آیداهو مارس به ارمغان می آورد کالج ورزشکاران افسران هم

توسط JOHN MARSHALL

تامی Togiai می تواند شنیدن احساسات در هم تیمی های خود صدای آن را در چشم خود را حتی بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. ایالت اوهایو دفاعی مقابله با آن را احساس بیش از حد در روز پس از جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

این Buckeyes برنامه ریزی شد اعتراض مارس. در خانه در پوکاتلو آیداهو Togiai نمی تواند آنها را به پیوستن بنابراین او رسیده به گرت جرثقیل دبیرستان هم تیمی و یک ایالت آیداهو دفاعی lineman.

اعتراض نمی خواهد ارسال پیام حق آنها تصمیم گرفت. نه در پوکاتلو که در آن پلیس و آیداهو دولت ورزشکاران ریشه دار اتصال.

اگر آنها به مارس مأموران اجرای قانون تا به حال به بخشی از آن.

آنچه آنها انتظار نمی بود چنین سریع همه-در پاسخ.

“همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد,” Togiai گفت. “فقط برای دیدن حمایت خود را و تعجب است که آنها می خواستند با ما تماس بگیرید واقعا سرد بود. این یک تجربه بزرگ بود.”

ارتباط بین ایالت آیداهو دو و میدانی و مقامات محلی می رود بازگشت به دین از دانش آموزان جیمز Yizar که آورده در پوکاتلو اداره پلیس برای دانشجو جهت.

زمان مربی تیم فوتبال راب Phenicie ادامه داد: برای تقویت رابطه و پیوند را تقویت کرده و از طریق برنامه های توسعه درایوهای مواد غذایی و دیگر فعل و انفعالات.

رئیس پلیس راجر Schei که حاشیه به عنوان یک حرفه ای طبیعی بدن ساز, سفر با تیم ملی فوتبال برای بازی جاده و اغلب می پیوندد صبح تمرینات. چند پلیس نیز مشغول به کار کردن با تیم و Idaho State ورزشکاران دعوت شده اند برای پیوستن به افسران پلیس در محدوده عکسبرداری.

تعاملات مجاز بازیکنان به دیدن فراتر از مدالها و لباس.

هنگامی که آنها تصمیم به مارس ماموران کرده بود به بخشی از آن. این درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس در حال پخش در سراسر کشور بود و نه آنچه که آنها می خواستند.

اما افسران نیز راهپیمایی و یا در زمان زانو با معترضان در مکان هایی مانند دنور, Santa Cruz, California, Austin, Camden, New Jersey, فرگوسن میسوری است.

آنها را در پوکاتلو ،

“آن فروتنی می دانم که ما ساخته ایم در این رابطه بیش از چند سال و این پرداخت سود سهام” Schei گفت. “می دانم که این بچه ها اعتماد ما به اندازه کافی می گویند ما نیاز به برخی از کمک به دریافت این انجام می شود و ما می خواهیم آن را به صورت صلح آمیز ما می خواهیم به نشان می دهد بقیه ملت که ما یک رابطه خوب با ما اجرای قانون محلی است.”

مثل بقیه کشور پوکاتلو نیز در زمان تلاش. تنش های نژادی زد بالا در 1960s و پوکاتلو شد گزیدگی توسط یک سری از نژادی, حوادث در اوایل 1980s از جمله یک ورزشکار که “KKK” نقاشی بر روی ماشین خود را.

زمانی که ارشد دفاعی lineman Raemo Trevino وارد در پوکاتلو در سال 2016 یکی از آخرین چیزهایی که پدر و مادر او را دیدم قبل از رفتن به زادگاه خود در سیاتل بود و یک کامیون toting یک مؤتلفه پرچم. مادرش Halina گریه در چشم.

چه Trevino آموخته است در چهار سال پس از این است که پوکاتلو است که در یک شهرستان که 90% سفید ساخته شده است گام های قابل توجهی در برابر تعصب نژادی.

Trevino که از مکزیک و ساموآیی میراث فرهنگی گفت: او کشیده شده است بیش از بدون هیچ دلیل روشنی به عنوان برخی از خود را غیر سفید هم تیمی.

حتی پس از پوکاتلو ساخته شده است پیشرفت.

آیداهو ایالت دانشجو-ورزشکاران بسیاری از آنها می آیند از زمینه های متنوع را عمدتا در آغوش جامعه است. ژوئن 3, unity, مارس بود نه تنها صلح آمیز آن درو در مردم از سراسر جنوب شرقی آیداهو.

“افرادی بودند من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود” گفت: Trevino. “به طوری که بسیاری از مردم از زمینه های متنوع بخشی از این راهپیمایی نشان می دهد که یک منطقه روستایی عمدتا سفید مردم می توانند گرد هم می آیند برای یک هدف مشترک است.”

با جمعیت تحت 60,000, Pocatello, کمی بیش از حد بزرگ به هر کس می داند-را-نام شهر و در عین حال از آن است که به اندازه کافی کوچک به crisscrossed با اتصالات.

تیم فوتبال اتحاد بسیاری از روابط مستقیم به اجرای قانون است.

اداره پلیس به صفوف شامل سابق ایالت آیداهو بازیکنان فوتبال و همچنین افسران که کودکان را به رقابت در مدرسه.

سابق Bengals linebacker تونی مانو کار کرده است برای, Bannock, شهرستان کلانتر بخش از 28 سال منصوب شد undersheriff در ماه مارس است. او همچنین کمک مربی در هایلند دبیرستان که در آن Togiai و جرثقیل بازی و تایسون بود آیداهو حالت دفاعی به عقب.

“من نمی دانم که چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا کار می کنند در هر نقطه دیگری است, اما آن کمک می کند تا هنگامی که شما یک رابطه با جامعه خارج از فقط یک پلیس گفت:” مانو. “این شانس برای ما که ما زندگی می کنند که در آن زندگی می کنیم و من احساس می کنم که ما باید یک سیستم پشتیبانی خوب در جامعه است.”

یک بار Togiai و جرثقیل برای اولین بار صحبت آنها رسیده به دوستان و هموطنان ورزشکاران در منطقه از جمله Trevino و Idaho State بازیکن بسکتبال Daxton Carr, که همچنین با حضور کوهستانی بالا است.

Trevino پیامک Schei و جرثقیل رسیده به مانو از طریق Facebook messenger.

معلوم است که دو افسر بودند در همان جلسه برنامه ریزی برای دیگری ممکن است مه در این منطقه است.

کمتر از 90 دقیقه بعد از چهار دانش آموز ورزشکار بودند در مقابل سر گروه از سراسر منطقه تخمگذار از ایده خود را.

“این دیوانه بود چرا که شما می خواهم فکر می کنم یک دسته از 20 – تا 25 سال بچه ها در مقابل یک دسته از افسران پلیس ما خواهد بود به گوش دادن به آنها گفت:” جرثقیل که در حال ورود به سال سوم خود را.

طرح شکوفا از وجود دارد.

کلمه وحدت مارس به سرعت گسترش از طریق رسانه های اجتماعی و پوشش از رسانه های محلی دامن زد علاقه. دانشجو-ورزشکاران به کار گرفته تدارکات و تیم بسکتبال زنان تن به تن در ساخت 80 پوستر برای ارسال در اطراف شهر.

دو روز پس از اولیه مکالمه بین Togiai و جرثقیل بیش از 1000 نفر راهپیمایی کردند.

دانشجو-ورزشکاران مأموران اجرای قانون و مردم از انواع زمینه های راه می رفت شانه به شانه.

“امیدوارم این می تواند یک نقطه ایستاده برای مردم همیشه به عقب نگاه کنید و ببینید که چگونه همه با هم برای رسیدن به یک هدف مشترک” Togiai گفت.

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>