آخرین: هکرها خوش بینانه اما با احتیاط برای طرفداران در Lambeau

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

سبز خلیج هکرها در حال خوش آنها را طرفداران در Lambeau Field در این فصل اما توجه داشته باشید که گنجایش خواهد بود به طور قابل توجهی کاهش و تماشاگران باید از پوشیدن چهره پوشانده اند.

NFL باشگاه نیز اذعان دارد که “امکان که Lambeau Field خواهد بود قادر به میزبان طرفداران برای بازی در این فصل” به دلیل بیماری همه گیر. اردوگاه های آموزشی در سراسر لیگ هستند و برای شروع در اواسط ماه جولای.

کاهش گنجایش این معنی است که هکرها نمی تواند تضمین نماید که دارندگان بلیط در کل کاسه و باشگاه کرسی خواهد بود قادر به رزرو بلیط. فصل-دارندگان بلیط خواسته خواهد شد اگر آنها می خواهند به بخشی از یک فرایند اجازه می دهد آنها را یک فرصت برای رزرو بلیط.

کسانی که انتخاب کردن می توانید خود را در سال 2020 پرداخت به طور کامل مسترد یا به اعتبار 2021. اگر انتخاب کردن آنها از وضعیت خود را به عنوان فصل-دارندگان بلیط و صندلی های موجود و بلیط بسته را در محل باقی می ماند برای فصل آینده است.

___

Lats فدراسیون فوتبال می گوید تیم ملی بازی خواهد کرد یک به تعویق افتاد دوستانه در مونته نگرو در Oct. 7.

بازی در پودگوریتسا در اصل برنامه ریزی شده برگزار شود, مارس 26 اما نامیده می شد به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بالتیک خبری سرویس گزارش تاریخ جدید است.

فوتبال از سر گرفته است و در اطراف بسیاری از اروپا در خالی استادیوم. لیگ قهرمانان اروپا برنامه ریزی شده است که باید تکمیل شود در ماه اوت در یک مینی مسابقات در پرتغال.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>