جهان نیاز به یک ارزان واکسن

چندین شرکت در سراسر جهان در حال انجام تحقیقات برای پیدا کردن یک درمان برای COVID-19. اما مسلم است که این واکسن خواهد بود مقرون به صرفه برای اکثر مردم است. در واقع ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اذعان کرده است که او مطمئن است در مورد این که آیا این واکسن در دسترس خواهد بود برای همه آمریکایی ها است. همه چیز پیچیده تر زمانی که ما در سطح بین المللی به عنوان تفاوت بین توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه می شود به وضوح قابل مشاهده است. اگر یک واکسن خواهد بود مقرون به صرفه برای مردم فقیر در ایالات متحده آن را قطعا نمی تواند مقرون به صرفه برای میلیون ها نفر از مردم در کشورهای آفریقایی.

ارزان واکسن

مختلف جهان دولت ها و سازمان های پمپاژ میلیون دلار به COVID-19 واکسن پژوهش است. از آنجا که این تلاش ها تا حد زیادی تامین مالی از طریق پول مالیات دهندگان و کمک های مالی هر واکسن که نتایج حاصل از این باید به ناچار در دسترس برای همه است. اما این نیاز نمی تواند در این مورد. شرکت های دارویی ممکن است اصرار دارند که سازمان ملل به حمایت از بازار آزاد سیاست و اجازه دهد بازار به دیکته کردن قیمت. در حالی که این استدلال اشتباه است تحت شرایط عادی چه شرکت ها باید نگه دارید در ذهن است که شرایط در حال حاضر به مراتب از حد نرمال است.

ما در حال صحبت کردن در مورد یک عفونت است که می تواند به طور بالقوه کشتن میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان و نزول اقتصاد جهانی به یک طولانی مدت افسردگی است. به این ترتیب دولت باید اصرار دارند که شرکت های دارویی تولید واکسن در هزینه و یا با حاشیه سود. اجازه می دهد شرکت های به دیکته کردن قیمت گذاری یک CCP coronavirus واکسن خواهد بود یک جنایت علیه بشریت است. حتی اگر شرکت های دارویی موافق به تامین واکسن در هزینه مشکل دیگر هنوز هم آفت ما — هزینه های خود را ممکن است مقرون به صرفه است.

(Image: Screenshot / YouTube)

حتی اگر شرکت های دارویی موافق به تامین واکسن در هزینه هزینه های خود را ممکن است مقرون به صرفه است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

Johnson & Johnson تخمین زده است که یک COVID-19 واکسن می تواند در اطراف هزینه$10 در هر دوز. برای کشورهایی مانند ایالات متحده این خبر خوبی است پس ما 10 دلار است که بسیار مقرون به صرفه برای اکثر مردم است. اما برای کشورهای فقیر حتی به ما 10 دلار در دوز بیش از حد بالا است. یک خانواده چهار در واقع خواهد شد که به پوسته US$40 برای واکسیناسیون. اضافه کردن هزینه های توزیع قیمت خواهد بود و حتی بالاتر است. سازمان های غیر دولتی و دولت ها ممکن است قادر به صندوق رایگان واکسن به مردم فقیر به حدی است. اما بسیاری از بخش های فقیرتر خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند واکسینه نشده.

این یک مشکل بزرگ مطرح به این کشورها پس از یک بزرگ unvaccinated مردم ادامه خواهد داد به گسترش ویروس و نگه داشتن اقتصاد سرکوب شده است. نیز وجود دارد خطر که CCP coronavirus جهش ممکن است در این کشورها در نهایت گسترش به طور کامل واکسینه سازمان ملل موجب تحریک چرخه دیگری از شیوع ویروسی در سراسر جهان است. به عنوان مثل اگر ما می خواهیم به نگه داشتن هر کس در جهان ایمن از COVID-19 ضروری است که هر کس می شود واکسینه شوند. و تنها راه برای ایجاد این اتفاق می افتد است به منظور توسعه یک واقعا ارزان واکسن است که مقرون به صرفه در هر ملت است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اگر مردم در کشورهای فقیر باقی می ماند واکسینه نشده وجود دارد بالقوه برای این ویروس به جهش و گسترش به طور کامل واکسینه سازمان ملل. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

COVID-19 پیش بینی

مدلهای ریاضی پیش بینی زمان سخت در پیش رو برای ایالات متحده وقتی که می آید به برخورد با COVID-19 شیوع. یک پیش بینی از دانشگاه واشنگتن می گوید که حدود 180,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 اکتبر 1. در سمت به علاوه در این گزارش آمده است که تلفات سقوط می تواند به اطراف 146,000 اگر 95 درصد از آمریکایی ها پوشیدن ماسک. در حال حاضر ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 2.5 میلیون عفونت و 127,000 مرگ و میر.

موارد COVID-19 عفونت باید مشخصی از اواخر سال در ایالات متحده فرمانداران از, نیوجرسی, نیویورک و کنتیکت برقرار سختگیرانه قرنطینه پروتکل برای بازدید کنندگان از کشورهای دیگر. ممکن است این ویروس تا به حال نشان داده شده است نشانه ای از کاهش. اما در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر آن را در حال گسترش به مناطق روستایی که قبلا حداقل تحت تاثیر قرار.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بازگشت در سرمایه گذاری از مربیگری رهبری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>