مرد تا باشگاه: امید ارائه به صورت سیاه و سفید جوانان

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بار دیگر به ارمغان آورد و با توجه به نژادپرستی علیه سیاهپوستان جامعه آمریکا در ایالات متحده به ویژه در میان آن جمعیت مرد. یکی از فقیرترین جوامع در امریکا سیاه و سفید مردان اغلب خود را در تلاش برای بهتر زندگی خود را با توجه به عدم وجود مدل نقش مثبت و حمایت است. مرد تا باشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا با هدف تغییر این.

هدایت نور

مرد تا باشگاه تاسیس شد کوری دین کار کرده است که به عنوان یک مدافع دانشجویی در یک مدرسه محلی. در طول کار خود را Dean کشف کرد که بسیاری از آفریقایی-آمریکایی پسران در مواجه با چالش های بزرگ — آنها پایین تر فارغ التحصیلی سطوح بالاتر بازداشت نرخ و بیشتر بروز درگیر شدن با پلیس پس از یک درگیری. این است که دین تصمیم گرفت که او باید چیزی را انجام دهید برای کمک به سیاه و سفید کودکان است.

“ما شروع به دنبال در برخی از این مسائل سیستمیک و متوجه شدم که ما نیاز به گام و … بود یک مدافع به نمایندگی از این مردان جوان که واقعا نمی شد حتی بیان به اندازه کافی قادر به برای خود صحبت می کنند زمانی که آنها خود را در شرایط سختی است که مورد نیاز بسیاری از مانور,” او گفت: به بار عصر. دین متوجه شدم که تقریبا 80 درصد از پسران بودند زندگی در خانه های پدر بزرگ با بسیاری از آنها در شرایط مجبور است که آنها را برای همیشه در “حالت زنده ماندن.”

برخی از پسران خود را پیدا تضاد در مورد گزارش جرائم به دلیل ‘هیچ snitch’ سیاست. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دین می گوید که او راه اندازی شد تا باشگاه در سال 2012 به عنوان یک برنامه بعد از مدرسه با سه اهداف خاص به اطمینان حاصل شود که به عنوان بسیاری از سیاه و جوانان تصویب دبیرستان که ممکن است در نهایت آنها را به کالج و یا یک مدرسه تجارت و نگه داشتن آنها را از زندان خط لوله است. هر هفته Dean میزبان شام برای 60, سیاه جوانانی را که در پیوست برنامه. دین اشاره می کند که پس از این بچه ها زندگی می کنند در یک محیط که در آن جنایات و قتل را در شماره های بالاتر آن است که به طور فزاینده ای دشوار در ذهن خود. بسیاری از عاملان این جرایم ممکن است افرادی که این بچه ها می دانند. قوی “هیچ snitch” کد در میان جامعه به این معنی است که جوانان قادر به صحبت در مورد این جنایات.

دین با تمرکز بر آموزش حل تعارض روش برای پسران به طوری که آنها آماده هستند به د-تشدید تنش وضعیت زمانی که از آن ناشی می شود و نه ابلهانه دنبال آن داغ-headedly و در نهایت ارتکاب برخی از جرم و جنایت. یک پسر جوان اذعان می کند که زندگی خود را بسیار متفاوت بوده است در بسیار بد راه اگر او تا به حال نه باشگاه پیوست. با توجه به دین تقریبا 400 آفریقایی-آمریکایی پسران سود برده از برنامه های خود را و او امیدوار است که تا فصل آمده تا در سراسر کشور.

برخی از پسران به بهبود در عملکرد تحصیلی پس از پیوستن به این باشگاه است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

فعالیت های باشگاه

اعضای این مرد تا باشگاه در حال تدریس اهمیت بودن در زمان و ارزش نهادن به دقت به عنوان عالی. در علاوه بر این به یادگیری چگونه به کنترل احساسات منفی مانند خشم و جوانان را تشویق به توسعه ارزش های اخلاقی مانند مسئولیت و صداقت در هر کاری که آنها انجام می دهند. دستیابی به موفقیت در مدرسه است تاکید کرد به طوری که آنها ارزش آموزش و پرورش باقی می ماند و در مسیر پیشرفت حرفه ای است.

پسران نیز در مورد چگونه به یک مثال به همسالان خود به طوری که آنها می تواند مثبت بر زندگی اعضای جامعه خود را به عنوان به خوبی. پس از صرف برخی از زمان با این باشگاه پسران معمولا یک تغییر در رفتار خود. به جای اینکه افسرده و عصبی آنها نگاه به زندگی با امید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بخار پز گوشت و برنج (مرداب ژنگ Rou)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>