مدیریت بینش: چگونه برای متحد کردن یک تیم در سراسر چشم انداز خود را

هنگامی که شما در حال اختصاص داده شده به عنوان رهبر یک تیم یک چالش عمده خواهد بود برای متحد کردن اعضا در اطراف خود دید. تا زمانی که و مگر اینکه اعضای تیم به اشتراک گذاری یک شور و شوق برای تحقق این هدف کسب و کار هیچ مقدار از کار سخت خواهد شد و هر نتیجه مهم است. در این پست نگاهی داریم به چند راه شما می توانند تیم خود را در سراسر چشم انداز خود را.

تنظیم اهداف

معمولا اصلی چشم انداز بیش از حد بزرگ است یک هدف برای کارکنان به کار به سمت. این است که چرا ضروری است که چشم انداز کلی تقسیم شده است به اهداف کوچکتر. این اهداف باید به خوبی تنظیم به طوری که پس از اتمام هر یک باید به شما نزدیک تر به تحقق چشم انداز. برای مثال اگر چشم انداز شرکت به شماره یک نام تجاری آبجو در آتلانتا و سپس اهداف باید مشخص فروش به دست آمده توسط منطقه تاکتیک های بازاریابی به کار گرفته شود را ارائه می دهد و تبلیغات داده می شود در طول کمپین فروش و غیره.

تشویق ورودی

به جای ساخت تیم خود را کورکورانه دنبال شما بهتر است به درخواست برای ورودی خود را از جمله روش های اجرای. زمانی که تیم می بیند که نظرات و پیشنهادات خود را در حال ارزش قرار داده و به عمل آنها را بیشتر ایمان به رهبری است. در واقع آنها خواهد شد بیشتر علاقه مند به اطمینان حاصل کرد که این تیم در رسیدن به موفقیت و تحقق چشم انداز تعیین شده توسط کسب و کار.

تعیین نقش ها و مسئولیت ها

کارکنان نیز باید بسیار روشن در نقش ها و مسئولیت ها در این تیم است. اگر آنها مطمئن نیستید از آنچه که دقیقا آنها قرار است برای انجام وجود دارد خواهد بود سردرگمی است. درگیری ها همچنین می تواند پدیدار شود که در آن یک عضو متهم دیگر نه انجام کار خود را حتی اگر دومی ممکن است واقعا مسئول است. چنین درگیری خواهد شد و بدیهی است که کاهش روحیه تیم و به نوبه خود هر عضو برابر یکدیگر است. بنابراین مطمئن شوید که برای اختصاص دادن وظایف خاص برای هر عضو و توضیح نقش خود و رابطه آن با دیگران به وضوح.

A well-run team is like a well-maintained machine with all parts working perfectly together. (Image: Screenshot / YouTube)

به خوبی اجرا تیم مانند یک خوبی نگهداری ماشین آلات با تمام قطعات کار کاملا با هم. (تصویر: Screenshot / YouTube)

بررسی ثابت و بهبود

هنگامی که اعضای شروع کار ضروری است که آنها در حال بررسی بر اساس ثابت. از آن پس باید در مقایسه در برابر انتظار عملکرد. مناطق که در آن کارکنان موفق به دیدار با انتظارات باید تجزیه و تحلیل شود و گام های فوری باید انجام شود به طوری که آنها می توانید عملکرد خود را تا پر. این اطمینان خواهد داد که این تیم همیشه تصحیح شیوه های آن در نتیجه ساخت آن را آسان تر برای رسیدن به هدف کسب و کار.

قدردانی از کار خوب

همه مردم می خواهم به قدردانی برای هر چیزی خوب است که آنها انجام داده اند. کارمندان خوشحال خواهد شد اگر شما تبریک می گویم آنها در عملکرد عالی خود را و یا آنها را با تشکر از ارزشمند ورودی. و اگر شما می توانید این کار را در مقابل سایر کارکنان سپس همه بهتر است. این افزایش اعتماد به نفس کارکنان در حالی که همچنین ساخت آنها متعهد به رشد کسب و کار. علاوه بر قدردانی از یک عضو نیز باعث رقابت سالم در تیم خواهد شد که به طور کلی توسعه مثبت برای این شرکت است.

Those who stay sedentary for most of the day can adopt these 6 simple habits to keep healthy. (Image: Pexels.com)

Nip همه مسائل در باد, در غیر این صورت به عملکرد تیم تحت تاثیر قرار خواهد شد. (تصویر: از طریق pexels / CC0 1.0)
شامل فرصت های رشد

مطمئن شوید که فعالیت های تیم در مجموعه ای در راه است که ارائه می دهد بسیار گسترده ای برای رشد است. هر عضو تیم باید رسیدن به حداقل برخی از پیشرفت در طول دوره از کار. این می تواند هر چیزی از یک افزایش در حقوق و دستمزد و رشد در مهارت های بالاتر و موقعیت خود را در این شرکت برای افزایش اعتماد به نفس ، به عنوان طولانی به عنوان اعضای احساس می کنم که بخشی از این تیم اجازه می دهد تا آنها را به رشد مالی روانی و یا اجتماعی آنها باقی خواهد ماند علاقه مند در تضمین این که تیم را نگه می دارد ارائه بهترین خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چرا ژاپنی انواع خون به طور جدی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>