می تواند به شما؟” Manginelli گفت.

خانواده ها معمولا به بستنی چوبی از طریق ارجاع از سیاتل بیمارستان کودکان اغلب زمانی که یک مددکار اجتماعی کشف یک کودک است و هیچ جایی برای رفتن به بهبود می یابند.

وید ممنون آمازون تسهیلات گفت: آن را احساس می کند تقریبا مانند یک هتل لوکس به جای یک پناهگاه بی خانمان. او آزمایشی لبخند تبدیل به اشک او به عنوان توصیف چقدر دخترش را دوست دارد بسیاری از بچه دوستانه قلعه فضاهای ساخته شده را به دیوارهای این پناهگاه.

“او نمی خواهد به یاد داشته باشید که بی خانمان” وید گفت: “صدای او را ترک. “اما من می دانم که او را به یاد داشته باشید این محل است.”

___

دنبال سالی هو در توییتر در http://twitter.com/_sallyho

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>